Oddam szczuraski

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Siouxsie
Posty: 137
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 7:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Siouxsie »

Wpadł w oko! Wpadł, wpadł!
Ajj... wpadła <3
Możesz mi pokazać osobne zdjęcie samiczki rex blue?
Bo nie wiem czy szukać sobie już transportu ::)

Mała będzie miała 3 koleżanki i ogromniastą klatkę 8)
Awatar użytkownika
Yen
Posty: 181
Rejestracja: wt lut 12, 2013 11:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Yen »

osobne zdjątka syjamek rex się znajdą? :D

ann. wierzę w transporty... Tak mi się marzy rexik I TO DUMBOLEK! no i 4 szczurki w klatce na pięć... oj no przecież się nie zawali ::) Więc mooże wezmę na siebie jeszcze jedną babe... ehhh.... No i na co była mi ta większa klatka...?
Ze Mną:Erato, Awantura, Mickiewicz, Rozalia Rozalinda Pierwsza oraz Mafinka

Za TM Michelle, Niunia, Tycia, Liberia, Ruby oraz 2 żołnierzy o nieznanych imionach

nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39583
Awatar użytkownika
PaniCiurowa
Posty: 359
Rejestracja: pn gru 17, 2012 4:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: PaniCiurowa »

:'( Czemu ja się nie mogę doszczurzać! Takie piękne te wszystkie kluchy, aż by się je wycałować i wymiziać chciało, a ja miejsca już nie mam :'( :'( :'(
https://zrzutka.pl/z/phidippusregius - Dorzuć grosz na moje marzenie. :)
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

kluski są naprawdę piękne, nie dlatego że moje, ale po prostu te naprawdę są niezwykle udane ^ ^
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
asia6677
Posty: 143
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 6:10 pm
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Oddam szczuraski

Post autor: asia6677 »

Śliczne kluseczki :)
Ja też prosiła bym o jakieś zdjęcia :) Fajnie by było jak byś zrobiła jakieś indywidualne albo przynajmniej w grupach kolorystycznych :P wtedy na pewno dużo szybciej znajdziesz domki :)
Zapraszam :) : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38909

Ze mną: Kropka i Popi
Za TM: Megi ['] (XX.11.2008-16.10.2012)
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: xkuubi »

Jej! Wszystkie są cude.

Gdyby był jakiś transport do Dąbrowy,albo chociaż do Katowic to bym przygarnęła jedną małą ;/
Rex Dumbo - marzenie!
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ptaszica »

Patrzę i nie mogę uwierzyć!

Pani Marleno, dlaczego Pani ZNOWU rozmnożyła szczurki?
4444
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

Ptasznica ... nie mam tak nie po kolei w głowie żeby rozmnażać szczuraski, przygarniam po prostu niechciane i porzucone, czasem się zdarza tak że trafiają do mnie ciężarne samiczki ... efekt albo niewiedzy ze strony poprzedniego właściciela, abo kupione już w sklepie a tam wiadomo jakie są warunki.
Chłopaki zazwyczaj zostają u mnie jeśli dogadują się z moim stadkiem, samiczkom i ich ewentualnym małym szukam domów, bo nie chcę żeby mi się rozmnażały to chyba logiczne prawda ? Więc proszę nie oceniać skoro nie zna się faktycznego stanu i sytuacji w jakiej znajdują się szczurki i ich maluszki ... a skoro uważasz że źle robię to Twoim zdaniem co, lepiej aby je porzucić gdziekolwiek tak ? akurat fakt że nie mam serca odmówić i przygarniam co popadnie może i jest głupotą, ale leży mi na sercu dobro zwierząt, więc proszę o odrobinę zrozumienia !

XKUUBI ... jeśli transport by się znalazł to na kochający dom czekają 3 syjamskie dumbuski rex, jedna agouti dumbusek rex i dwie niebieskie abouti gładkie dumbuski
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Syjamka dumbo rex... już się nie mogę jej doczekać :D
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ptaszica »

Dalej jest mi trudno uwierzyć, że w Siedlcach tak dużo osób rozmnaża szczurki i oddaje je Tobie. Oczywiście, nie chodzi o to, aby ich nie przyjmować lub wyrzucać na śmietnik (albo do zoologów). To dobrze, że bierzesz zwierzaki i organizujesz dla nich adopcję. Ale już któryś raz masz do oddania młode w dość atrakcyjnych odmianach. Właśnie to wzbudziło moje wątpliwości i wywołało taką reakcję ;) Jeśli masz kontakt z osobą, która Ci podrzuca prezenty, to spróbuj jej wytłumaczyć, jakie są skutki beztroskiego rozmnażania zwierząt. Nie tylko szczurków, chociaż ich problemy są szczególne.

Ps. Na prawdę nie zamierzam Cię ani atakować, ani oceniać. Moja poprzednia wiadomość była tylko pytaniem, a i tak okrojonym, bo musiałam zredukować z niej dawkę emocjonalną. Nam wszystkim zależy na dobru zwierząt, a widząc, co niektórzy potrafią robić - reagujemy gwałtownie. Bo nie wiemy, czy mamy do czynienia z osobą niedojrzałą, czy taką, która spotkała się ze swoim lub cudzym błędem i chce go naprawić... Życzę powodzenia maluchom (a się uda, bo i młode i śliczne ;) ).
4444
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

dla mnie nie ma czegoś takiego jak atrakcyjne odmiany, są szczurki, zwierzątka czujące, potrzebujące ciepła, domu, miłości i przede wszystkim ochrony przed nieodpowiednim człowiekiem i przygarniając je, bądź pomagając znajomym znaleźć im nowy dom chcę je chronić. Nie przygarniam szczurów tylko z siedlec, często jest tak że znajomy znajomego znajomej słyszał ... wtedy dostaję paczuszkę z innego miasta, albo ktoś mi je po prostu po drodze przywozi, 2 raz mi się zdarzyło (i tu właśnie wkracza atrakcyjna odmiana jak to nazwałaś) że trafiły do mnie samiczki z mojego miotu już ciężarne (bo chciało się dokupić towarzystwo, a potem okazało się że to jednak samczyk), przez mój miot rozumiem to że urodziły się z mojego własnego niedopatrzenia, a właściwie z nocnej ucieczki z klatki ...
tak czy inaczej ... chcę po prostu tym maluchom pomóc ... tak samo jak moim znajomym, bo kluski które "oferuję" nie zawsze pochodzą z mojego domu, wolontarialna pomoc znajomym, gdybym mogła zostawiłabym je wszystkie, jednak portfel i miejsce krzyczą stop, sama już mam 17 takich znajd, oczywiście tej samej płci, chłopaków ... samiczki są u mnie "przelotem"
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
asia6677
Posty: 143
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 6:10 pm
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Oddam szczuraski

Post autor: asia6677 »

dumbo rex syjamka :) jeśli tylko znalazł by się transport do Opola chętnie bym taką dziewuszkę przygarnęła ;D
Zapraszam :) : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38909

Ze mną: Kropka i Popi
Za TM: Megi ['] (XX.11.2008-16.10.2012)
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

już mam jedną osobę z Opola chętną zaadoptować kluchy, więc w razie czego można by transport jakoś połączyć :) tylko go znaleźć ;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
asia6677
Posty: 143
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 6:10 pm
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Oddam szczuraski

Post autor: asia6677 »

O to super to wstępnie proszę mnie wziąć gdzieś tam pod uwagę :)
Zapraszam :) : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38909

Ze mną: Kropka i Popi
Za TM: Megi ['] (XX.11.2008-16.10.2012)
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

oki doki wciskam w kajecik ;)
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”