Nowa domowniczka :))))))))

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: ajlii »

gratuluję :))))))))
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

Szprotka jest przekochana. Puszczam ja na łóżko a ona zamiast gdzieś zwiać to ciagle przyłazi do mnie i wciska się pod kołdrę. Na razie jest troszkę nieśmiała i nie bawi się tak często jakby mogła. Chyba jeszcze za bardzo boi sie ręki. Za to reaguje na mnie jak stoje przy klatce i tak jak inne szczurki, zrywa się jak wchodzę do domku, albo jak wstaję rano. Może niedługo zacznie reagować na szelest torebki foliowej. :) Wszystkie moje szczurki na ten dźwiek biegną do mnie w te pędy, bo to oznacza, że mamusia przyniosła nową dostawę żarcia. :D

Dzisiaj prawdopodobnie dojedzie do mnie samiczka koleżanki. Musze zrobić w domku przemeblowanie, bo mi się klatki nie pomieszczą. :P
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Mimysia »

Szprotka czy Doniczka, nieważne.Ważne żeby szczurka zdrowo się chowała :wink:

Proszę nie wyciągać postów sprzed kilku miesięcy, jeśli nie ma takiej potrzeby / edit mod
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Damian15 »

doniczka jest fajne ale skoro mowisz ze niepaduje to morze byc szprotka wkoncu to ma do niej pasowac a tobie musi tez sie podobac :lol: i szczurkowi :lol: :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”