Nowa domowniczka :))))))))

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

No i stało się... Wczoraj poszłam do Galerii Mokotów z Łukaszem i jego mamą i poszłam zerknac na szczurki do zoologa. Była tam jedna samiczka husky wieksza niz inne i pomyślałam, że może może... ale w sumie to nie byłam przekonana. No i Łukasz wszedł do sklepu i kupił małą. :shock: Co najlepsze szczurcia udziabała w palec faceta, który chciał ją wyciagnąć, bo głupek próbowal "nabrać" ja na pudełko i wprawił tym samym w amok. Sprawdzil jeszcze czy to dziewczynka ale powiedział żebysmy jednak sami też sprawdzili na wszelki wypadek. Hehehehe... fajna minę miała babka za lada jak patrzyła jak wyjmuję spokojnie z pudełka krwiożerczego szczura, który od razu wbiegł mi na ramię ciekawski gryzak jeden... :lol: Okazało się, że to dziewczynka na 100%. Nie jest może jakas super duza, ma może ze dwa miesiące, ale wsadziłam ją na razie do oddzielnej klatki żeby sie przyzwyczaiła. Wczoraj jak już kładłam się spać to mala zaczeła biegac po całej klatce jak oszalała i jadła aż jej sie uszy trzęsły. Boi sie ręki, ale jest bardzo odważna, bo z pudełeczka wyszła na łóżko już 5 minut po przyniesieniu i biegała obwąchujac wszystkie kąty. :)

Nadal nie wiem jak ją nazwę, ale na pewno nie jakoś obiadowo tak jak chłopaków. :P Muszę ją bardziej poznać i wtedy zobaczymy. Ale coś czuje, ż ebędzie z niej niezły gagatek.

Jakby co to ja mogę przyjąć jeszcze jedna szczurzycę (np. tą z ogłoszenia na forum), bo i tak zamierzam mieć większą klatkę. Mam nadzieję, że Asia nie sprzedała swojej jeszcze. Jakby co to kupie ją od ciebie Asiu za jakis tydzień, jak tylko dostanę wypłatę, ok?

Aha! Łukasz powiedział, że jak kiedys bedziemy mieszkać w jakimś dużym mieszkainu albo w swoim domu to zrobimy szczurom wielkie terrarium! Rany! Ale to wspaniały facet! 8)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Lulu »

tylko pozazdroscic.... ech...
i szczura i faceta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: lajla »

no no yrsa... czekamy na zdjecia :wink:

ale szczerze mowiac :roll: jak zobaczylam temat to strasznie sie zdziwilam :roll: a to dla tego ze przeczytalam "moja nowa doniczka" :shock:

ps. ja tez chce zeby moje jedno osobowe stadko sie powiekszylo... eeeeh...
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

:shock: Lajla... ja Cię proszę, nie rozśmieszaj mnie w pracy!! :lol: :lol: :lol:

HAHAHAHAHA Ja tu staram sie dyskretnie zaglądac na forum a tu nagle takie coś!!!

HAHAHAHA A może powinnam nazwać małą Doniczka. :D
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: ESTI »

Gratuluję nowej...doniczki...:lol:
Niech rożnie duża i zdrowa. Tylko współtowarzyszkę może znajdziesz z adopcji kochana, żeby była równowaga. ;)
I będzie pięknie.
Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: IVA »

Gratuluję :D . Niech daCi dużo radości
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: limba »

Ucaluj ta krwiozercza :wink: doniczke ode mnie i dziewczyn.....Gratuluje :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Dixi »

Super, ze masz warunki na trzymanie pokaznej gromadki ogoniastych :)
Niech tam Ci sie Doniczka zdrowo chowa, nie psoci za bardzo i niech dostarcza Ci codziennie zadowolenia i usmiechu na twarzy! :lol:
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Agata »

A ja apeluję, żeby doniczka Doniczką zaostała :lol:.
Małej życzę zdrowia, a Tobie Yrso pociechy z Donicy. :*
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

"Doniczka" trochę świszczy, ale pójdziemy na kontrolę do dr Wojtyś i sie zaradzi. Ona jest niesamowita. Juz przychodzi do ręki i bawi się ze mną. :D

Diablica powąchała małą i wydała się być zdumiona, ale potem przypomniało jej się, że jest przecież wredna i skoczyła na maleństwo prychając. Oczywiście nic jej nie zrobiła, ale wystraszyła ją trochę. Co ciekawe, mała wogóle nie czuje potrzeby łażenia za starszą koleżanką.

Na razie dziewczynki mieszkają osobno i je zapoznaję na łóżku pod moją kontrolą. :D
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Eruntale »

yrso, gratuluję...mogę się bezczelnie do tematu podpiąć? u mnie zamieszkuje od dziś malutka szczurzynka, ma 9.5 cm razem z ogonkiem..oswojona, pcha się do głaskania, zdrowa...karzełek mój malutki ^_^ prawdopodobnie będzie się nazywać Sziwa, bo tak ochrzcił ją jakiś punko-metal w autobusie.ale czekam i na inne propozycje
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

Ja sie zastanawiam czy nie nazwać jej Szprotka. :) Nie to, że sie uparłam na te imiona obiadowe, ale naprawdę fajnie to rzmi i na dodatek ona jest taka chuda szprotka, ma na grzbiecie pręgę i główkę jak to husky. :)

Co wy na to?
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Agata »

E, tam. Doniczka górą! :lol:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: Yrsa »

Doniczka do niej nie pasuje.... :P Za to Szprotka bardzo. :D

Ej... ludzie? Podoba Wam sie Szprotka czy nie?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Nowa domowniczka :))))))))

Post autor: limba »

Szprotka...fajnie....a najwazniejsze zeby pasowalo.... :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”