Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Lulu »

[quote="mataforgana"]LuLu, mam rację? Wink
[/quote]


hihi...

tak, u nas wlasnie czekamy az Dantemu spadnie poziom hormonow (powinniem juz na pewno spasc i utrzymac sie na niskim poziemie po ok 6 tygodniach od zabiegu), u nas po trzech juz widac roznice. co prawda chlopakow jeszcze sie nie udalo polaczyc, ale ich spotkania sa bezkrwawe... bez ciachniecia nie daloby sie tego osiagnac...

ale jezeli szczur juz teraz przyjal malucha tak dobrze, to nie ma sie czym martwic ;)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Ewqa »

[quote="Nati16"]poszlam do tamtego sklepu a tamten facet znowu tam byl...ehhh....i stwierdzil ze bede miala dwoch pedalow[/quote]

Wiecie, ja to takie teksty to bym zaraz zgłosiła np. do kierownictwa sklepu, a najlepiej to jakby zrobił twój ojciec.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Nati16
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 3:30 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Nati16 »

e tam...nie bede juz szukac zaczepki.....opoprostu dam sobbie spokoj i juz wiecej nie kupie tam zadnego zwierzecia i poprostu bedzie po klopocie...a ten facet poprostu sie jeszcze przejedzie na kims i zle skonczy...bo widac ze wieśniak
....::::: Natalia , Pinky & Brain :::::.......
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: merch »

Wieśniak i erotoman;) no chyba ze tylko zartował ...
A jak starszy samczyk się tak ładnie z miejsca zaopiekował mlodszym to dobrze o nim świadczy .
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nati16
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 3:30 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Nati16 »

Heh...no iska go i w ogole....maly juz sie go nei boi i razem sobie siedza i w sumie nie bylo zadnej awanntury...w sumie to starszy nigdy nikogo ani nic nie pogryzl...on tylko lize:)
....::::: Natalia , Pinky & Brain :::::.......
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: miniulka91 »

ja proponuje samca miesiecznego mój tez jest albinosem ale ma 3miechy wczoraj kupiłam drugiego i bardzo dobrze sie nim zajmuje dal mu swoją budke a on sam spi na hamaku do tego go myje i pozwala mu robic co mu sie zywnie podoba nawet ten mały siedzi mu na plecach a on sobie spokojnie chodzi
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Pudzianica »

Czyli drugi samiec to dwa razy wiecej siusków??? I smrodku?
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: zamtuz »

Nati16, z tego co piszesz wynika, ze nie powinnas miec zadnego zywego stworzenia w domu, a co dopiero dwa szczury.
LuLu, czemu tak zniechecasz ludzi do posiadania szczurów? Czy lepiej zeby szly na karme? Nie widze zeby Nati16, byl zlym wlascicielem
NIE KARMIC TROLLA
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Lulu »

[quote="zamtuz"]LuLu, czemu tak zniechecasz ludzi do posiadania szczurów? [/quote]

ja nie znechecam. poprostu chcialabym by wszystkie szczury mialy godne warunki do zycia.
z wezami rozumowanie jak dla mnie bezsensu. ale o tym juz kiedys bylo na forum, jak znajde ten temat to wkeje linka (moze ktos pomoze, nawyzal sie mniej wiecej 'lepiej srednie warunki czy waz?'), bo nie chce mi sie powtarzac ;)


[quote="zamtuz"]Nie widze zeby Nati16, byl zlym wlascicielem[/quote]

coz. temat z sierpnia. od tego czasu Nati16, probowala sprzedac swoje szczury na allegro (nie wiem czy jej sie udalo) :roll: dobry wlasciciel? jaaaasne

[ Dodano: Sob Lut 04, 2006 6:25 pm ]
a oto i ten link:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=8671 ... sc&start=0
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: zamtuz »

to prosze o wybaczenie. tego faktu nie wiedzialem. I nie zwrocilem uwagi ze to tak stary temat. :nie:
NIE KARMIC TROLLA
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

Jakie odpowiednie towarzystwo dla ok 5 miesięcznego samca??

Post autor: Pudzianica »

Mnie się wydaje, ze chodziło o to, ze za te małe szczurki to ona dostanie karmę dla szczura...w zoologikach tak się robi...a nie ze to pójdzie dla węża. A z tym Allegro to ło, przesadziła i to mało powiedziane..
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
gosia b
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 10, 2007 5:35 pm

mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy???

Post autor: gosia b »

mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy???








------------------
Polaczone z tematem istniejacym. Prosze przed zalozeniem nowego tematu sprawdzic czy takowy juz nie istnieje. Jesli tak watek moza spokojnie kontynuowac. Nie ma potrzeby zakladania nowego tematu.
limba mod
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2007 4:32 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy?

Post autor: tygrys1985 »

Oczywiście że może. ale pamiętaj, że szczurek najmłodszy może mieć 5 tygodni. dopiero wtedy można go odebrać mamusi.

Aha i pamietaj że muszą być tej samej płci.
gosia b
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 10, 2007 5:35 pm

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy?

Post autor: gosia b »

boje sie po prostu ze szczur zagryzie nowego kolege
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: mam szczura ktory ma 3 miesiace i chce kupic drugiego czy moze byc mlodszy?

Post autor: s_s_s »

Im drugi będzie młodszy, tym łatwiej będzie Ci je połączyć. Młodziak po prostu da się zdominować i nie będzie bijatyk. ;)
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”