zuzala?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Lulu »

[quote="Korlis"]Chyba tez się skusze,jak to w warszawie!Tylko w jakiej dzielnicy?[/quote]

Korlis, adresy sklepow masz podana na stronie.... :roll:
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

zuzala?

Post autor: pani_rotten »

kurczaki...sory ze w temacie zuza ;)
ale zajrzalam na allegro i faktycznie hp wpowadzilo fajne nowosci :) ciekawe kiedy beda w trojmiescie...z checia kupie pare po 10tym
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

zuzala?

Post autor: Nisia »

Firma Zuzala ma siedzibę i sklep firmowy w Konstancinie-Jeziornej, jakby ktoś nie wiedział.
Ja ogladałam ich produkty na targach zoologicznych i kupiłam tylko buraczki (których i tak nie chcą jeść). Poza tym - są to naprawde ogromiaste opakowania i obawiam się, że moje do końca swego życia by tego nie zjadły. Jak widzę w jakim tempie schodzi Herbal...
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

zuzala?

Post autor: Yatta! »

Ale narobilam... ;)

Probki Zuzali dostalam na targach Zoomarket jakis czas temu. Pan bardzo zachwalal, ze nie mieszanka, ze czyste skladniki i chwalil sie ze niedlugo bedzie mozna ich kupowac w animalia.pl (czytam ze to nie byly prozne przechwalki;) ). Moim chlopakom raczej suszonki sluzyly jako dekoracja klatki niz jedzenie (np. kwiatki nagietka), dlatego nie reklamowalam na forum. Widzie, ze LuLus ma bardziej swiatowe szczurzaki, otwarte na nowosci :bom:

Bon apetit wszystkim ogoniastym!
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

zuzala?

Post autor: jutka »

U mnie buraczki schodzą (widać po kupkach :) ). Poza tym ciekawa jestem tego sianka - skoro takie ekologiczne, to może bez groźby pasożytów? Jak myślicie?
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

zuzala?

Post autor: Nisia »

Pasozyty ponoc biorą się głównie od dzikich szczurów biegających w magazynie sianka.
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

zuzala?

Post autor: pani_rotten »

ja to bym chciala to mietowe sianko :)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

zuzala?

Post autor: Nisia »

pani_rotten, można zamawiać bezpośrednio u producenta. Dane są na http://www.zuzala.com
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

zuzala?

Post autor: pani_rotten »

wiem :D ale jednak poczekam az dojada na wybrzeze lub bede miec wiecej kaski zeby zaplacic za przesylke...
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
ryszardo
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 11, 2005 8:21 pm

zuzala?

Post autor: ryszardo »

[quote="pani_rotten"]mhmm...jest jeden ktory dostarcza w warszawie i okolicach, aha i augustowa :/ a kurier kosztuje 40 zlotych no wiec o czym mowa :-([/quote]

Witam!
O czym Ty piszesz, przesyłka 40zł :roll: Ja dokonałem zamówienia na pokarmy Zuzala w sklepie Internetowym VIDEOZOO z Augustowa i zapłaciłem tylko za przesyłkę - priorytet 7,50zł (waga paczki ok. 2kg) a był to duży karton pokarmów. Jestem bardzo zadowolony z zamówionych pokarmów, są super, pachnące.
Przesyłkę otrzymałem już na drugi dzień po przelaniu pieniędzy, co mnie bardzo ucieszyło. W tym sklepie pokarmy Zuzala są tańsze niż w Animalii, a ja akurat jeszcze się załapałem na rabat 5% :) - promocje była do 30.X. to miałem jeszcze taniej.
A i dodatkowo dostałem gratis miseczkę dla zwierzaków. :lol:
Polecam ten sklep.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Mada »

U Pani dr Wojtyś można zaopatrzyc się w niektóre z produktów tej firmy. Marokko nie jest wielbicielem ale świnia morska wcina aż jej się uszy trzęsą :)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

zuzala?

Post autor: Korlis »

Eh,mam jedna prośbe,nie kupujcie zuzule w niespawdzonych sklepach :roll:
Kupiłam w takim jednym małym sklepiku to były jakieś mole czy robaki,jakieś pozabijane muchy :shock:
:P
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Lulu »

[quote="Korlis"]Eh,mam jedna prośbe,nie kupujcie zuzule w niespawdzonych sklepach Rolling Eyes[/quote]

Korlis, nic okrywczego nie napisalas... bo to samo sie odnosi to wszystkich innych produktow (czy to ziarenka, czy dodatki)...
chyba, ze wg Cie tylko Zuzale trzeba patrzec gdzie sie kupuje? :P
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

zuzala?

Post autor: Korlis »

Nie no nie,to sie tyczy wszystkich produktów,ale akurat w tym sklepie ziarenko jest na 6,a ziołka,ehh,nawet nie ma dotego komentarzy
:P
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Zuzala

Post autor: Matylda »

Co sadzicie o wyrobach tej firmy? Ja mam zamiar kupic moim szczurka : liscie brzozy, maliny suszone, aronia szuszona, sianko mietowe, kupowal ktos z was produkty zuzali? Jak szczurki? Smakowalo im? Co najbardziej?

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pon Lip 10, 2006 9:54 pm ]
Temat polaczony z istniejacym. Przed zalozeniem nowego prosze uzywac opcji szukaj i spisu tresci i sprawdzic czy dany temat nie byl juz poruszany.
limba81 mod
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”