Sachmowe paskudy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Zirrael »

Piękne... słodkie... wycałuj...
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: mataforgana »

cudaki 8)
sachma, dasz radę, przejdzie małej... :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: lajla »

maly kroczkami... ekm ja bym tak nei robila ;) ale tylko dla tego ze ja naleze do tych malo cierpliwych, a w ogole wiecej to by mnie smutku kosztowalo...

ja bym na twoim miejscu starala sie z nia jak najwiecej czasu spedzac, wchodz z nia do wanny, wanna jest najlepsza :))
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

nie mam wanny :lol:

a czas? siedze calymi dniami przy klatce :lol: biegaja.. a ze ona biega zawsze za Bandyta to czesto siedzi obok mnie :lol: ale to wszystko na co ja stac :lol: Bandyta sam przychodzi i sie łasi a ona patrzy na to z przerazeniem :lol: moze sie nauczy ze ja tezjestem fajna :wink:


Kami zjadla kaktusa! juz nie wiem co mam robic... nie chce zeby zostawala sama w klatce... ale ona co chwile cos sobie robi w pokoju... Bandi kwiatow nie rusza... zwlaszczakakaktusow... a ona pochlania wszystko co jest dookola niej :/ ide jajko zrobic....

lobuziara :)
http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2562
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

moje malce sa juz nie rozlaczne , a ja mysle nad kolejnym powiekszeniem stadka :) tym razem doszczurze sie rasowo... ale trzeba najpierw mature napisac i na studia sie dostac :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

Maluchy czuja sie wysmienicie :) zajadaja sie smakolykami, gerberkami i warzywkami :)
ostatnio zaniepokoila mnie klotnia miedzy nimi... unikaly siebie... spotykaly sie tylko przy misce... Kami spala w gniezdzie a Bandyta w sitku... ale po trzech dniach zlosc chyba minela bo zastalam moje maluchy w sitku :) w tak slodkiej pozie -> http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2938 :)

Kami sie nie uspokoila, ale ma dopiero 3miesiace (wczoraj miala urodzinki) wiec ma jeszcze czas :)
Daje sie juz glaskac... gorzej gdy chce ja zlapac po za klatka.. ale pracujemy nad nia :) Bandyta zyje spokojnym zyciem.. choc czasem widac jak bardzo mala go rozbudza :D sa chwile kiedy on zaraza sie od niej checia do biegow i wyglupow i chwile kiedy to ona zaraza sie od niego sennoscia i lenistwem :)

a tu jedna fota z sesji zdjeciowek... tylko jedna bo Kami na kazdej focie tak samo wyglada... widac tylko dupke :D http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2939
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: mataforgana »

[quote="sachma"]a ja mysle nad kolejnym powiekszeniem stadka Smile tym razem doszczurze sie rasowo... ale trzeba najpierw mature napisac i na studia sie dostac Laughing [/quote]

skąd my to znamy....
...ale my w dodatku będziemy musieli zaleczyć ranę po Iskierce...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

Kami strasznie urosla :D jutro bedziemy wazyc i mierzyc moje maluchy :) wydaje mi sie ze Bandyta duzo schodl, a Kami troche przybrala :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

no wiec zwarzylam moje grubasy :)

Bandyta - 1rok 8miesiecy - kastrat - 586g
Kami - 3miesiace - samiczka - 250g

nie myslicie ze Kami wazy za malo? taka chudzinka mi sie wydaje... zmierze je jak moj chlop do mnie wpadnie... bo sama sobie nie poradze, a rodzina boi sie szczurkow :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

w sierpniu wyczulam u Bandyty malenkiego guzka... 29sierpnia przed wyjsciem na moja 18stkowa impreze wymizialam go i zauwazylam ze guzek jest wiekszy...
1 wrzesnia bylam u weterynarza i uslyszalam ze to tylko tluszczak i ze nic powaznego nie powinno sie dziac. Weterynarz powiedzial ze guzek jest oddzielony od miesni, ze znajduje sie tylko w warstwie skornej...
dzis znow zmacalam jego plecki i zauwazylam ze guzek jest dwa razy wiekszy niz miesiac temu... i mniejwiecej trzy raz wiekszy niz na poczatku...
i teraz nie wiem czy isc do weta czy poczekac... nie przeszkadza mu ten guzek, nie boli go gdy tam go macam... Weterynarz ostatnio powiedzial ze to nic groznego i ze dopoki mu nie przeszkadza to nie bedziemy tego ruszac... a moze jednak isc na kontrole w tym tygodniu? z drugiej strony do weta mam 10min drogi na piechote i nie mam szans zeby pojechac autobusem bo nie jezdzi na tej trasie :lol:
boje sie ze nie potrzebnie zaciagne go do weta i mi sie w drodze przeziebi :? styczen/luty bedzie samochod do mojej dyspozycji i zastanawiam sie czy nie przeczekac tych 2miesiecy codziennie kontrolujac co sie dzieje z tym guzkiem... jestem w kropce..
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: sachma »

no wiec sytuacja stala sie naglaca... guz bardzo szybko rosnie, do tego dzis zauwazylam ze skorka tam jest zaczerwieniona i Bandyta nie chetnie pozwala na ogladanie tego miejsca(wczesniej nie bylo klopotow) boje sie ze go zaczyna to bolec :-(

we wtorek ide do weta.. nie mam innego wyjscia...

Bandi zachowuje sie dziwnie.. ciagle wyglada na zmeczonego... nie jest osowialy.. ale spi i spi.. nie chce biegac.. woli rozlozyc sie pod poduszka i spac... wczesniej taki nie byl...

martwie sie...
cholernie sie martwie...

jutro dzwonie do weta zeby we wtorek na nas poczekal...
oby to byl tylko tluszczak...
byle nie operacja....

boje sie o moje slonko...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: Lulu »

sachma :przytul:
mysle o was cieplutko i mam nadzieje, ze nie bedzie zle...
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rat's Troop - moje skarby

Post autor: nezu »

sachmus, sle cieple mysli i trzymam za Bandiego kciuki.

Bardzo bardzo mocno..
Trzymajcie sie..
Bandi, nie martw swojej pani :*.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”