Jak go oswoic??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak go oswoic??

Post autor: ESTI »

Joe, kup sol dla gryzoni i zamontuj w klatce, zobacz czy tez bedzie lizac. Byc moze ma niedobor soli mineralnych, wiec powinnas zapewnic jej urozmaicona diete i dawac vibowit do poidelka (1/8 saszetki na dzienna dawke wody).

A teraz pytanie - dlaczego tylko jeden szczurek? :D
Obrazek
Joe
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 13, 2006 3:06 pm

Jak go oswoic??

Post autor: Joe »

No cóż. Moja mama sądzi i tak, że o jednego z dużo ;) ale zakochałam się w tych zwiarzakach, szczególnie ceniąc je, za ich inteligencję. Mama też się powoli oswaja, więc może w przyszłości pomyślę o towarzyszu dla Małej Joe ;)

Tak też sądziłam, że to może być niedobór soli. Mam już doświadczenie z końmi, które postępują podobnie z moimi dłońmi (chodziaż liźnięcie konia i szczurka "nieco" się różni :hyhy: ). Już dzisiaj pójdę do sklepu po lizawkę ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak go oswoic??

Post autor: ESTI »

Lizawka tak, ale pamietaj o dobrym i tersciwym jedzonku. ;)
Obrazek
Joe
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 13, 2006 3:06 pm

Jak go oswoic??

Post autor: Joe »

O jedzonku nie zapomnę :) mimo, iż to moje pierwsze szczurze szczęście, sądzę, że jestem osobą na tyle odpowiedzialną, by o jedzonku nie zapomnieć ;) Biedny ten szczur ze mną, gapię się na niego godzinami :khihi:

A jeszcze jedno pytanko: Gałąź jakiego drzewa najlepiej umieścić w klatce, celem ścierania szczurzych ząbków? ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak go oswoic??

Post autor: ESTI »

Konar mozesz wlozyc do klateczki, tylko najpierw trzeba go wyszorowac i wyparzyc. Pamietaj, ze moze byc to tylko z drzewa owocowego.
Poza tym poczytaj dzial o kalteczkach, mozna nzalezc duzo fajnych pomyslow na urzadzenie klatki. ;)
Obrazek
Joe
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 13, 2006 3:06 pm

Jak go oswoic??

Post autor: Joe »

Dziękuję bardzo za odpowiedź i rady ;) a po forum już zaczęłam buszować i pomysłów na urządzenie klatki też już kilka podchwyciłam 8)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”