Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek

Nowa siostrzyczka Suzi ;)
Na tym doszczurzanie zakończyłam :P.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

Mogę się śmiać? ;D Niedługo o czwartej babie usłyszymy. Co z chłopakami?
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Póki co wciąż siedzą razem i się nienawidzą ;].

Jedna samiczka musiała dojść, bo Suzi nie może mieszkać sama z prawie 2 latką.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

To w sumie słodko ;D :-\
Jasne, tłumacz się :-* Szczurki potrafią zawrócić w głowie. Gratuluję i wymiziać proszę.
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Nie tłumaczę się, ale uważam że nieludzkim jest trzymanie 6cio tygodniowego szkraba z 2latką i czekanie aż 2latka odejdzie z decyzją co dalej. Nie oszukujmy się, Kropka ani młoda, ani zwinna, ani długowieczna nie jest ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Nietoperrr... »

A ja uważam,że to bardzo dobra i mądra decyzja i wcale nie świadczy o chęci kolejnego doszczurzania się.Wybór dla dobra zwierzaka.
Śliczne te malutkie babeczki :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Zamienił stryjek...

Czyli, Seat Ibiza którego nienawidziłam całym sercem został zostawiony w rzece w Krakowie. Niech go sobie na złom wyłowią, ale ostrzegam, ten złom jest nawiedzony i wredny!

Z Krakowa przyjechałam 30latkiem ;D
Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Może ten będzie milszy ;D Pogłaszcz samochodzik :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: misspanic »

Nie wiek się liczy, a dusza :D
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

I weź tu bądź mądry...

Wypierd razem z Tytusem są w nowym domu.

Wypierd nagle przestał gryźć: "Złapał delikatnie za palec, uznał że to palec i sobie poszedł", a Tytus przestał się bać "biega, wychodzi, pcha się na ręce i nawet rozdaje buziaki". Czyżby moje koty tak bardzo mu przeszkadzały ?

Zgłupiałam, ale ciesze się że są szczęśliwsze niż u mnie. Choć w przemianę Wypierda, mój mąż, jego brat krwi ( tu przywołuje, jak mu Wyp przebił na wylot paznokcia ) nie wierzy ;) .

Między sobą się nie biją póki co, ale jak wiadomo, aklimatyzacja troszkę trwa, wszystko jest możliwe.

Pusto troszkę bez ich klatki, ale widocznie tak miało być. Córka płakała jak się dowiedziała, mi też się przez to płakać chciało :( .... ale cóż zrobić, jak im ewidentnie u mnie nie było zbyt dobrze, a tam gdzie są teraz mają szansę zacząć na nowo i być może już w pełnej zgodzie.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Szkoda, ale być może nie dało się inaczej... przecież obaj nie byli u Was od wczoraj :( Jeśli jest im teraz lepiej, to bardzo dobrze :)
Współczuję córci, dzieci mocno przeżywają takie rzeczy, choć ona zdaje się dużo rozumieć... pamiętam, jak rodzice oddawali nasze zwierzęta, kiedy zachorowałam, nieciekawe przeżycie :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Tytus i tak miał być tymczasem. Od początku to mówiłam i Tytusa nie przeżywała. Przeżywała Wypcia, którego nawet nie dotykała, bo mógł ugryźć ... Przeżywała, bo on jest "członkiem naszej rodziny". To że gryzł, wcale jej nie przeszkadzało, by go kochać ;)

Jak Wypierd był na wybiegu, Sara siedziała na łóżku i schodziła z niego tylko jak była pewna że Wyp jest daleko, w obawie o swoje nogi :P .

Wytłumaczyłam jej, że dla niego będzie tak lepiej. Tam gdzie poszedł, będzie albo z Tytusem, albo w dużym stadzie, czy to męskim czy babskim... Mają w czym wybierać, na pewno się z kimś dogada. Póki co, siedzi z Tytusem, bo się okazało na miejscu że Tytkowi nie spodobali się chłopaki z jajami. Jeśli będą problemy, będą powoli Tytka z chłopakami oswajać.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

Widzę, że moje poprzednie wiadomości troszkę źle zrozumiano. Nie czepiam się Ciebie, Noovaa :) Ja również bardzo się cieszę, że postanowiłaś dać samiczkom dobre warunki. Głupio moje słowa zabrzmiały, przepraszam :)
Trochę szkoda Tytusa i Wypierda, bo jednak chłopaki fajne. Ale skoro piszesz, że w nowym domu lepiej się zachowują, to znaczy, że podjęłaś dobrą decyzję. Kochana córcia :D :'( Ja też we wczesnym dzieciństwie dużo mocniej wszystko przeżywałam. Opłakiwałam każdego ślimaka zabitego przez babcię na działce. ::)
A piesek ze szczurkami przekochany :o :D
Wygłaszcz, proszę wszystkie futrzaki :)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Piesek po wczorajszej późnej kąpieli nie zdążył wyschnąć żeby go wyczesać dokładnie jeszcze wczoraj. Dziś mam całe mieszkanie białe ::) ... masakra. Czarnych ubrań już nie posiadam ;(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”