czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No wiesz,ja tam nawet jakbym nie miala kontaktu,to bym ich nie krzywdzila,a wlasnie tu jest buc,ze ten maly gowniarz ma zwierzeta od naprawde malego...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dixi »

Ale Pomarańczko, to nawet nie chodzi o to. Dziecko lepiej się rozwija, jeśli w domu ma kontakt ze zwierzakami - tak mi się przynajmniej wydaje.
Co do dzieciaka - to już chyba jego rodzice nie dopilnowali jego zachowania......jak tak można.....żeby mały dzieciak znęcał się nad biednymi stworzonkami....heh....smutno się robi....
Pozdrawiam,
Aguśka
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Masterton »

Przypomina mi się jak próbowałam malutkiemu siostrzeńcowi wytłumaczyć, że kot to nie maskotka, którą targa się za ogon - masakra.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: ajlii »

Nie znoszę mięsa - widoku, zapachu... smaku na szczęście już nie pamiętam.
Samochodów - po co ich tyle????
Plastiku - nie toleruję nic procz rzeczy naprawdę niezbędnych (np. pojemniki do zamrażania żywności)
Jeansu - brrrr... sztywne to... kocham za to sztuks:)
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Tez kocham sztruks i moja nowa bluze dziecieca z Benettonu,ktora kupilam w lumpeksie za 3zl 0_o


Nie cierpie skory i futer (ale to chyba oczywiste :wink: ) a zapach miesa doprowadza mnie do skrajnych "przed-wymiotow" 0_o

nie lubie jezyn i nie przepadam za malinami...
Nie cierpie jogurtow czy sokow z owocow lesnych.. :?

Uwielbiam moje infantylne gumki do wlosow z pastikowymi dziewczynkami -_-
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Gumcia »

hmm, kosiam piffko, winko, i alkohole, tylko vódka odpada. Nie lubie jogurtów, za co wszyscy mnie besztają-nie wiem czemu.
Koffam słodycze-wszyscy mi mówią że będę przez to grube..ekhm
Nienawidze ryb!! poprostu ochyda!
Nie lubie mięsa, ale np w pierogach czy krokietach, a tak jak kurczaczek czy coś innego to kosiam :D
I tak jak nizej napisała Dona, nie lubie wątrubki
A jeszcze serduszek z czegoś tam, flaczków i tych bzdetów
Lubie Maślanke :)
Ostatnio zmieniony sob sty 01, 2005 10:50 pm przez Gumcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dona »

[quote="Nezu"]maslankowej[/quote] khemm... nic nie mówię :lol:
ale najbardziej nienawidzę małych, rozwydrzonych bachorów :evil: i skakania wokół nich...
jak przyjechała moja mała siostrzenica to specjalnie postawiłam klatkę ze szczurem wyżej (szczurek był u mnie może ze 3 dni) żeby nie sięgnęła. Jak wróciłam ze szkoły to jeszcze mi się chwalili że dziecko takie grzeczne bo jak mama zdjęła klatkę to nic mu nie zrobiło... :? nienawidzę takiego skakania przy tych małych śmierdzielach :? a jeszcze pozwalanie dzieciakowi na wszystko jest dla mnie po prostu nie do przyjęcia... mój kuzynek może sobie bezkarnie np. dźgać ciocię widelcem :? albo bluźnić (ma 3 albo 4 :!: lata...) a jak był u mnie to go straszyli żeby nie dotykał szczura bo go ugryzie czy coś... w sumie poskutkowało ale ten zgnojały bachor walnął z całej siły drzwiami o klatkę :evil: :? moja mama go trochę ochrzaniła ale ogólnie żadnych konsekwencji...

nie znoszę zakłamanych ludzi... owszem, można skłamać w stylu "tak mamusiu, twoja nowa fryzura jest naprawdę świetna" no ale jeśli chodzi o kwestię np. powodu rozwodu (tak było w moim przypadku...) nienawidzę dwulicowości.

z rzeczy jadalnych nienawidzę szpinaku, wątróbki, czarniny (nigdy nie próbowałam ale nie zamierzam), MAŚLANKI naturalnej, zsiadłego mleka owadów ;)

lubię: praktycznie całą resztę ;)

*******
EDIT: to chyba mój najdłuższy post :lol:
Str8
Posty: 130
Rejestracja: sob maja 21, 2005 12:57 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Str8 »

Ja nielubie Ameryki-Amerykanów-i Amerykańskiego toku myślenia. :x
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Lulu »

heh, to nie jestes sam w tej kwestii... ;)

chociaz musze Ci powiedziec, ze z tego co zauwazylam to niewielu ludzi to lubi.
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: foka_z_zakonu »

ja nie lubie ziemniaków i od jakiegoś czasu batonów :? bleeeee
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Shady Lane »

Nienawidzę chipsów, obojętnie jakich, po prostu mam odruchy wymiotne na samą myśl o nich ( kiedyś na czczo zjadłam 5 paczek wielkich Lay'sów i potem mi sie coś w żołądek stało - przez 6 dni nic nie jadłam bo po najmniejszej przekąśce wymiotowałam i piłam tylko meliskę - wyobrażacie sobie?!)

Natomiast, co dziwi wszystkich którzy mnie znają, uwielbiam np. przy czytaniu książki bądź oglądaniu filmu przegryzać czosnek na przemian z cebulką (zwykle zjadam całą cebule i dwie całe główki czosnku) i popijać to soczkiem z 5 cytryn (bez cukru, miodu, wodi itp.) Po prostu pycha !
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dona »

Nie przepadam za sokiem jabłkowym :?
Frank
Posty: 53
Rejestracja: pn mar 28, 2005 5:12 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Frank »

Ja nienawdzę soku jabłkowego i grapefruit'owego
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: fafix! »

Tez nienawidze chpisow. Fuuuj. Nic ogrszego nie ma na swiecie, a zwlaszcza Maczugi. :shock: Boze jak to smierdzi, fuj, fuj, fuj!!!
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Fatty »

mnie tam chipsy smakuja tylko wtedy, gdy przegryzam je czekoladą :jezor2: Łatwo sobie wyobrazić, na tej podstawie moją linię ;)

A czego ja nie lubię, co inni wielbią? Otóż WIOSNY nie lubię. LATA nie lubię. SŁONECZNYCH DNI nie znoszę.Nie wiem skad to u mnie. Wiem,że od dawien dawna, bylo tak,że gdy wszyscy łapali jesienno zimowe depresje, to ja wręcz promieniałam energią.. natomiast gdy wszyscy odżywali na wiosne..to ja nieuchronnie 'kapicniałam'
I tak jest rowniez dzis. Słoneczko,ciepełko a ja siedzę i się kiszę w chałupce, bo mam niedoparte wrazenie,że jeśli wyjdę to albo się ugotuję, albo zacznę skwierczeć chociaż....
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”