Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

no :), o gretke sie nie martwie , chyba jedno z czego można szczura wyleczyć to zapalenie oskrzeli ( o ile tylko wet - cep nie przeniesie go wcześniej na drugi świat antybiotykiem nie dla szczurów lub w dawce nie dla szczurów :( )
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Dawno nie pisaliśmy.
No cóż po zmianie leku na serducho było różnie. :roll: Raz lepiej raz gorzej. Po konsultacji z kardiologiem w chwili obecnej Marokko dostaje Lotensin i Vet medin. Do tego Rimmadyl i Sacanomune.
Maruś czuje się dobrze, jest wesoły i fajnie reaguje na różne bodźce. Przesiaduje ze mną po kilka godzin.
Greta zdrowa, sit i Ike też. Chwilowo wyszliśmy na prostą. Mam nadzieję że tak pozostanie na dłuższy czas.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: marchewa »

[quote="Mada"]Chwilowo wyszliśmy na prostą. Mam nadzieję że tak pozostanie na dłuższy czas.[/quote]
Bardzo Ci tego życzę :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Oby, oby jak najdluzej. :przytul:
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Sit i Ike wracają do właścicielki. Odezwała się dzisiaj że jednak wróciła i zostaje. Jutro chłopaki jadą do domciu.
Troszkę szkoda, ale tak będzie lepiej.
Fajniusie chłopaczki znich, ale myślę że się ucieszą jak wrócą w stare kąty.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

Hihi to chyba będziesz musiala sie doszczurzyc bo taka redukcja stada bolesna bywa :) pustki w katach i w ogóle :D
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Nie nie. :lol:
Ja i tak chwilowo myślałam o małej przerwie. Chłopaków przygarnęłam bo nie miałabym serca ich komuś oddać, zwłaszcz że nie każdy ma miejsce na dwóch, a rozdzielenie ich nie wchodziło w grę. A tak ogonki wrócą na stare smieci. Fajnie. Bardzo się cieszę, choć sercu żal.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Sileas »

Jesteś pewna? :)
Na pewno chłopaki by się ucieszyli mając towarzystwo..
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

A buuuuu, szkoda... takie fajne chlopaki. :-(
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Z Marokko nie jest najlepiej.
Niestety dziś zaobserwowałam bardzo nerwowe zachwianie Marula. Jak go wyjęłam z klatki byłam przerażona bo był siny. Mordka, łapy.....Serducho odmawia posłuszeństwa :cry: . Dostał dziś steryd zobaczymy czy pomoże.
Obawiam się najgorszego...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: AngelsDream »

:przytul: 3mamy kciuki.
Wyjątki i dwa psy.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Lulu »

:uscisk: jestesmy z Wami...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Ehhh ta starosc... Papcio Pysio tak samo slabnie, widac tak juz musi byc.
Trzymam kciuki za Marunia. :przytul:
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marokko and CO.

Post autor: Guślarka »

Uda się :przytul: Trzymam kciuki.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Nie wiem, nie chcę zapeszać ale Maruniowi polepszyło sie trochę po tym sterydzie.
Tylko kurcze, przeciez on nie może jechać do końca życia na sterydach bo mu wątrobę rozwali. :-(
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”