NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Steryd wciąż daje nam tylko tyle,że Pudziek połyka Nutri ze wciskanej do pycholka strzykawki...Znów 1 ml do przodu...Tak powolutku mu tą strzykawkę wyciskam,wciąż bojąc się,jak pseudo-fakir,siedzący na gwoździach,ze jak za dużo na raz wycisnę,to on nie połknie,a się zachłyśnie...
Nie podnosi się,tylko rusza głową i zamyka oczy,gdy biorę jego bezwładne ciałko owinięte w polarek na kolana...Dobrze mu wtedy,jak go głaszczę,aż wciska się wtedy we mnie,w moją rękę...Dobrze mu w kąpieli,w ciepłej wodzie,gdy czuje moją rękę cały czas,jak koło ratunkowe.Ufa mi chyba...
To już chyba jego ostatnie godziny,doby...A ja staram się dać mu to wszystko,czego nie zaznał od urodzenia w tym paskudnym garażu,z którego pochodzi...Ciepło,ludzką dłoń,opiekę i miłość.A on jest taki wdzięczny!
Serce mi pęka...

Zamieszkał w dużym,kartonowym pudle z wszelkimi miękkościami,otworkami,w razie,jakby jakimś cudem chciał wyjść.Swoją klatkę zapasową pożyczyłam,ale na co mu teraz klatka,jak się nie rusza z miejsca?...
Na wybiegu każdy szczuras do niego zagląda,włazi mu do pudła,powącha,rozpozna,wyiska...I widać,ze Pudziek się ciut ożywia,cieszy go to.Smutno mu samemu.
Dziś wieczór Wielkie Pudło zamieszkało w szczurzej klatce.Bo to przecież jedno stado jest...

Pisałam tego posta długo.
W międzyczasie steryd chyba dał swojego kopa i Pudzian...pełza po pokoju,z jakby naćpanym wyrazem pyszczka...Tak jakby wcale tego nie chciał,a musiał,bo lek mu karze...
Nie mogę na to patrzeć,zabieram go w kocyk.
I będę ryczeć.I w dupie mam wszystko inne.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Ogoniasta »

Strasznie to smutne :(
Wiem doskonale co czujesz...kilka dni temu przeżywałam dokładnie to samo :( Pamputek był ze mną 2 lata i 3 m-ce, ale to nadal tak strasznie mało.... :( Przykro patrzeń na nich w takim stanie....i trzeba zadać sobie pytanie czy warto czekać?? :( :'(
Ktoś na drugim forum napisał kiedyś " lepiej dzień za wcześnie niż minutę za późno" :(

Posmyraj od nas wielkoszczura za uszkiem :-*

Przesyłamy mnóstwo ciepłych myśli.....
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Licho »

Jak dziś sie strongman czuje??
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Ech,niewyspana jestem,do późna z nim siedziałam,w końcu zasnęliśmy wszyscy razem na jednym łóżku - dzieci,szczur i ja.
Rano Pudziek w ciut lepszej formie,bo podnosi się na łapkach(wczoraj już tylko ząbkami szorował o podłogę...),nawet kilka razy się przekręcił niezgrabnie.Co do apetytu...on by chciał,ale ząbki już siły nie mają.Steryd pomaga mu jedynie wymemlać Nutri ze strzykawki... :-\
Nie będziemy podawać kolejnego sterydu.Gdy ustanie jego działanie i Pudziek znów całkiem osłabnie,pomogę mu odejść.
Aż łzy same płyną...Przepraszam,więcej teraz nic nie napiszę...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: IHime »

:'( Nietoper, dzielna z Ciebie dziewczyna. :-*
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: manianera »

Dobra decyzja, ale taka smutna... :( Dużo sił dla Ciebie i miłych chwil do końca z Pudziankiem.
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Izabela »

Trzymajcie się wszyscy dzielnie... Kciukam z całych sił.

Zastanawia mnie to wszystko - czy on dostał coś jeszcze oprócz sterydu? Np antybiotyk na ten ropień?
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Izabela pisze:czy on dostał coś jeszcze oprócz sterydu? Np antybiotyk na ten ropień?
Tak,dostał antybiotyk i przeciwzapalny,poprzednim razem też,a ropień ładnie się otworzył,dał wyczyścić i dziś wygląda już prawie super.
Idziemy jeszcze za chwilę na kontrolę.
Pudziek przed chwilą nawet wspiął się na najwyższy hamak! :o I choć wiem,że to tylko działanie sterydu,to normalnie jestem dumna!!!Wymlaskał też całą strzykawę Nutri i nawet ciut gerberka :D
Tak ciągle mi nadzieję daje...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: unipaks »

W rtg nic nie wyszło?
Mocno, mocno kciukamy za Pudzianka - żeby dało się wyeliminować przyczynę jego kłopotów, wyleczyć! Pudzianku, trzymaj się dzielnie, niech los ci sprzyja i pomoże wyjść z tych smutnych opresji! :-* :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Cyklotymia »

Kciukam tak mocno że aż mi kciuki bieleją!
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

uni,RTG nie robiłam,bo tu mamy tylko jednego weta konowała,co mi kiedyś szczurasa do zdjęcia usypiał na siłę,w dodatku przez nieprawidłowo zrobiony zastrzyk mały miał kilka tyg.bezwładną nóżkę...Jak sobie o tym ...piiip...piiip... sadyście przypomnę,to aż mi się krew gotuje... ::) Do Piaseckiego za to nie mam jak się dostać,mąż na wyjeździe,a sama z małymi dziećmi,bez auta,niewiele mogę zdziałać.
Co do Pudzianka...Kurcze,ten chłop to mnie do nerwicy doprowadzi ciągłymi zmianami w stanie zdrowia... ::)
Pudzian je.Co prawda papki,bo ząbki odmawiają posłuszeństwa,ale je.Mało - wcina! :D 3 ml Nutri poprawił połową słoiczka gerberka... ::)
Pudzian chodzi.
Pudzian się myje.
Pudzian na mnie wskoczył :o i wdrapał mi się na szyję!!!
Będziemy jednak jeszcze ciągnąć ten wózek na sterydach,póki jest dobrze.Dostałam zapas,będziemy sami walczyć ze strzykawą ;)
Ach,takie małe światełko w tunelu...

I zaciskać mi dalej te kciuki,choćby nawet bielały już i siniały!!! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jordan »

ja to dzisiaj trzymam kciuki i zona trzyma kciuki :) nie pracuje tylko kciuki trzymam...
Obrazek
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: manianera »

Jakie dobre wieści :D ! Oby tak dalej!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: ol. »

Z wszystkich sił zaciskam za taki obrót rzeczy i jego trwanie ! Pudzianku czaruj nas tak dalej :-*
Nietoperr wywalczcie ile tylko się da !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: unipaks »

Tak trzymać, kochani! :) - a Ty go Iwonka wspieraj, niech czuje od Ciebie dużo pewności i optymizmu - szczury dobrze wyczuwają nasze stany emocjonalne, więc: jak najwięcej entuzjazmu przy nim, niech to odbiera i walczcie, walczcie i wygrywajcie czas dla siebie! Bardzo mocne kciuki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”