Dzieci Bąbli - 24.05.2008r - 2 lata Ancory i Ahayki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: pin3ska »

Ja swoje tez podszczypuje, a one zwiewają w podskokach i wracają po jeszcze :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

No to będziesz miała jeszcze trzech lubiących takie zabawy :D

Ahaya ma porfiryne na jednym oczku. Martwi mnie bachor, bo ostatnio często śpi sama pod półką. Może to przez stres? Dołączyłam do nich Trishne, która nie ma takiej cierpliwości jak Bąbla i pierze maluchy jak ją wkurzą...
Zmieniamy futerko. Jeszcze wczoraj było mięciutkie, a dzisiaj już sztywniejsze.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Małe głuptaski :P
http://pl.youtube.com/watch?v=M3SdDTFAVio
Filmiku chłopaków niestety nie mam, bo aparat nie chciał współpracować :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Mała już u mnie. Jest w sumie duża nie mała :) Trochę się wyrywała, teraz się myje. Nina wychowałaś ją cudownie. Jest przekochana i zabawna. Podchodzi, pod ręcznikami wącha mi rękę, jak się obrócę robi z siebie placek i udaje że jej nie ma :D ::)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Już sie chowa? A to małpa :D U mnie to był stały numer, rozplaszczała sie gdzieś i udawała, że jest taka malutka, chudziutka, niewidoczna :P
Co do wielkości, od jakiś dwóch tygodni była największą babą z miotu ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
kla.kier
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 26, 2008 1:55 pm
Lokalizacja: Dąbrówka Młyn

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: kla.kier »

Świetny filmik. Wyglądają raczej jak mini rakiety niż szczurki ;) głaski dla wszystkich ^^
________________
DeVaki Pui, Jack Daniels| Kana, Liza [`].

`Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.` O.Wilde
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Co tam u moich wnuczątek?
Panie A, Bąboladka i ciotulka Trisunia rosną jak na drożdżach :) Aylunia dzisiaj napędziła mi stracha (więcej w naszym temacie). Dzieciaki słabo mnie pamiętają, większym entuzjazmem reagują na moją mum niż na mnie... Cóż, będziemy nadrabiać zaległości po wakacjach, bo przed rokiem szkolnym spędze w domu dosłownie kilka dni (jutro wyjeżdżam, wracam 13sierpnia a 17 jade znowu, wracam 29)
Są strasznie fajne, pchają sie na ręce, są ciekawskie i strasznie szybkie, przemieszczają sie z prędkością światła :P No i małe tłuścioszki są :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Aluzja jest mały potwór. Rozwala(obgryza) wszystko na swojej drodze. Kocha spać na własnoręcznie postrzępionych hamakach. Jest duża i ma niezwykłą osobowość. Jest wszędzie, ale czasami wdrapie się po nodze aby ją podrapać, zasypia i jest słodko :) W ogóle cudowna z niej babka ;D Przylepiła się do Tajgi, są prawie wszędzie razem. Jeśli wszyscy śpią a ktoś się do domku nie mieści (swoją drogą trzeba zrobić dużo większy.) To Aluzja wychodzi tam gdzie obrażona kulka (bo się nie zmieściła) leży, przytula się i śpi z nią. Jest taką mamusią pokrzywdzonych :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: limba »

Teddy to slodziak. Sliczny ma kolorek, i taki wyjatkowy wyraz pyszczka co nawet potwierdzila Oleczka :)
Jest kochany, troszke pierdolkowaty, i dosc maly :)

Jest za to przeslodki, tak slodki ze nawet nien umiem tego opisac :) Mi tez ostatnio stracha napedzil takiego ze juz prawie do calodobowej lecznicy jechalam.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Aluzja od początku miała najwyraźniejszy charakter z całego miotu :)
Heh, Tedduś jak był tak jest małym ciapakiem :P A cóż takiego wymyślił, że chciał pańcie o zawał przyprawić?

Aylunia dzisiaj ma sie już dobrze, antybiotyk pomógł, opuchlizna sie zmniejszyła, niedługo idziemy do weta sie pokazać.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: limba »

Hmm myslalm ze napisalam.

Wlasnie mam apel do wszystkich szczesliwcow z tej rodziny zeby zwrocili uwage czy szczurzaste nie maja problemow z krzepliwoscia krwi.
Teddy ostatnio mial krwotok z palca taki ze nie moglam go zatamowac przez ponad pol godziny. I to nie kropelki, tylko konkretnie lecialo z palca.
U mnie pociete palce sa czestym widokim, ale nigdy nie mialam takiego przypadku. Mozliwe ze poprostu tak niefartowie, bylo tez goraco.

Teddus wszystkie moje zabiegi znosil bardzo dzielnie. Jak przykladalam oklad z lodu to juz bidak zrezygnowany lezal tylko i czekal az skoncze.

Jest pierdoleczka, ale za to jaka slodka :) To chyba najladniejszy szczurzy ryjek zaraz po Keksie jaki widzialam :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: merch »

Limba a foteczki?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Aż mi sie przypomniało, jak Shrek stracił palca w starciu z chomikiem. Krew lała sie jak szalona a zatamowanie tego to był koszmar.
Ayla krwawiła dość mocno, ale miała dużą rane w nieciekawym miejscu, łatwo dało sie zatamować i błyskawicznie sie zagoiło.
Znowu urosły. Nie są i nie będą duże, ale przecież dopiero były maleńkimi, różowymi, aksamitnymi kluseczkami z białymi boczkami. Moje dzieciaczki :)

Fotki bardzo mile widziane ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Po 3 miesiącach trzeba coś napisać :P

Wychowałam straszne ciapy, takie sieroty :D Odkąd połączyłam wszystkie młodziaki, ciągle któraś z agutek leży na plecach pod którąś z....albinosek. I drze sie koszmarnie. I delikatnie odsuwa białaske rączkami ::) Łączenie z nimi nie istnieje, akceptują nowych od razu.
Straszne z nich przytulaki i miziaki, z wszystkich czterech, ale z Ayli najmniej. Dzisiaj Ancora mnie wyiskała na twarzy. Pchają się do ludzi cały czas, przytulają się, iskają, liżą. Uwielbiają biegać po pokoju, mają adhd, ale co chwile przychodzą do mnie choćby po to, żeby polizać mnie po ręce.
Strasznie kochane są :)

Jak sie sprawuje reszta moich wnuczątek? :) Jak tam ich charaktery?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Aluzyjsko jest głupiutkie, ma adhd, i nie lubi miziania. Ale dzisiaj przyszła i sama się domagała! :D Pulsowała oczętami :) Jest cudowna.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”