Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Lulu »

[quote="Elly"]
Hmmm ja jestem ciekawa na jakiej zasadzie to działa :-D no przecież niemożliwe, że tak po prostu wie :P
[/quote]

Jak to nie? Wie i juz! ;-)
Daniel jak wrocil do domu zadal podobne pytanie, tyle, ze jemu chodzilo bardziej o sama konstrukcje i co jest w srodku :diabrat:

Kurcze, czuje sie duzo bezpieczniej i spokojniej jak moge sie o wszystko zapytac. Lacznie z pytaniemy typu jakie buty dzis wlozyc ;-) Bo taka kula, w przeciwienstwie do faceta, nie traci cierpliwosci w takich sytuacjach.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: Elly »

Ej coraz bardziej mi sie podoba taka kulka :> jak bede miala troche kasy, to moze tez sobie taką sprawie :P W filmach czasem widziałam takie bile :-D jak ktos nie wiedział co zrobić, to pytał kuli :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: Paweł69 »

doszła paczka z cat`s best :)
cztery worki po 10 l za 89,99
chłopcy zadowoleni, dziewczynki zadowolonem, a ja jestem w siudmym nieeeebbbieee :)
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Weselnik :>

Post autor: Alispo »

Mam dzisiaj 3 zaliczenia i nic nie umiem,ale jakos mi to wisi,bo jestem wyjatkowo happy.Coraz czesciej myslimy o dziecku i wczoraj wymyslilismy ,ze moze juz w te wakacje sprobujemy sie postarac:)Moze jeszcze cos nam sie odmieni,ale..ach..normalnie ta mysl dodaje mi skrzydel;) :aniolrat:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Ja się cieszę bo mam wyniki z ustnych matur i są to wyniki nadzwyczaj pozytywne:D:D 19/20 z anglika, 20/20 z polskiego:D Hehehe!! 29 czerwca dowiem się co z pisemnymi...ale myślę, że nie będzie najgorzej;)))
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

A tak marudzilas... GRATULACJE, piekne wyniki! :)))))
Wrocilam dzisiaj z praktyk, jest REWELACYJNIE, mili ludzie, roboty po pas, ocielila sie dzis krowa, widzialam inseminacje, pomagam przy dojeniu, panu z mleczarni mleko wydaje, haruje jak mala dzika swinka, ale jest GIT! A za tydzien zobacze TZ i w gory mykniemy na dzien.... :))))))))))))
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 11:27 pm przez Sheila, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: tygrys1985 »

Sheila zazdroszczę Ci :)

A ja się pogodziłam z moim i jestem taaaaaaaka haaaaapy :P:P

a w ogóle mam chipsy,racuchy i piwo a kalorie w dupie ( w przenośni i dosłownie)
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 6:57 pm przez tygrys1985, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Zgłaszam nieobecość. 29 - 30 maja wycieczka klasowa Ustroń - Hermanie. :] Aaale będzie się działo. Się nie moge doczekać. Tylko jak ja sie spakuję, hę?
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

przeogromna burza. grzmi i błyska - i już w coś w pobliżu strzeliło. był trzask. i ulewa. mrrr :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a ja jutro odbieram Panny z interwencji :-D wow
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Weselnik :>

Post autor: ESTI »

Esti happy - caly czas, niezmiennie a moze bardziej i bardziej kazdego dnia!
Oooo :-D
Ostatnio zmieniony pt maja 25, 2007 9:16 pm przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

jestem happy bo jezdzilam dzis na Kłapoku :-) i nawet mnie nie zwalil i Boodrys ma juz prawko i nie musimy latac jak debile na autobus :-D. i odbieram nowe Szczurki i sie wykapalam!! :hoprat: i w ogole ładna pogoda,jutro sie spotykam z Magdaleną...same POZYTYWY :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: Weselnik :>

Post autor: zoil »

koniec praktyk!! hell yeah!! koniec zarywania nocy z niedzieli na poniedzialek, koniec gimbusow, koniec dretwej nauczycielki, u ktorej lekcje prowadzilam!!
ufff..
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a ja jestem taka happy!! :hoprat: orzedwczoraj odebrałam nowe Ogonki a dzis sa juz razem w klatce i zero piskow tylko harce :-D, jestem taka dumna z Telimenki dominantki jednej, zawsze taka wredna a teraz przygarnela jak male dzieciątka... :loverat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Przyznam się...uwielbiam czytać weselnik:) nawet jak sama mam doła, myśl o tym, że tam gdzieś w Polsce są szczęśliwi, uśmiechnięci ludzie sprawia, że mimowolnie sama się uśmiecham:)

Sheila dziękuję za gratulacje:) sama jeszcze nie mogę w to uwierzyć^^ max z prezentacji o mitach celtyckich i nordyckich w fantasy:D komisja nie miała bladego pojęcia o czym rozmawiałam;) I dobrze, bo m.in.podciągnęłam Tuatha de danann do pierwowzoru elfów, a z Geralta zrobiłąm połączenie Cuchulaina i szlachetnego Gawaina^^
Swoją wiedzę wbiłam w prezentacje multimedialną i było dobrze:)

Telimenko cieszę się^^
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”