Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

dzięki ;) właśnie paprochy wcinają jajko z kaszką, ost zrobiły się bardzo żarłoczne :D to akurat należy do wielkich pozytywów, bo nadal czuć im gnatki ;/ jutro próba z ciurką z guzem i Matyldą( też z guzem ;/) jeśli choć jedna by je zaakceptowała to by było już coś, no a jak dwie to bajka ;) tymczasem łażą rozczochrane, gdzie niegdzie z kaszką ;/ albo mokre od mleka bo właśnie była bajeczna zabawa w " wepchnąć go do mleka" "taaak?! no to masz odwet! " ;)

chciała bym w tym miejscu pochwalić dr.Wojtyś,mam ogromny problem z 10 g myszkiem :/ odp mi o 1 w nocy jak mu pomóc :o
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: dusiaczek »

czytanie o tej ich nieporadności jest z jednej strony taki słodki, a z drugiej taki smutne... aż mi sie mój Wafel przypomina, za wczesnie wzięty od matki, lekko jakby upośledzony... Mam nadzieje że wszystko się dobrze potoczy, mamusie zastępcze będą pozytywnie nastawione, a maluchy tylko będa rosły i tyły :)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: mini »

dusiaczek pisze:a maluchy tylko będa rosły i tyły :)
Taaa.. Skąd to znam ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

6 g myszek...[*] wczoraj spał w mojej pięści, jadł mleko ze strzykawki, a dziś zgasł cichutko...znalazłam go już martwego :( dostał szansę na życie pewnie 1 na 10 tys ,wyszeł z tej rzeźni...by odejść "poza" , bezlitosna ironia.
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: StasiMalgosia »

Dostał spokojną godną śmierć, zamiast przerażającego końca w "tym miejscu"
dla myszka (*)
Obrazek
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: aneczkaa »

xxx zgłębiłam cały temat i muszę napisać, że jestem pod wielkim wrażeniem tego, co robisz dla zwierzaków! Wielki ukłon w Twoją stronę! :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: odmienna »

xxx; tak mi przykro.... od wczoraj mam wyrzuty sumienia, że potrzebowałaś wsparcia o 2 w nocy, a ja odebrałam Twoją wiadomość dopiero po 12 godzinach... wiem, że zrobiłaś wszystko!
Wiesz...ja mam bardzo „radykalne” podejście do sprawy życia: uważam, że nie tyle ilość, co jakość... nawet, jeśli przez chwilę, Istota jest dla Kogoś najważniejsza na świecie- taką pozostaje na wieczność. Proporcjonalnie do tego, ile daliśmy jej swojej uwagi i serca w tym krytycznym momencie.
Jestem przekonana, że Ta Okruszynka, dostała od Losu rzecz nieocenioną- miejsce w Sercu
Pozdrawiam :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

och ...
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

nie Kochani, to nie ten myszek...czarnuszek z oddechowym - żyje, dostał berotec, dzięki odmienna; ol. za instrukcje, dr Wojtyś też pomogła , inni weci zorbili mi mase trudności w dostaniu genta :/ bo to lek tylko iniekcyjny i oni nie mają odnotowane że zalecany dla myszy <ściana> a jak wiadomo, przepisy są ważniejsze niż zycie jakiejś tam myszy,no i po co się edukować, mój wet. dałby mi i litr, ale go nie ma :( wybłagałam 1 ml, na troszkę starczy...

odszedł myszaczek najmniejszy, zdrowy ...ale no właśnie, coś było nie tak...:( taki maluteńki kruszynek sypiający w mojej dłoni...gdy go znalazłam leżał jakby spał, chyba miał spokojną śmierć...
Obrazek

a to chory myszek, po berotecu nieco mu lepiej ale bardzo się zestresował więc muszę dac mu z godzinkę i jedziemy z genta.
Obrazek

mini i jej facet odjechali z Paproszką...chomikiem i .... myszkiem, jednym słowem się obłupili :) a towarzycho będzie miało super domek :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

czasami śmiejemy się ze szczurów, że wyglądają jak myszki - ten czarnuszek tutaj mógłby, jak tak się przypatrzeć i lekko przymróżyć oko, robić za szczurka ;)
oddychaj równo i głęboko malutki - i wychodź z tego !


dla najmiejszego cóż pozostaje...
[^]

(nie mam wielkiej potrzeby "drugiego świata" dla siebie, ale takim maleństwom powino być gdzieśkiedyś wynagrodzone,
powinno być !) :(
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

muszę Wam powiedzieć, że jedynym zmartwieniem przy nebulizacji myszka jest fakt, że przystawia się aby wejść do tej rury ;) wsadza tam głowe i muszę lekko puknąć by zaniechał tego zamiaru ::) ogólnie mu się podoba, siedzi sobie grzecznie w pojemniku do którego od "podłogi" wlatuje lek .

tak, też bardzo bym chciała by było dla nich "coś dalej" i chciałabym potrafić w to wierzyć...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

xxx pisze:muszę Wam powiedzieć, że jedynym zmartwieniem przy nebulizacji myszka jest fakt, że przystawia się aby wejść do tej rury ;)
o matko :o :D
(po tym jak ostatnio ścigałam myszka po rurze od odkurzacza - wizualizacja natychmiastowa ::) tyle, że ... skala !)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: xxx »

Krecik odszedł... niestety nebulizacje nie przynosiły efektu :(
2 godziny przed śmiercią Krecika, odeszła też myszka bez oczu :( była zdrowa... nie wiem co się stało :( szok :( miała już domek w Katowicach razem z 2 innymi samicami...ich ciałka czekają na sekcję, może dzięki temu będę lepiej potrafiła wychwycić jakieś objawy ktorych teraz nie widziałam :( chciałabym też wiedzieć co dokładnie działo się w płucach Krecika :( takie dzielne maluszki...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: mini »

Tak mi przykro.. Wkładasz w opiekę nad nimi tyle serca, czasu.. Siebie..
Nie mogę uwierzyć, że Krecik odszedł.. :(

[*] [*]
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Zuch brygada. Każdy inny - wszyscy równi.

Post autor: ol. »

biedne maluszki :(
walczyliście wszyscy ...

(^)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”