Dzikusek u krwiopijki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: odmienna »

czekaj tylko Berdog - niech Cię Krwiopij dopadnie: Obrazek
już się Madze za to porównanie oberwalo ;D
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: pin3ska »

Hahaha.. faktycznie jak garbaty :D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

co tam słychać u mojego ulubieńca?? Nadal rośnie w oczach??
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Nie, trochę już przystopował. :) Coraz bardziej jednak męski się robi, taki przystojny i silny. Nic dziwnego - w końcu w niedzielę 4 miesiące skończył. Osiągnięty wiek i masa ciała kwalifikują go już do kastracji, ale nad tym będziemy myśleć już w styczniu, nie ma potrzeby się spieszyć. Póki co rozbójnikuje jak zawsze, wykopuje ziemię z donicy mojego ulubionego zamiokulkasa (to roślina taka, piękna zresztą), kradnie mi zasmarkane chusteczki i podgryza drzwi szafy, kiedy nie może dostać się do środka. Najlepsze jednak, że wyraźnie polubił Sofrę - około półroczną samiczkę, która odchowuje u mnie dzieci. Pozwala jej spać na swojej klatce, nie gryzie jej ogona ani łapek (tylko z zaciekawieniem chwyta w rączki i obwąchuje), nie jeży futra i nie fuka. Jest dla niego nadzieja - za to nadzieja na ocalenie klejnotów jest coraz mniejsza... No i piękny jest niezmiennie.

Obrazek
Tutaj senne przeciąganie się po drzemce na pokrowcu od laptopa.

Obrazek
A tutaj ucieczka z miejsca zbrodni. Półka z kwiatem jest jakieś 2 metry nad ziemią, ale to dla niego pikuś. W górę i w dół porusza się z jednakową (naprawdę imponującą) sprawnością.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Magamaga »

Jeju, śliczny jest. :-*
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Rhenata »

cudowny spider-rat ;D po prostu nieziemski jest
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: alken »

piękny :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Licho »

Eh, rzeczywiście prawdziwy przystojniak z niego wyrósł. Co do dzikusowego urwisowania, to znam to aż za dobrze ;D Dżumka też tak sprytnie się wspina i schodzi z rur, a w grzebaniu w kwiatkach ma u mnie mistrzostwo. :D Genialna jest też w wygryzaniu tynku ze ściany, każdy kąt pokoju wygryzła do tynku :-[
Rozmarzyłam się tak patrząc na zdjęcia ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Berdog »

Obrazek
Rura od CO, uniwersalny podgrzewacz do łapek.
"Teraz twoje łapki już nigdy nie będą zimne"!!! 8)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: merch »

rewelacyjna fotka
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: krwiopij »

Berdog pisze:Rura od CO, uniwersalny podgrzewacz do łapek.
"Teraz twoje łapki już nigdy nie będą zimne"!!! 8)
...i ogonek! ;)

Dzikus ostatnio pierwsza noc na wolności spędził i bardzo mu się podobało. Mi mniej. Nie wiem ile razy się budziłam, ale stanowczo za dużo. To deptał po mnie, to skakał mi na głowę z szafki, to tłukł się z Juni (krzywdy sobie nie robią, ale ona go nie znosi i do pisków i przepychanek dochodzi niemal przy każdym spotkaniu), to Maluszki zaczepiał, to zrzucał coś ze stolika z ogłuszającym hukiem... Mam nadzieję, że ochłonie trochę i grzeczniejszy się zrobi, bo to duży chłopiec już i najwyższa pora więcej wolności mu zapewnić.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: denewa »

Obie foty świetne!!! :)
Mi się akurat tutaj Sokrates bardziej podoba: http://img98.imageshack.us/i/dzikus01.jpg/ Rozpłaszczony... jakby przechodził i zaległ na chwilę w takiej pozycji z lenistwa ;D
krwiopij pisze:Mam nadzieję, że ochłonie trochę i grzeczniejszy się zrobi, bo to duży chłopiec już i najwyższa pora więcej wolności mu zapewnić.
A ja myślałam, że on do tej pory miał u Ciebie dobrze, to teraz to będzie miał chyba jak w niebie... ;)

A obiecane fotki stadka? ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: unipaks »

100 lat,100 lat! :) :)
Wielu wspaniałych dni w dobrym zdrowiu , pośród kochającej ludzko - ogoniastej rodzinki , w otoczeniu dóbr wszelakich a sercu miłych! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Dzikusek u krwiopijki

Post autor: Rhenata »

faktycznie krwiopij się ..hmmm..młodnieje ;) wszystkiego naj, no i co tam w szczurzym stadzie słychać?
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”