o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

Ha! No i a nie mówiłam??! LuLu, wygladasz rewelacyjnie :thumbleft: Tak... przeuroczo i słodko ;) Zdjecie z Danielem jest piekne. Niezwykle przyjemnie jest na was popatrzec (az polecialam wycalowac mojego brzydala :lol: ).
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nazumi »

Lulu, swietny kolczyk a brodzie.
Tzn. fryzurka XD
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: kasia...123 »

Lulu bardzo ładnie wyglądasz w nowych włoskach :) powiem nawet że poważniej :) hihi


ja w środe idę do fryzjera...mam nadzieję że wszystko pojdzie po mojej myśli bo zwariuje jak nie obetne włosów. Mogę już nawet kitka zrobić co mnie dobija...i z tyłu już nie mogę sobie postawić włosów bo są za długie.
jak ułoże włosy to wyglądam tak ale teraz zazwyczaj związuje w kitka bo nie chce mi się ich robić rano przed szkoła.
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

dziekuje bardzo za mile slowa :oops:

[quote="satanka666"]kolor tez swietny, to twoj naturalny?[/quote]

niezupelnie ;) na koncach jeszcze mi zostal ten farbowany jasniejszy bury... moj kolor jest jeszcze bardziej nijaki :jezor2:

kasia...123, rozumiem, ze niewygodnie przed kazdym wyjsciem wlosy ukladac, ale tak wygladasz bardzo fajnie :thumbleft:
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Dory »

Fiu fiu, LuLu jaka zmiana... Super :thumbleft:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Fatty »

Lulu pięknie :)

debbie_lu, masz strasznie fajną urodę, nic, tylko Ci foty trzaskać :thumbleft: [quote="debbie_lu"]a farby (takie trwale, normalne) zmywaja mi sie po miesiacu - z ciemnobordowego robia sie jasnorude itp... mam juz dosc :([/quote]
mam ten sam problem. Gdzieś w tym temacie są fotki, gdzie miałam włosy pod "rude-bordo" podchodzące, teraz mam coś w stylu rudawo-sraczkowatego blondu... :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: an »

zajrzalam tu po dluzszym czasie i powiem tylko tyle: Lulu- wow :) Pamietam jakies Twoje zdjecia sprzed roku, kiedy mialas slugie czarne wlosy... i powiem tyle- teraz wygladasz duzo lepiej :) bardziej subtelnie i w ogole... jak dla mnie, nowa fryzura jest zmiana na lepsze :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: mazoq »

a mnie dzisiaj szlag trafił i nożyczki znowu poszły w ruch... nie miałam siły już do tych gęstych, sztywnych jak drut kudłów :evil: zrobiłam swój myk z przerzedzaniem na końcach i czuję się lepiej, mimo że to tylko końcówki i lekkie cieniowanie :)

Lulu, wyglądasz super :thumbleft:
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: falka »

Lulu, wyglądasz ślicznie :zakochany: i wcale nie mniej kobieco niż w długich włosach, wg. mnie dużo ładniej niż w czarnych!
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Maugosia »

Rzadko to mówie, ale świetnie teraz wygladasz Lulu :thumbright:
Ostatnio zmieniony ndz paź 01, 2006 4:45 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
szczu*milka
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Podgrodzie/Szczecin

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: szczu*milka »

hej jak tak czytam o waszych eksperymentach z włosami mam taką wielką ochotę podejść do lustra wziąć nożyczki i zrobić to co wy :roll: mam 170 wzrostu i włosy długie za pośladki zapuszczam je od 4 klasy podstawówki miałam takie długie jeszcze od komunii i ścięłam się na chłopaka. teraz już od roku chcę je ściąc ale nie mogę :pomocy: nie mam sumienia :sad3: są zniszczone i nudne bo jedyne co mogę znimi robić to warkocze :? gdy chcę je już ściąć to zawsze ktoś namówi mnie żebym tego nie robiła i nie robię ;( muszę być asertywna :sad2: ale nie potrafię :ops: gdy bliscy proszą abym nie ścinała nie potrafię im odmówić i męcze się przy myciu,suszeniu,rozczesywaniu i w lato :sciana2: marzę o grzywce i króciutkich kudełkach :zakochany:

musiałam komuś o tym napisać a wy mnie chyba zrozumiecie

szkoda,że tylko sama mogę sobie pomóc a nie umiem

kiedyś jeszcze nadejdzie dzień gdy zetnę włosy :zlosc:
Ze mną: Albi ^_^
Po drugiej stronie mostu:
Kami :* [+]23.08.2008[+]
Wacek[']26.06.2004[']
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Matylda »

Moja rada: Poszukaj w internecie jakiejs ciekawej fryzurki i lec do fryzjera!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

szczu*milka, to nie mow nikomu, ze bedziesz scinac :jezor2:

jezeli masz sie meczyc a ulegasz innym to po prostu idz do fryzjera i nikomu nic nie mow. pokaz sie dopiero po fakcie ;)
szczu*milka
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Podgrodzie/Szczecin

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: szczu*milka »

włśnie jestem w trakcie szukania. Jak już znajdę zostaje mi tylko podjąć męską decyzje... no i jeszcze porozmawiać z moim Krystkiem :ops: on się z tym nie pogodzi.
Ze mną: Albi ^_^
Po drugiej stronie mostu:
Kami :* [+]23.08.2008[+]
Wacek[']26.06.2004[']
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Maugosia »

No właśnie leć i później sie delektuj : ), czasem nie ma to jak zmiana fryzury - wszystko widac w innych kolorach i tak lekko jest na głowie i w głowie : ).
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”