Zboże jest be

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Co mam zrobiĂŚ w takiej sytuacji

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

ZmieniĂŚ karmĂŞ
9
38%
Nic, w koĂącu zje i to
9
38%
Usun¹Ì ziarna zbó¿ z pokarmu
3
13%
Sam nie wiem
3
13%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Zboże jest be

Post autor: Ayumi »

ja też jestem za zmianą karmy
moje akurat to zboże jedzą, ale kupuję takią specjalną mieszankę, pakowaną w woreczki przez babkę w sklepie zoologicznym (Kakadu na os. chyba Armii Krajowej - polecam to miejsce dla poznaniaków)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zboże jest be

Post autor: Chyna »

Z moimi to było tak, że na początku:
- Filip był przyniesiony z zoologicznego gdzie wiadomo, że im nie gotują i nie wymyślają, ale wsypują suchą karmę i masz, jedz. No to jadł to takie coś, co się wiesza na klatce, do obskubywania. Nie fochował. Ale jak zaczęłam mu podawać to to, to tamto, to w ogóle na tę kolbę nie patrzy. Na ziarna jako takie baaaaardzo rzadko;
- Kodzio był przyniesiony, on już wtedy widział u mnie także inne jedzenie niż ziarna. I w tym zasmakował.

Przez miesiąc równo i uprzejmie olewały ziarna wszelkiej maści praktycznie.
Dopiero ostatnio widzę, że Kodzio coś tam podgryza... Dla mnie to (pozytywne) zaskoczenie. :thumbleft:
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Zboże jest be

Post autor: Nisia »

Chyna, jesli Filipek sypia w domku spróbuj tam wkładać kolbę. Moje kolby za Chiny ludowe nie rusza, ale jak lezy w domku.... to zmienia postać rzeczy.
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Zboże jest be

Post autor: Feniks »

co do moczonych ziaren- ogony na tym rosną że hej. pytałam kiedyś w znajomym sklepie bo stworki tam były niesamowicie wyrośnięte. pszenicę moczy sie 24 h potem na sito i tam puszcza kiełki przez następne 24 h. potem można podać. ponoć uwielbiają. sama muszę spróbować bo mi zawsze nasiona zostają z karmy podstawowej. aha i ryż gotowany podają. wierzę facetowi bo widziałam jakie ma podejście do ogonów.
Nie ma (już) życia bez Ogona:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”