oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Super!!!!!
Olka
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: IVA »

Nareszcie ten wymarzony. Gratulacje :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

dziekuje Iva :D
przysle wam napewno zdjacia :D
wlasnie zapomnialam Ci wyslac o tym wiadomosc ale wiesz taka poekscytowana jestem ze nawet mojej najlepszej przyjaciolce o tym nie powiedzalam :))
mam nadzeje ze ten weekend szybko przeleci :D
oglam bym miec go juz dzis nawet ale umowialm sie na konie i jak wroce ze stadliny leo zoo bedzie kurde juz zamkniete... nawet mogalm isc po niego wczoraj ale nie maialm kasy :evil: taki moj pech kurde
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

mam9 juz lysola (i caly czas na niego mowie lysol a nie pink :P ) narazie jest jeszcze sam choc mial spotkanie z floydem w klatce i poza klatka ale no musial0y miec te bojki lettkie tylko poniewaz moj Lysolek kochany jest taki delikatny odrazu mu sie czerwone linie od pazurkow Floyda porobily wiec musialm juz to mascia nasmarowac i jeszcze przyzwyczajam go do siebie wiec bede narazie codziennie im robic spotkanie coraz dluzsze nie chce zostawiac ich sam na sam bo raz jest tak ze sie soba nie interesuja, raz popsrotu przechodza wachaja i nic a raz glowki do gory lapki do gory i sie tocza i mzona piii uslyszec na pocztku dwie takie walki olalam 3 nie bo pink wlasnie zostal tak dresniety... w ogole on jest wielkosci floyda nie wiem ile ma lat czy jest napewno zdrowy itd, pewnie hodowca mi wepchal juz jakiegos starszego szczurasa w ogole moj tata mowi ze chodzi jak pijany, no bo troche tak chodzi ale gdy chodzi tak szybciej to calkiem ladnie mu to idzie w ogole taka slodki, biedny potworek :) heh bede jeszcze dzwonic do faceta i sie pytac ile ma lat... w ogole myslam ze dostane jakies miessiecznego czy cos a tu dupa no trudno mam andzeje ze ma mniej niz rok :(
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Gratuluje!!! I oczywiście witam w gronie posiadaczy łysolków!!!! Bardzo się cieszę, że łysol już do Ciebie trafił. Super!!!! Może nie jest 5 tygodniowy, ale chyba nie dostałaś starego szczura....
Olka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: ESTI »

Stary czy młody to w porównaniu z moimi włochatymi panienkami i twoimi scurkami - to jednak w końcu odmiana :lol: :lol: :lol: i to jaka!!!
Fajnie masz, gratulacje. Niech Ci się zdrowo chowa. :lol: :lol: :lol:
Obrazek
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Zapomniałam dodać, że czekam z niecierpliwością na zdjęcia!!!!
Olka
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: IVA »

Lajla gratulacje, nareszcie ten Twój upragniony. :D
Floydzik na zdjęciach nie jest zbyt wielki, więc łysolek może mieć około 3 m-ce. Ale popytaj. A i kiedy zdjątka ??
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

zdjatka zrobie jutro :) kochany otworek :)) moze najladnijeszy nei jest ale oczka ma sliczne :)
w ogole zle zrobilam bo powinnam go anjpierw oswi c ze man a potem z floydem chopc ze mna juz siedzal chwile nawte pare chwil wiec ajkos takos mnie zna ale jutro posieze z nim dwie godziny
a oswajac je bede stopniowo poniewaz sa to dwa mlode smace np. codzineie czas sspotaknia bede zwiekszac o 5 minut i jak dojdzie do gof=diny zaczne spotykac je 2w klatce i tez codzineie 5 min wiecej pewnie troche zajmie ale chce zebyzyly razem w zgodzie bo naprawde lysolek jest taki ciapkowaty i delikatny wiec chce byc naprawde ostrozna mimo ze juz jest taki jak floyd starsznie sie oniego boje gdy np gio biore ale jest takikochany cieplusi i sie troche kleei od tej masci :P
a teraz widze w ogole jak floyd jest do mnie przxywiazany bo dzisaj starsznie malo czasuz nim spedzialmprzezte myszoskoczki i lysola i co chwile siedzi przy drzwiach :) i go wlansie posilam zeby sobie po pokoju pobiegal wariata le tak mu sie spac nie chcea ja juz padam a jeszcze pinka chce podreczycb ( starszne to imie :P )
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: krwiopij »

gratujacje, lajla... :D taki wyczekiwane i upragniony... :) mysle, ze nie wazne, w jakim jest wieku... jest - i to jest najwazniejsze... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

dziekuje :))
mi jego wiek nie przeszkadza choc nie narzeklam bym jak by byl lodszy bo latwiej by sie oswoim ze mna i z floydem i floyd tez latwiej by go przyjol :) a w ogole wiesz chcialam bym zeby troche pozykl bo jesli hodowca wcisnol mi staruszka ktory za raz moze sie rozhcorowac (ptu ptu) to wiesz... a w ogoel on jest taki smeiszny capcius zal mi go starsznie i bede musiala mu sie pomagac myc bo on sie co chwiel dziubek pzewraca :) i z tego co zauwarzylam jest on kapturowym lysolkiem bo mozna zauwarzyc na skurze grzbietu i jego glowie ciemnny oddcien :)
jeszcze dzisaj biegaly sobie razem z 20 i bylo obrze :) tzn byly tam amle dwie szturchanki nidc powaznego pinkolysol nawet iskal floyda a on taki spiety ... ale floyd jakos go lizac ani iskac nie chce choc mu nie ma co przeiskiwac :))
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

heheh - mój też się przewraca, jak chce sobie umyć plecki (jest strasznym czyściochem). Co jakiś czas, w miejscu tych ciemnych plam, w okolicach głowy będzie miał pewnie pojedyncze, sztywne włoski..... :lol: Mój wygląda wówczas...yyyy.....jak zwykle pięknie!
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

juz ma :) juz pirwszego dnia takie mail :) smiesznie to wyglada:)
a czy twoj tez barzdej klapcze niz chodzi?? bo moj walsnie tak chodzi jak kaczka ;) mysle ze jest to spowodowane ze on ma starsznie pazurki wytarte i nie ma wasikow i sie czuje malo pewnie ale starsznie to smeiszne :P
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Tak - chodzi zupełnie jak kaczuszka :lol:. Do tego na początku zaczepiały mu się pazurki o dywan i w ogóle nie potrafił biegać - teraz już się nauczył, ale jak się złości to robi groźną minę i tupie w miejscu wszystkimi łapkami :D
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

chcialam bym to zobaczyc :)) komiczmnie to musi wygladac :lol: ale tez ciesze sie ze nie tylko moj chodzi jak kaczka :D co do biegania to po trocinkach pink biega tak jak by skakal a po lozku szybko czlapal :P a pazurkow ma malo boma starte :( choc zachacza sie tymi ktore ma :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”