[WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Michal_Z
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 11, 2008 12:42 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Michal_Z »

Witam wszystkich
Wreszcie udało się zrobić maleństwom indywidualne zdjęcia, dzisiaj mają już 17 dni. Niektóre zdjęcia sa trochę nieostre, ale umaszczenie na szczęście i tak widać ;) Zatem jest 10 panienek, spośród których 8 to husky a dwie są białe z łatkami. Poza tym jest 4 chłopców, spośród których jeden jest husky a pozostali to białaski z łatkami :)
Od razu zastrzegam, że nie daję 100% na rozpoznaną płeć. Niby trudno nie jest ale maleństwa wiją się w rękach i zależnie czy ogonek podwiną do góry czy do dołu zmienia im się ta kluczowa odległość... Dlatego przy wszystkich dodaję stosowną fotkę. Pewne moje wątpliwości wzbudza dziewczynka nr 04.
Na wstępie informuję, że wobec białej dziewczynki z łatką (nr 10) rezerwację zgłosiła już Paulakijas. Od razu proszę Cię o potwierdzenie :)
A oto portrety:
dziewczynka 01
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 02
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 03
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 04
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 05
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 06
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 07
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 08
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 09
Obrazek Obrazek Obrazek
dziewczynka 10
Obrazek Obrazek Obrazek
chłopak 01
Obrazek Obrazek Obrazek
chłopak 02
Obrazek Obrazek Obrazek
chłopak 03
Obrazek Obrazek Obrazek
chłopak 04
Obrazek Obrazek Obrazek
Patrząc na rodziców można być pewnym, że wszystkie maluchy jak dorosną zmienią kolor czarny na szary, rodzice, jak byli kupowani, też byli czarni :)
Abyśmy wszyscy wiedzieli, które maleństwa nadal szukają domów Wasze deklaracje prosiłbym zgłaszać tutaj, wszystkim bardzo dziękuję :)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Ausaya »

(oj, napisalam nie tam gdzie trzeba)
ja rezerwuje panienke nr 9 chcialabym jeszcze nr 10 ale co za duzo to nie zdrowo ;] wiec zostane przy dziewiateczce :D

sliczniutkie sa!!!!!! :D
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Feniks »

A ja rezerwuję panienki 2 i 7. Będę w stolycy ok 23go to sama odbiorę. Raju jak ja się już cieszę na maluszki...
Hwarang
Posty: 13
Rejestracja: pt mar 21, 2008 12:19 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Hwarang »

Dziewczynka 3 jesli mozna :)
macek
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 1:36 pm
Lokalizacja: krakow

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: macek »

to ja wezme pania nr 10:)

sliczne sa:D
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Magamaga »

Dzisiąteczka jest już zarezerwowana.
Ależ mam GMR.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Vella »

trzeba przyznać, że ta dziesiąteczka naprawdę zachwycająca.
Nawett ja jestem zauroczona, chociaż za huskulkami nie przepadam. :)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Nina »

Wcięło moją wiadomość ::)
Pisałam już na pw, ale napisze również tutaj ;) Wg mnie rezerwacje na maluchy, powinny być zgodne z wcześniejszymi, tzn. osoby które pierwsze rezerwowały maluchy, jeszcze gdy były maleńkie, jako pierwsze wybierają, którego malca chcą wziąć. Wydaje mi sie, że to byłoby najbardziej fair ;)
Ja rezerwowałam jedną jasną samiczke, ale zależy mi aby Sausimayok ją wzięła. Nie widze potrzeby targania maluszka przez cały kraj skoro tak fajny domek jest na miejscu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Michal_Z
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 11, 2008 12:42 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Michal_Z »

Konkretne wcześniejsze rezerwacje uczyniły dwie osoby: Paulakijas na panienkę nr10 (co zastrzegłem w poprzednim poście) oraz chwilę później Nina na "dowolną białą panienkę". Jak były maleńkie nie było wiadomo co z płcią, ale teraz sprawa jest jasna, i Ninie należy się panienka nr09, czego wcześniej nie zastrzegłem i za co przepraszam. Sprawa ostatecznie wyjaśni się w przeciągu 24h, tyle daję czasu na potwierdzenie obu rezerwacji.
W związku z tym mam więc prośbę o wyrozumiałość ze strony Ausaya i prośbę o wytypowanie innego rezerwowego malucha, gdyby jednak po oba białaski zgłosili się ci wcześniej rezerwujący.
Rezerwacje na pozostałe maleństwa oczywiście traktuję jako poważne i obowiązujące :)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Vella »

Nina pisze: Ja rezerwowałam jedną jasną samiczke, ale zależy mi aby Sausimayok ją wzięła. Nie widze potrzeby targania maluszka przez cały kraj skoro tak fajny domek jest na miejscu.
Wydaje mi sie, że Sausimayok nastawiła się raczej na "czarnuszkę" - przynajmniej tak pisała w tym wątku.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Michal_Z
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 11, 2008 12:42 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Michal_Z »

Nina pisze:Ja rezerwowałam jedną jasną samiczke, ale zależy mi aby Sausimayok ją wzięła.
Swoją drogą przychodzi mi tu pytanie, dlaczego samiczkę? Od razu podzielę się doświadczeniami dot. rodziców tych maleństw. Tatuś jest niezwykle rozrywkowy i towarzyski, uwielbia się ze mną bawić w lekkie podchwytywanie, radośnie biega w podskokach po całym domu. Dopiero jak się nim nie zajmuje zaczyna sam szukać sobie zajęć i wtedy potrafi kombinować z wchodzeniem na stół (bardzo skutecznie) czy z innymi niedozwolonymi pomysłami ;)
Natomiast jeśli chodzi o mamusię, to najlepiej określa ją jej imię: Zołza. Jak się przechodzi niedaleko klatki od razu domaga się wypuszczenia, niezależnie od tego, że właśnie przed chwilą karmiła i zwisa z niej cała gromadka maleństw. Jak już wyjdzie to po prostu pasjami zaszywa się w kątach i pruje nam tapczan z każdej możliwej strony. Wszędzie albo chce zrobić sobie norkę albo skombinować surowiec na norkę. O zabawie nie ma mowy, oczywiście chętnie przyjdzie po jedzonko ale nic więcej, zaraz znowu leci coś pruć.
Oczywiście różne są gusta, to tak tylko pod rozwagę ;)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Magamaga »

Z tego co wiem Sausimayok ma już jedną dziewczynkę.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Vella »

Ależ Michale, opisujesz zachowanie MATKI! Ma młode, potrzebuje materiału na gniazdo, to INSTYNKT każe jej robić norki, albo zbierać nań materiały. Nawet jak nie potrafi ich dobrze wykorzystać :)

hehe, a tatuś, jak to facet, tylko o zabawie myśli ;) ;) ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Telimenka »

Na chlopaczkow nie ma zadnych chetnych ? na zadnego ?:). Ani kawaleczka?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Michal_Z
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 11, 2008 12:42 pm

Re: [WARSZAWA] oddam małe szczurki w dobre ręce

Post autor: Michal_Z »

Vella pisze:Ależ Michale, opisujesz zachowanie MATKI!
Tak, wiem oczywiście. Ale ona tak miała generalnie zawsze od kiedy przestała być zupełnie małym maleństwem, niezależnie od późniejszej ciąży :) i jak potwierdzają to doświadczenia innych, będzie miała ku temu skłonności do końca życia niezależnie od tego, czy akurat spodziewa się maleństw, czy nie ;) na tym polega instynkt a w mojej opinii zaleta chłopaków ;) Celowo opisałem te zachowania (wiedząc o ich motywach) aby przedstawić wszystkim argumenty w dyskusji o wyborze płci :)

Aha, oczywiście nie oznacza to, żebym jakoś miał zamiar dyskryminować samiczkę (żona mi się tu strasznie złości za dyskryminację ;) ) Nie, ależ skąd, nasza Zołza jest kochana i jak ma chwilę wolną to i przytulić się lubi :)
Ostatnio zmieniony czw mar 27, 2008 7:42 pm przez Michal_Z, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”