Uda się???

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
izula
Posty: 167
Rejestracja: czw lip 26, 2007 11:48 pm
Lokalizacja: sochaczew

Re: Uda się???

Post autor: izula »

przeczytaj sobie temat 1 w dziale stadko, tam jest dobrze napisane co masz zrobić, praktycznie samce i samice łączy się podobnie choć są małe róznice, potem poczytaj jeszcze posty o łaczeniu napewno dowiesz się dużo i ci sie uda połaczyc je ze sobą.
przed łączeniem Demona i Prezesa , przeczytałam wszystkie możliwe posty, bałam się bardzo i byłam przygotowana chyba na wszystkie możliwości.potem płakałam ze szczęscia, cieszyłam się jak głupia że nie było tak zle, że wszystko poszło dobrze i nie miałam problemu tak jak niektórzy, chłopaki na drugi dzień po spotkaniu byli juz razem w klatce, był spokój, wyglądali tak jakby byli dla siebie stworzeni ale do czasu.... po ok miesiącu zaczeły się okropne wojny, próbowałam przeczekac ale nic nie dało, miarka się przebrała jak Prezes dziabnoł Demona w ogon tak że krew ciekła mi po plecach choć rana nie była duża wtedy też płakałam .... ale nie ze szczęscia, od wczoraj mam 5 tyg. malucha.łacze go z Demonem , z Prezesem nie mam odwagi.przed pierwszym ich spotkaniem cała się trzęsłam nie mogłam utrzymać Demona w rękach ale wydaje sie wszystko ok. Zobaczę jak będzie jutro..dzis bardzo dużo czasu spędzili razem i nic się nie działo.
poczytaj posty i stosuj sie do zaleceń a powinno sie udać..
powodzenia w łaczeniu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”