Klusek Lusiek Hasko i Shogun

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Cyklotymia »

Jakie kaptury śliczne! :D Miźnij tam chłopaków za uszkami, przecudni są :)
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

Cyklotymia pisze:Jakie kaptury śliczne! :D Miźnij tam chłopaków za uszkami, przecudni są :)
miźnięte;] "Nowy" sie dał miznąć a stary ma focha hehe
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: pariscope »

Tak to jest. Szczurki, które przyszły na świat u szczuroluba, a nie w pseudohodowli na sprzedaż, są od początku przyzwyczajone do ludzkiej ręki, nie boją się i dużo szybciej aklimatyzują się w nowym domku. Jest to jeden z powodów, dla których nie warto kupować szczurków w zoologach.
A nowy kolega też śliczny. Rzeczywiście wyglądają jak bracia.
Niech Ci się zdrowo chowają. :)
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

pariscope pisze:Tak to jest. Szczurki, które przyszły na świat u szczuroluba, a nie w pseudohodowli na sprzedaż, są od początku przyzwyczajone do ludzkiej ręki, nie boją się i dużo szybciej aklimatyzują się w nowym domku. Jest to jeden z powodów, dla których nie warto kupować szczurków w zoologach.
A nowy kolega też śliczny. Rzeczywiście wyglądają jak bracia.
Niech Ci się zdrowo chowają. :)
zgadzam sie z tym dlatego nie miałam zamiaru i nie będę miała kupować w zoologu ;]
Klusek był wypieszczony u poprzednich właścicieli a Lusiek nie bardzo.
Lusiek do dzis rana jeszcze tak nie uciekał zaczął jak przyszedł Klusek , ewidentne ma focha ehhe
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Chyna »

IHime pisze:
Chyna pisze:
Lusia pisze:Lusio siedzi na Klusku;p
http://img440.imageshack.us/img440/7061/20101021459.jpg
Lusiek w końcu ma poduszkę pod dupkę. ;)
Może chcecie jeszcze jednego, to kołderka też będzie? ;)
Pomysł przedni. 8)
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

hehe;]

Klusek (nowy) mnie zadziwia, jest u mnie od wczoraj (a jest młodziutki) a juz mnie iska po dłoni przytula sie i siedzi w miejscu by go miziać . jestem zauroczona nim. Lusiek sie tak nie daje. jest raczej w typie buntownika i wiercipięty hehe
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

hahaha ale sie uśmiałam przed chwilą;]
jem obiad frytki a Klusek wyszedł z klatki przebiegl przez parapet wbiegł na stoł podszedł do talerza i ukradł mi frytke hehe potem spierniczył do klatki. mały złodziejaszek. chce mu zabrać tą frytke a on sie zemna siłuje jak mój amstaff ehhe. wreszcie dał za wygrana i zostawił ale własnie widze ze znow dybie na moje frytki. ( jestem w szoku jego zachowania jak na 2 dzien u mnie, taki mały gó*** a taki sprytny;p
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Chyna »

Lusia pisze:hahaha ale sie uśmiałam przed chwilą;]
jem obiad frytki a Klusek wyszedł z klatki przebiegl przez parapet wbiegł na stoł podszedł do talerza i ukradł mi frytke hehe potem spierniczył do klatki. mały złodziejaszek. chce mu zabrać tą frytke a on sie zemna siłuje jak mój amstaff ehhe. wreszcie dał za wygrana i zostawił ale własnie widze ze znow dybie na moje frytki. ( jestem w szoku jego zachowania jak na 2 dzien u mnie, taki mały gó*** a taki sprytny;p
Kawałek frytki Kluskowi nic nie zrobi złego (IMO), ale powinnaś uważać na takowe akcje. :)
Piszę z uśmiechem a nie z naskakiwaniem na Ciebie.
Chodzi o to, żeby nie wziął czegoś naprawdę niezdrowego, wiesz o co chodzi.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

Chyna pisze:
Lusia pisze:hahaha ale sie uśmiałam przed chwilą;]
jem obiad frytki a Klusek wyszedł z klatki przebiegl przez parapet wbiegł na stoł podszedł do talerza i ukradł mi frytke hehe potem spierniczył do klatki. mały złodziejaszek. chce mu zabrać tą frytke a on sie zemna siłuje jak mój amstaff ehhe. wreszcie dał za wygrana i zostawił ale własnie widze ze znow dybie na moje frytki. ( jestem w szoku jego zachowania jak na 2 dzien u mnie, taki mały gó*** a taki sprytny;p
Kawałek frytki Kluskowi nic nie zrobi złego (IMO), ale powinnaś uważać na takowe akcje. :)
Piszę z uśmiechem a nie z naskakiwaniem na Ciebie.
Chodzi o to, żeby nie wziął czegoś naprawdę niezdrowego, wiesz o co chodzi.
wiem wiem;] ale nie spodziewałam sie ze w ogolę odważny sie z klatki wyjść :o ;] teraz już wiem wiec bede uważać zęby czegoś nie zeżarł;]

śpimy sobie;]
Obrazek
Obrazek
Lusiek naleśnik
Obrazek
no posuń sie;p
Obrazek
Klusek poszedł zwiedzać;p
Obrazek
Klusek
Obrazek
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Jessica »

Lusiek naleśnik wygląda wyjątkowo smakowicie ;D 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

mam taki problem??: w dzień Lusiek i Klusek razem robia wszystko, jedzą śpią biegają. a jak przychodzi noc, to sie tłuka (nie bardzo ale jednak ) Mały zaczyna do dużego a duży go "ustawia" potem jadza razem spia i potem za jakiś czas to samo.
Moja suczka co usłyszy piski to przybiega na interwencje i "rozgania" i jest spokój później za jakiś czas znów musi interweniować (zanim ja sie zwloke z łożka to ona juz jest szybciej przy klatce) bo oni znów zaczynają. moze to taka zabawa? żadna krew, sierść nie leci, chłopaki nie śa jacyś zastraszeni i osowiali , zyją sobie normalnie dalej.
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

Jednak nie ma zadnego problemu;], oni sie tak bawią troche na ostro;p. potem leża wtuleni w siebie i sie iskają ;] i miziają po uszku;] strasznie sie ciesze;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: merch »

Jakie kapturzaki malutkie !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

merch pisze:Jakie kapturzaki malutkie !
;] Klusek przy Luśku to dopiero mały jest hehe
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Lusiek i Klusek- moje chłopaki

Post autor: Lusia »

Klusek Mój mały pitbull;]
Obrazek
Obrazek (pilnuje go by tych kabli nie gryzł)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Luśkowi trudno zrobić zdjęcie bo nie wychodzi z klatki z własnej woli, jak sie go wyciagnie to szybko chce do klatki wrócić,
a Klusek jest strasznie odważny;] i az prosi sie o zdjęcia;]

1 zdjęcie Luśka, który szpera na forum;]
Obrazek
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”