Nasze futrzaki :}

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

ja tez wole rock... metalu nie slucham :roll: ale ostatnio polubilam polski HH niektore kawalki... ale ten finski hehe jakos do mnie nie przemawia ;)

irc... marzenia najpierw musze sie angieslkiego dobrze nauczyc, moze i bym cos powiedzala ale moj angielski jest cienki... a jeszcze do tego mam na zadanie napisac pamietnik juz sobie nazbieralam 4 tygodnie !! a ani slowa nie mam, tak mi sie nie chce a nie chce paly dostac... na pojutrze powinam miec 4 tyg jak ja je napisze!! eeeh chyba pale zarobie :D trzeba sie brac do roboty :D

aaah to nawet dobrze mialam bym powod zeby porwac kolezanke do Filandii obie mamy malego swira na punkcie skandynawi szczegolnie norwegi przez "ludzi lodu" :lol: i na punkcie Japoni :lol: wiec my bardzej mimo wszystko do norwegi sie przykladamy :D kocham lososie jami, mniami uuuwielbiam, moja ulubiona ryba co ja bym bezniej zrobila... kocham ja i w zywje postacji i na widelcu :roll:


no wiesz w koncu twoj temat wiec sobie mozesz posmiecic ;)
selwik
Posty: 38
Rejestracja: pt wrz 10, 2004 7:59 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: selwik »

AA.... nie wiem czy moge sie wepchac :wink: ale ja tez chce finlandzkiego szczurasa!!!! Chce to mało powiedziane (co prawda nie widze jakie ubarwienie maja twoje szczuraski bo moj monotor zastrajkował i jezt cały w odcieniach zieleni) ale wierze wam na słowo ze są cuuuuudowne jak juz sie dowiedziałam to się nie odczepie:P

PS KOCHAM Norwegie cała skandynawie ehhhhh.

PS2 kaj aj ic ezczsordzaz............... :wink:.....................................
Wsadzili Ją Do Oddzielnej Szufladki, Bo Ludzie Ludzi Segregują....
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Hei!
Oczywiscie ze mozesz sie wepchac! :) Przeciez to NIE pw :) Dziekuje za pozytywny komentarz ;) Milo slyszec, ze ktos inny tez kocha Skandynawie ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

WildMoon a jak tam Misku - moja ulubienica :P ?
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Misku strasznie dokucza! Dzisiaj miala niezla awanture z reszta zgrai. Gonila za szczurami po calej kuchni, wpadla na Little Pipku i przydusila ja do podlogi. Az Wandrusia sie wkurzyla, podbiegla do awanturnicy, otwarla pyszczek, zdiabnela Misku w bok, zacisnela zabki i ciagnie Misku w jej strone, byle by odciagnac zlosnice od biednej Little Pipku! :P Ale mialam ubaw przygladajac sie calej akcji ;)

(Nie martwcie sie, szczurki nie gryza sie do krwi)

P.S. Dodalam wiecej fotek Misku do albumu ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

hehe misku to naprawde cala Floydzina :D

tylko jajek jej tylu brakuje ;) no i moze Floyd jest bardzej rudy na tylku :D

domyslam sie ze misku to albo bardzo lubiacy spac szczur albo taki wariat ze jedyne momety kiedy mozesz ja uchwycic to gdy spi ;)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Lajla.. A ja tak bym chciala szczurka z dzwoneczkami :lol: Nie mowie, ze bym zaniedbywala pozostale, bo one non stop sa przy mnie.
Dzisiaj nawet spokoju mi nie daly gdy robilam ciasto na 'korvapuustit' (pol. 'naciagniete uszy') - to takie finskie slodkie wypieki z cynamonem, cukrem i maslem. PRZEPYSZNE! Ciagle ktorys szczur wspinal mi sie do gory po gaciach i albo probowal ukrasc kawalek surowego ciasta, albo zlizywal z niego 'farsz'.
No niestety, Misku jak nie broi to spi ;) A jak broi to niestety biega jak dzikus albo zneca sie na swoich kolezankach, a ja nie chce robic jej zdjec w takich momentach pelnych przemocy... :twisted: Bo bys na pewno zmienila o niej zdanie ;)
Zrob wiecej fotek Floydzinie jak masz okazje. Chetnie poogladam ;) I wypiesc go odemie i wycaluj!!!
Serdecznie pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2004 7:37 am przez WildMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

[quote="WildMoon"]Lajla.. A ja tak bym chciala szczurka z dzwoneczkami :lol: [/quote]
:?: :?: z dzwoneczkami???

ahh tak mis ei przypomnialo widzalam dzisaj maskotki szczura za 29 zl kupie sobie :D


floydzinie napewno zdjecia zrobie, tylko ciagle jestem w fazie wybierania z tata aparatu... mam nadzeje ze przed wakacjami go kupimy :lol:


aaah wierz mi ze bym nie znimila zdania ;)

moja floydzina pogryzla mi zolwia, chciala dziabnac biednego pinkusia w oko, 2 razy mnie dziabnela ale i tak ja kocham :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Z dzwoneczkami... no z.. jadrami :P Samca! :)
Ja tez mam pluszowa maskotke szczura :D
Moje szczury tylko dewastuja nam mieszkanie. Dzisiaj dodatkowo swiezo ponadgryzaly tynk i beton z parapetu. Jutro MUSZE kupic wapno! Inaczej bede miala ogryzek zamiast parapetu ;) Oooooj, jeszcze mi sie w zyciu nie zdarzylo zeby mnie szczur dziabnal lub mocno ugryzl. Chyba wiedza, ze to JA rzadze? Nie wiem.. Nawet jestem w stanie wlozyc reke miedzy dwa atakujace sie nawzajem samce - oczywiscie moje szczury, nie obce. :shock:

A Floyd to zolwia zadziabal na smierc?! :shock:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

aaah o takie dzowneczki chodzi :D


nie, nie, dzieki bogu ugryzl go w noge :) i zagilo sie :)) a zolw zamieszkal w innym pokoju ;) choc teraz nzow powrocil do mnie :D

mnie raz Floyd ugryzl z mojej winy... bo mu zaczelam dokuczac :roll: i w koncu sie wkurzyl i mnie dziabnol.... a raz za to mu sie dostalo bo polozylam go na moim lozku kolomnie a ten podlecial do mojej reki i dziabnol.... to chop na plecy i lezymy... ale Floyd ogolnie w mometach w ktorych inne szczury mogly by ugryzc to on nie gryzie jest bardzo spokojnym szczurem, nawet na plecy moga go przewrocic opce osoby... :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Wlasnie Janne zauwazyl, ze jedna z rudych kapturkow ma pod broda (nie)wielka (5mm) ranke cieta :( Nie krwawi, i chyba nie krwawila, bo szczur ma nieskazitelnie biale futerko. A ja oferma gdzies zapodzialam rivanol! Co za klipa ze mnie. :( Szczur sobie hopsa i jest wesoly, ale ranka jest denerwujaca.. :( Znalazlam w domowej apteczce masc cynkowa na otwarte ranki skory i wysmarowalam ja. Ani nie piskla. Jutro jak co idziemy do kliniki. Moze musi byc szyta... Zobaczymy. Ach te wariatki ;) Caly czas sie tluka i ganiaja za soba. Bez paniki, dzieci tez kolana i czola odzieraja i zyja.

Uff, dobrze ze zolw ma sie dobrze :)

...Martwie sie ta ranka.. Chyba nie zasne.. :/
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: jokada »

ja poprosze fotki tej piękności http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=853
tylko na jakimś jednolitym tle :]
pliiisss :D
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

As, da sie zrobic! :) Tylko ta scura, to straszna wiercipieta ;)

Tak jak powiedzialam, nie zasne... Tzn zasnelam, tylko mi sie jakies operacje na zwierzetach snily. Snilo mi sie o jakies wetce, co pojecia nie miala o tym co robi... Totalny horror! Juz nie bede tego tematu rozciagala, bo pomyslicie, ze mam nie rowno pod sufitem :P
A Serenity, szczur z ranka pod brodka ma sie dobrze. Zaraz po przebudzeniu sprawdzilam. Ranka sie sciaga. Na wszelki wypadek wysmarowalam ow mascia. Mysle, ze bedzie w porzasiu. Oby tylko. :?

P.S. Cos mi sie zdaje, ze zalozylam sobie swoj wlasny temat. ...A mozna tak tu pisac o swoich szczurach i te pe? :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: jokada »

[quote="WildMoon"]P.S. Cos mi sie zdaje, ze zalozylam sobie swoj wlasny temat. ...A mozna tak tu pisac o swoich szczurach i te pe? :P[/quote]no i bardzo dobrze że załozyłaś 8)
bardzo chętnie o nich będe czytać dalej :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

nie no nie tylko ty :D


eeeh a ja znow musze sobie twoje zdjecia wild (w skrocie ;) ) obejrzec... :roll:


a ty asiek cos ostatnio w zdjeciach sie zaniedbalas ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”