Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: ol. »

Leki znosi, a lakcidu nie ? a to szczurka na opak ::)
Cicho liczyłam, że trochę szerzej dziś buzię w uśmiechu rozciągnę, ale determinacja i optymizm są na swoim miejscu - Przyjdzie dobrze !
Czekamy i pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: alken »

to może jakiś probiotyk w saszetkach zamiast tego lakcidu? (można tez na sztuki kupić na spróbowanie)
kciuki nadal są wzmożone :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: unipaks »

A co dobrze wchodzi ogoniastym? Bo uszata Muffina to kuriozum: nie jada pasztetów, kiełbaski ani nawet domowej roboty wędlin, ryby... ::) :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: Nietoperrr... »

A zwykły jogurcik?Serek homogenizowany??No to wszystkim wchodzi! ;) Mój Akuku to taki wybredniak,nie ma szans na przemycanie leków w smakołykach zakazanych i najsmakowitszych zarazem,ale jogurcik...ach jogurcik!!! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: emi2410 »

Albo sinlac, to szczury lubią bardzo podobno. :D
Od nas kciuki dla Muffinki oczywiście! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: unipaks »

Sinlacu unikam, zbyt dużo cukru oraz taka ilość witamin, że aż mi się wierzyć nie chce, by była możliwa do uzyskania z tych "naturalnych składników", które zachwala producent ::) :P (a u szczurków łatwo o niepotrzebne przewitaminizowanie).
Ha, z homoserkami na pewno by wchodziło prawie wszystko. Mnie jednak chodziło raczej o to, jaki probiotyk wszedłby łatwo sam albo bez zbytniego rozpieszczania smakołykami w przemycaniu.
Jest ich sporo, a większość różni się ilością tego co trzeba, więc próbując to jeden, to drugi nie wiedziałabym ile którego dawać. :-\

Dziś oczko Muffinki miało mniej porfiryny (albo umyła się wcześniej nim ją przywitałam). Obserwuję też pod kątem ewentualnej neurologii, ale na szczęście jakichś symptomów przysadki itp nie widać). Wyglądam dalszych oznak, że stan zapalny, gdziekolwiek jest, zostanie przynajmniej złagodzony
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: alken »

a te zarodki pszenne chwalone przez ol?
ja podaję probiotyk (acidolac) w jogurcie naturalnym albo w mleku sojowym. albo z kleikiem ryżowym czy czymś innym do rozrobienia z wodą.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: ol. »

Właśnie, Uni, jak się u Was sprawdzają zarodki ? ;) u nas przechodzą w nich leki naprawdę sporego kalibru (z jednym wyjątkiem - dostinex ::) ). Z flory, która nie potrzebuje przemycania, mogę polecić dicoflor w saszetkach dla dzieci (w kapsułkach nie miałam), chyba dotąd nie było szczupaka, który by nim wzgardził rozpuszonym w samej czystej wodzie.


A w ogóle to o wieści dopytuję, jak się czuje Muffinka ? I nie chcę słyszeć że wciąż zmożona czym innym niż pogoda ! ::)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: Zuzolka »

Unipaks - i my trzymamy kciuki :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: manianera »

U nas acidolac i dicoflor, oba w saszetkach, wchodziły wszystkim bez kłopotu z samą wodą, bo są słodkawe.

Trzymamy kciuki za Muffinkę i ślemy głaski dla całego stadka!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: zocha »

I jak Muffinka się miewa? Mam nadzieję, że już lepiej.

Głaski dla dziewczynek przesyłam :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: IHime »

No właśnie, jak tam Muffinek i spółka?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: ol. »

Prawie codziennie wieści od Was wyglądam..
Głaski dla dziewczynek i ciepłe myśli dla Muffinki :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: unipaks »

Nie mam kiedy pisać, więc tak krótko się meldujemy.
Mała ma w obrazie rentgenowskim jakiś stan zapalny - nie zapalenie płuc, ale coś tam widać i słychać nadal szmery/trzaski w badaniu.
Kiedy wczoraj przyszła do mnie jak zwykle w nocy i zaległa swoim zwyczajem na płask, pokichiwała z przydźwiękiem, którego przedtem nie było słychać. :-\ Od czwartku bierze Azitromyzynę, oby pomogło. Nie wygląda źle, apetyt na smakołyki ma, lek natomiast wchodzi jak syzyfowy kamień pod szczyt. :P
Pozostałe dwie - demonstrują niezadowolenie z moich przedłużających się nieobecności, wpadania jak po ogień i serwowania im pieszczot "w locie". Nauczyły się otwierać dolne drzwiczki od szafy i wywlekły mi z niej wieczorową czarna bluzkę oraz niebieską ażurową dzianinę. Imponująco prezentują się pod światło wydziergane w nich na wylot dziury. :-X

Jakiś czas temu uszłam z życiem z dość poważnego porażenia prądem; doświadczenie było bolesne, trwało nieskończenie długo, a w ogromnej determinacji w walce o pozostanie po tej stronie towarzyszyły mi myśli o tym, że rodzina nie może mnie tak znaleźć... i że nie mogę dopuścić do tego, bym upadłszy na podłogę, jeszcze po wszystkim zabić niewinne dziewczynki, kiedy podejdą do mnie, leżącej i wciąż trzymającej śmiercionośny przewód w porażonych skurczem rękach...
Pozdrawiamy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Muffinka potrzebuje kciuków

Post autor: Nietoperrr... »

O matulu,aż mnie zmroziło...Przypomniało mi się moje porażenie prądem z dzieciństwa i ta jedyna myśl,żeby mały braciszek do mnie nie podszedł... ::)
Szybkiego powrotu do zdrowia dla kichacza!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”