Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Ania »

Smutne jak ktoś po kilku dniach ufa dając klucze a po pół roku zabiera twierdząc, że nie ma zaufania... Bez żadnych podstaw.
I że na siłę wszystko takie było, że wszystkie słowa na wiatr.
Pół roku mijania i jak zwykle beznadziejna wiara płci żeńskiej w to, że jeszcze nie jest za późno...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Dixi »

smutne jest to co Aniu piszesz....pewnie jak zwykle chodzi o faceta, któremu coś się odwidziało :(
Pozdrawiam,
Aguśka
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Smutnik :(

Post autor: agacia »

A mi znow nie poszlo z biochemia na poprawce :-( Moze chociaz genetyke mi zalicza i z tego nie bede musiala odpowiadac. Ja juz nie mam sily uczyc sie tego :sad3:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

:sad2: :sad2: :sad2:

...smutno... bardzo...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

Boshe Lulus co sie stalo?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

taki czas smutkow wiekszych i mniejszych (teraz akurat wiekszych)...
powiedzialabym, ze takie zycie... ale zycie jest ok... to ja... czasami mam poprostu dosc.
a teraz mam bardzo dosc. siebie przede wszystkim... ale od siebie ciezko uciec czy odpoczac ;)
a szkoda, bo zrobilabym sobie male wakacje ;) (mysle, ze nawet weekend by mi pomogl)
ale wyryczalam sie, musi mi wystarczyc...
biedny Daniel mnie reanimowal i tamowal lzy...
podziw dla niego, ze ze mna wytrzymuje ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smutnik :(

Post autor: limba »

Oj kochana ja tez ze soba czasem nie wytrzymuje.. :sciana2: A ty masz na kochajace ramie zeby sie wyplakac, wiec nie marudz ;) :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: jokada »

:? glupia i jakas nie powazna baba, bez sensu, nieodpowiedzialna, niepowazna... wrrr
to ja
zebym chociaz wiedziła jak to zmienic :/
zła jestem, zła :?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Ania »

... i jest paskudnie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Smutnik :(

Post autor: mataforgana »

...jakby kogoś interesowało, to leże od wczoraj w szpitalu, bo dostałam masakrycznego uczulenia na leki na nerkę, które musialam odstawić, więc napieprza mnie nerka i napieprza mnie wszystko, od alergii, wysypki, ognistych plam na skórze i popękanych żył, w które dostaje po 3 zastrzyki dziennie..........
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Smutnik :(

Post autor: agacia »

zdrowiej szybko :thumbleft:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Smutnik :(

Post autor: IVA »

Mataforgana nie dawaj się chorobie i smutkom. Życzę dużo zdrówka i wysyłam mnóstwo ciepłych myśli.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Smutnik :(

Post autor: mataforgana »

by był komplet szczęścia, zostawił mnie facet, po prawie 2 latach, bez powodu... więc po prostu....
po prostu.....

;( ;( ;(
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

mataforgana :przytul:

jeszcze bedzie dobrze... a facet to tylko facet... dasz rade bez niego.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Ania »

mataforgana - prawie półtora roku temu miałam bardzo podobnie... w październiku wylądowałam w szpitalu, silna alergia, rany na całym ciele - gdy wyszłam nie miałam już ani pracy ani faceta, z którym byłam półtora roku.
Bez pieniędzy, bez miłości, z długami, bez pracy i z jeszcze jednym problemem o którym chyba dalej nie jestem gotowa tak publicznie pisać...
echhh.... ciężko wspominam ten czas więc na prawdę jestem w stanie zrozumieć jak możesz się czuć - pamiętaj, że my tu zawsze będziemy dla Ciebie. Jeśli będziesz czegoś potrzebowała to po prostu pisz.
I trzymaj się. Jakoś. Byle jak ale się trzymaj.
I najważniejsze - nie daj się zgnieść. Choćbyś miałą reagować agresją - pomyśl sobie, że to, co Tobie zrobiono - wyjdzie Ci tylko na dobre, to Ty się wzmocnisz. Prozaiczne ale mi na przykład takie przekonanie dodawało sił. Bardzo.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”