Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Pięć szczęść

Post autor: mini »

Ostatnie zdjęcie mi się podoba bardzo. Dużo zniszczeń powstało na rekwizytach? :P

P.S. Gratulować i życzyć powodzenia na nowym stanowisku :-*
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pięć szczęść

Post autor: unipaks »

http://img689.imageshack.us/i/dscn5246t.jpg/ Ten wzrok! ;D "Moje jajo... Mój ssskarb...!
Gratuluję zzielenienia! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pięć szczęść

Post autor: noovaa »

Nie... chłopakom nie udało się rozwalić skorupki i po chwili zrezygnowani odchodzili oj jaj :)...

Dziękuję :P.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pięć szczęść

Post autor: szczurzyca. »

ja też gratuluję ;) i wiesz.. wygłaskaj Adasia, bo jest moim faworytem ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Pięć szczęść

Post autor: jordan »

MAJ PRESZYSZ
Obrazek
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: Pięć szczęść

Post autor: majaa »

Witam Cię noovaa i gratuluję awansu. Przeczytałam wszystko dokładnie i cieszę się że aż od 9 miesięcy zajmujesz się szczurkami.Gdybyś chciała porozmawiać z moim mężem to moje PW jest dostępne i nie musisz się martwić że nie będziesz miała okazji bo możesz pisać kiedy chcesz.
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: Pięć szczęść

Post autor: majaa »

Sylwia no co się nie odzywasz nie zaglądasz tutaj?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pięć szczęść

Post autor: Paul_Julian »

majaa pisze:Sylwia no co się nie odzywasz nie zaglądasz tutaj?
Może nie ma ochoty. Nie musi.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
majaa
Posty: 42
Rejestracja: pt sty 21, 2011 7:16 pm

Re: Pięć szczęść

Post autor: majaa »

To oczywiste że NIE MUSI.Ochoty też nie musi mieć.Tak tylko pytałam ale Ty też możesz z moim mężem porozmawiać i to nawet na forum na którym chciałeś go wychowywać.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pięć szczęść

Post autor: noovaa »

Maju droga, nie widzimy powodu dla którego mielibyśmy rozmawiać z Twoim mężem. Jeśli on sam, czuje tak wielką potrzebę porozmawiania z nami, że aż nasyła na nas swoją żonę, niech napisze do nas poprzez PW. Proszę bardzo. Tylko niech się podpisze, jeśli użyje Twojego konta.

A Ciebie bardzo proszę, żebyś nie zaśmiecała mi tematu, bo tu jest temat o moich szczurach, a nie o tym, że ktoś gdzieś kogoś chciał wychowywać, czy że ktoś chciałby z kimś porozmawiać.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pięć szczęść

Post autor: Paul_Julian »

Majaa, ja nie znam Twojego męża, Ciebie też nie. Co to za propozycja, że mogę porozmawiać z Twoim mężem ? Bardzo rzadko rozmawiam z obcymi osobami na priv, a juz w ogóle przez jakieś zaproszenia.

Odczuwacie potrzebę trójkątów do rozmowy z obcymi ? To nie to forum, i nie ten temat.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pięć szczęść

Post autor: Flaumel »

A ja wrócę do tematu: Może jakieś zdjęcia? Szczególnie Adasia :D?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pięć szczęść

Post autor: Kluska123 »

Flaumel, dobre podejście do sprawy ;) Nie kłócić się nam tu tylko zdjęcia zapodawać noovaa :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pięć szczęść

Post autor: noovaa »

Skoro tak prosicie, specjalnie dla Was 'mini - sesja '. Róża z Jagódką ..( Yuki nie chciała wyjść :( )

Zdjęcia z serii: zabawa z dzieckiem:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pięć szczęść

Post autor: Kluska123 »

Łaaaaa! Jakie słodziaki!!! :D
Suuper :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”