<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Wiem, wiem...mialam juz nie brac szczurkow, ale ta sytuacja byla wyjatkowa. :lol: Znowu. :lol:

Malutka jest rodowitowa czeszka i jest przeurocza...sami zobaczcie:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przejechala kawal drogi i zupelnie przypadkiem dotarla do mojego domku, w sumie dopiero wczoraj sie o niej dowiedzialam, a dzisiaj zdecydwalam. :D
Strasznie sie ciesze! Mala ma charakterek jak cholera i wlasnie zapoznaje sie z nowym domkiem i domownikami.

Kurcze nie wiem co napisac. :zakochany:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Lulu »

hie, hie, jak tylko zobaczylam Twoj opis na gg, a wiedzialam, ze chodzi wlasnie o ta szczure.
super, ze zalazla dobry domek :D

a faktycznie, male cudo z niej :zakochany: slicznosci...

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

bym zapomniala napisac: extra duzo ciepelka ode mnie dla Mikuni...
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: nezu »

ESTI, mala jest boska..;)
Uszka ma zupelnie jak moja Fabie a ten bialy brzuszek :zakochany:

Za Mikunie nieustajaco trzymam kciuki... Oby zyla jak najdluzej..
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

:twisted:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Mikunia jest teraz dla mnie najwazniejsza...dziekuje za cieple slowa...chociaz, przed chwila fukala i latala niezadowolona jak kiedys z powodu obecnosci nowego ciura...nie poznalam jej, tak sie obruszyla.

Nie miala baba problemu i sprawila sobie piatego sciura. :shock:
Obrazek
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Krówka. »

śliczna dumbinka :D
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Mada »

Hi hi, teraz Esti już klatka Ci nie potrzebna - wynajmij szczurom pokój :)
Śliczności z niej.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Obrazek

Kurde, a teraz spi w hamaczku. :oops:
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

HAHAHAHAHA ... no ladnie ladnie Esti... gratuluje... wiedzialam ze moja wizyta nie na darmo poszla... hahahha ;) hihi i jesli moge spytac.... co na to Rafal ?? hyhy... i dlaczego by nie wziac jeszcze jednego... hm... :)
I tez kciukuje za Mikunie... Oby nasze scury zyly 100 lat :p
Dobrze jest być kochanym... :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

A wiec moj R zareagowal zaszokowaniem i dumnie przyjal przedstawienie przed faktem dokonanym...on juz sie dawno zalamal...po trzecim ogonku w naszym domku, zwatpil i przyjmuje nowe niespodzianki ze spokojem i wzdechem. Tak wiec jak widzicie w tym temacie nie ma zbyt wiele do gadania. 8)

Aha nie napisalam, ze mala jest podziebiona...kicha dosc mocno, ale plucka ma czyste...daje jej od wczoraj bactrim w syropku, wiec trzymajcie kciuki, zeby szybko wyzdrowiala.
No i trzymajcie kciuki za laczenie bo mala jest charakterna strasznie, jeszcze nigdy nie mialam szczurka w tak mlodym wieku i o takim charaterku. Jednak jest przymilasta i juz garnie sie na rece, wiec mysle, ze nasze kontakty beda bardzo pozytywne. :D
Jednak co do laczenia mam obawy, bo bedzie ciezko...ale nie zapeszam. Musze je pokolei zapoznac na neutralu, a pozniej klatencja...bedzie dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: Zirrael »

Hehe, mój mąż, też już się załamał... miały być 2 ciury... potem 3 ciury.... na razie jest 7 :wink:
Kciuki trzymam i ja moje słonka.... Cudniaste masz ogony...
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

qrde przykro mi z powodu Miki :roll: 3mam'y kciuki i piasteczki
btw gratuluje KOLEJNEGO scura 8)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

<:(...)~~~

Post autor: merch »

A co to za historia z tym małym cudem?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

A historia to taka, ze mala przyjechala z Czech jako prezent podziekowalny dla pewnej osobki prowadzacej hodowle (nie szczurkow ;)). Z ust do ust (miedzy innymi Asiek) dowiedzialam sie o malym skarbie i zdecydowalam sie na jej wziecia w sumie jednego dnia. :lol:
A jak ja zobaczylam to sie zakochalam...ona poprostu spadla z nieba, bo o takim szczurciu (poza juz moimi Sloneczkami kochanymi) zawsze skrycie marzylam. ;)

No i mam przeslodka szczurcie, o wielkim charakterku, ktora nie chce sie poddac i zdominowac. :shock:
Po zapoznaniu z calym stadkiem w lazience (bylo oki), teraz na probe wlozylam je do kalty i Mika pokazuje kto tu rzadzi, a reszta patrzy... :roll:
Obrazek
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

<:(...)~~~

Post autor: Dona »

Trzymam kciuki za Mikunię... Nie poddawaj się Maleńka! :*

A nowy nabytek przecudowny :lol: ESTI, trzeba Cię trochę ograniczyć, bo niedługo zabraknie miejsca dla Ciebie i Rafała, z powodu zbyt dużej ilości szczurów :lol: Oby się dobrze chowała, wyzdrowiała i łączenie przebiegło bezproblemowo. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”