kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: yss »

zoil: koniecznie najpierw koleżankę i klatkę! :)
mnie uprzedzano, że tatuaże są zaraźliwe, tzn po pierwszym chce się wkrótce następny... itd.... ale jakoś się oparłam, może dlatego, że ten obecny coś znaczy a jakiś nowy byłby tylko obrazkiem :D
widzę, że kolczykowanie jest zaraźliwe o wiele bardziej. lubię oglądać u innych, ale siebie raczej nie podziabię :) nie mam nawet takich normalnych dziurek w uszach... okropne jest tylko to, że wielu pracodawców nie chce przyjmować takich fajnych ludzi. powinien być na to jakiś paragraf :)

ooo to jeszcze dodam a propos tatuaży :) niedawno prawie namówiłam mojego męża, żeby zrobił sobie na plecach, na barkach i tam przy obojczykach tatuaż - celtyckie wojenne wzory, takie, jakie maluję na imprezach. jest mu w nich bardzo do twarzy :) i tak wygląda jak dzikus, to by jeszcze wzmocniło efekt :D dla siebie myślałam o czymś małym na twarzy, ale to musi z czegoś wynikać :)
Ostatnio zmieniony pt lut 02, 2007 4:29 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: zoil »

klatka wybrana takie cóś.. 5 ciurow wlezie:D
kolezanka zostanie zaadoptowana [jak prawie wszystkie moje zwierzaki] jak tylko pieniadz sie wturla na moje konto, potem na konto sprzedawcy i poczta ruszy to swoje wielkie dupsko i dostarczy mi klate pod drzwi [pieknie jest byc leniem:D]

a co do pracodawcow, wczesniej pracowalam w radio jako realizator, wiec nikt mnie nie ogladal:P teraz robie tlumaczenia, wiec tez stroic sie za bardzo nie musze, zeby przed kompem zasiasc:P
tylko czasem babka od praktyk szkolnych czasem nie moze oderwac oczu od moich uszu, jak sobie jakas 'konstrukcje' walne:P
a w tym momencie jest spokojniutko.. tylko taka mala, niewinna przeplatanka w uchu mym prawym, lewe tez grzeczniutko;] praktycznie niewidoczne
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: yss »

dla królika? a odstępy?? przeciez stąd widzę, że mają co najmniej 2 cm! moga ci wyjść te twoje maluchy albo się połamać próbując... pomyśl jeszcze :) widziałam takie 100 cm z odstepami 7 mm...
rrrany....
ja też się nie przejmuję pracodawcami :D wykonuję wolny zawód i pracuję w domu. braki w kolczykach nadrabiam niecodziennym wyrazem twarzy. jak babcia weatherwax. :D
a przeplatanka urocza :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: zoil »

yss.. ja nie stwierdzilam, ze wlasnie te klatke, tylko cos w tym stylu [chodzi o wymiary] przeciez wiadomo, ze nie kupie czegos z taaaakimi szparami;] nie wezme niczego powyzej 1.2cm [ta obecna ma 1cm i jest idealna.. ale niestety, tylko dla jednego szczura]

ale chyba za bardzo zboczylysmy z tematu;]
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: yss »

no to co :) a z małymi odstępami są chyba tylko woliery (100 cm dł) i takie bardziej hm pionowo ukierunkowane klatki :) szynszylówki albo szczurówki... ja mam taką 40x70x80 ale szukam woliery :)
a kolczyki sa super! nośmy je dumnie! [żeby nie było że oftopik]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: sue »

Mi narazie starczy ;) razem 4. W prawym jeden, w lewym na dole dwa i w chrząstce ;) Myślę o języku ale to taka bardzo bardzo odległa przyszłość ^^
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: zoil »

ooooj.. woliere to bym chciala:> najlepiej taka 1.5mx1.5m:D ale wtedy bym sie musiala ze swoim lozkiem chyba na balkon wyniesc:P klatka powyzej 100cm i wysokosci nie wiecej niz 60cm ma idealne miejsce do wpasowania w wystroj:P chyba ze mnie cos trzepnie i zupelnie meble poprzestawiam.. zreszta, co ja o klatce, skoro kasy brak:P

mmmhmmm.. wlasnie zostalam okrzyknieta naczelna klujaca i to chyba przewazylo.. znow sie zgodzilam zrobic znajomym pare nakluc... ech.. czyje sie wykorzystywana.. ale musze stwiedzic [uwaga! chwale sie i popadam w samouwielbienie;)], ze zadna z dziur, ktora wyszla spod mojej reki, nigdy sie nie babrala.. a robilam dziury sporej gromadce;]
skoro juz sie kopne do apteki po odpowiednie narzedzia, to moze siebie tez dziabne przy okazji? to jest slodkie.. hmm... nawet podkowe taka sama mam:D
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: illu »

sa roznego rodzaju nakladki[koncowki kolczyka- kuleczki], a nawet mozna dostac tuleje silikonowe...
A to wiem , wiem. Myślałam , że masz na myśli labret z silikonu , a takich rzeczy to nie ma.
ja kocham ten w przegrodzie nosowej illu
:D
marzę o chicks'ach, czyli kolczykach w policzkach i tunelsach.....
Też mnie kusi przebicie policzków. Ale obiecałam sobie , że na twarzy już nic nie zrobię. Teraz mi się marzą hand weby...
Tak , lubię sobie utrudniac życie dla chorej satysfakcji ;)
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: sue »

Ja bym takich nie mogla mieć, za bardzo by przeszkadzały ^^
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: illu »

Właśnie ... jak będą  bardzo przeszkadzać to się ich pozbęde.
Ale musze mieć... :]
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: zoil »

illu, zawsze mozna zamowic labret z ptfe;]

tez mnie kiedys kolce w policzkach krecily.. ale stwierdzilam, ze trzebya by miec naturalne dziurki w policzkach, wtedy kolczyki by dobrze wygladaly. a ze ja nie posiadam takowych..
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: illu »

Własnie mnie się wydaje , że nie koniecznie. Bo jak się takie koczyki zrobi to "dołeczki' w policzkach robią się od nich  .
Np tu widac że taki wgłebienie sie robi .
o tu
Ale może faktycznie lepiej wyglądają w naturalnych dołeczkach. to już kwestia gustu...
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
Opal
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 06, 2006 2:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Opal »

No, więc tak... ja nie mam kolczyków i mieć nie będę - a fuu! ^^ jeśli idę na imprezę (rzadko xD) to założę klipsy i ludzie nawet nie wiedzą, że to nie są kolczyki...
Absolutnie nie dałabym sobie podziurkować uszu, nosa, języka, brwi itd... cieszę się, że moja matka mnie od tego trzymała z daleka, bo jak teraz widzę 5-letnią dziewczynkę i w każdym uchu po 2 kolczyki to mi się słabo robi x_x
Awatar użytkownika
kinga1991
Posty: 146
Rejestracja: pt gru 15, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: kinga1991 »

Mmmmm . Kolczyki są super :D . Ja mam 7 w uszach i w języku :) . A mój MaN ma kolczyków 22 (lekka przesada , ale każdy ma swój styl) :D PZDR
Kinga1991 
http://kinga1991.fotosik.pl/albumy/147307.html
Moi chłopcy :*

http://www.kinga1991.fotosik.pl 
>>looknij czasem<<
Foomfela
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 27, 2007 9:33 am

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Foomfela »

ja osobiście mam w nosie, pępku i miałam po kilka w uszach (9) ale powyjmowałam część i nie planuje więcej kolczyków robić.. przynajmniej na razie.
Ze mną: Fredzio i Eddy ;) :loverat:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”