Fattyciakowy Team

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Zwątpiłam,że Ikosiatego odchudzę ..toż to istny ciasteczkowy potwór jest, albo sam coś znajdzie,albo wyłudzi,albo komuś zabierze . Na widok jedzenia Ikon wygląda tak --> :zachwyt:

Fabiś stara sie go rozruszać, ale chwila moment i potężny Ikoś zostaje położony na łopatki przez Fabicentego
O tak ;)

Podczas gdy Fabio szaleje, biega po ścianach,po suficie czasem też , Ikon statecznie oddaje się toalecie
na przykład tak ;)

Ale nic to,że leń skoro z niego jest taki wspaniały fumfelek do głaskania i przytulania

I jak ja lubię, kiedy opada mu nochal gdy cosik pożera :)

Unieruchomiony do zdjęcia Fabio, naprężył się i wyszedł jak wypłosz

gerberkowanie black & white


a to już mój canis familiaris -Charlie, Czaruś nazywany również Mychą ;)
Ostatnio zmieniony sob paź 07, 2006 4:43 pm przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Fattyciakowy Team

Post autor: Anita »

Uwielbiam Twoje chłopaki! :zakochany:
Też chcę takie :jezor2:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Nie dam! :jezor2:

Chłopy codziennie mnie zadziwiają. Ostatnio Ikon wywala ziarno z miseczki i ...ową miseczkę, w zębach po klatce nosi :drap: Nawet przyłapałam go na nieudanych próbach wniesienia miseczki na hamak -ale skubana nieporęczna jest, zahacza się o pręty klatki i cały czas Ikośkowi spada ;)

Dodatkowo panowie szczurowie bawią się ostatnio w architektów. Ich twierdzą od samego początku jest przestrzeń za moim łóżkiem,więc postanowili upiększyć nieco wejście do niej. Jeśli chodzi o sprawy zwiazane z gryzieniem, to są nadzwyczaj grzeczni, kable ich nie pociągają(tfu,tfu, odpukać w razie czego! ) zeszyty równiez nie...jedynie stare książki. Widać pożółkły papier ma w sobie pewne walory smakowe.
Więc tak sobie słucham radosny tupot małych nóżek na panelach i tak sobie obserwuję szczurzą bieganinę , kurs: szafki-za łóżko. Starą,rozwaloną książkę z mnóstwem brakujących stron na ich rzecz poświęciłam a więc drą sobie karteczki, finezyjnie mną i zanoszą układajac przy wejściu. Fabiś stwierdził,ze moja stara czapka zimowa jest idealnym surowcem który również nada się do budowy wejścia, więc ją tam przytaszczył. Jedynie teraz diablęta moje dojsć do zgody nie mogą -Fabio chce aby czapka leżała płasko tuż przed wejściem, natomiast Ikon zobaczywszy taki stan rzeczy natychmiast ją upycha aż do ściany. Gdy Fabiś to zobaczy natychmiast układa czapkę, tak jak była wcześniej...wtedy do akcji wkracza Ikon i znów upycha ją pod ścianę, i tak w kółko :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Kichamy. Znaczy się Ikoś kicha. I aż dziwne,że Ikon a nie Fabiś, który z natury jest delikatny i jak dotąd wszelkie delikatne choróbska to tylko on łapał, podczas gdy Kikito(Ikon ;) ) był zdrów jak rybka...no,zważając na Ikonitosowe ciałko-zdrów jak wielorybek.
Ale my tu sobie poradzimy,paskudnej infekcji damy popalić, zapach naparu z tymianku już się po domu roznosi.

Z racji przeziębienia Ikon wybitnie pcha się pod kołdrę ;) Wczoraj szczurkowie byli na wylocie, ja leniłam się pod kocem oglądając Tv a Ikonitos przyszedł do mnie,położył się i przytulił :zakochany: No to przykryłam go kocykiem, aby mi pulpecjusz nie zmarzł. Mnie też się przysnęło, ale się pilnowałam aby przypadkiem ogoniastego nie zgnieść .
Szalony Fabik chyba tez momentami samcolowacieje ;) Kiedyś nie do pomyślenia byłoby,żeby usiedział kilka sekund w jednym miejscu, a teraz bardzo lubi siedzieć na ramieniu podczas gdy ja sobie przeglądam fora i gapi mi się w monitor, po czym zabiera sie za futerka czyszczenie. Mnie też się czasem "oberwie" -ostatnio pogłaskałam go gdy się pucował,więc złapał moją rękę w łapki i ją również nieco wymył :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Ostatnio przyłapałam Fabka jak... toczył sobie mandarynkę. Owoc przypuszczalnie został wytoczony z plecaka mojej siostry, a że Fabiś nie bardzo wiedział jak się za to zabrać to postanowił najpierw zawlec to do swojej twierdzy(czyt. za moje łóżko). Mandarynka z lekka nieporęczna, w ząbkach przenieśc nie było jak więc moje biało-czarne diabełki, postanowiło ją sobie potoczyć. -pańcia zabrała, podsumowała,że szczuraśny cytrusów jesć nie będzie i owoc skonsumowała sama -ach perfidna! :jezor2:
Coś cyknęłam. Nic ciekawego,ale zawsze coś :)

Ikon przytulas - mogę go przewrócić na plecki i tak nosić sobie, jak dziecko ;)

Ikon przytulas zbliżenie

Ach, ta minka subtelna! :jezor2:

Fabio fotka tylko jedna, bo jemu nie da się normalnej fotki zrobić ;)

ale coraz większym przytulasem się staje :)

No i na koniec -spójrzcie tylko, co teraz do płatków dodają :lol2:
płatkowy gratis?

:)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Fattyciakowy Team

Post autor: Anita »

Ach, jaki Ikon boski z tym chrupkiem! :zakochany: Daj mi go! :jezor2:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Fattyciakowy Team

Post autor: Guślarka »

Ikon mój faworyt :zakochany: Lubię misiowate potworki ;) Wymizaj szczurzych braci ode mnie :lol:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

dziękujemy :)
Do robienia fotek cos ostatnio mnie nie korci, bo ja jestem :
a)fotograficzny antytalent
b)notoryczny bałaganiarz do tego stopnia,że aż wstyd w moim pokoju foty robić :jezor2:

Jak dotąd ze zdziwieniem czytałam o tym,że szczury komuś kable zjadły bo moi zwierzaczkowie jak dotąd takich tendencji nie przejawiali...aż tu ostatnio Fabikowi posmakował kabel od głośników i non stop muszę mieć go na oku, bo skrada sie do kabla czajac się, niczym gepard na zwierzynę ;)

Z fotek które wyszły jako-tako:

Ikon chciał wskoczyć do aparatu
Obrazek

"No co? Bijesz się? "-czyli Fabio Groźny.
Obrazek

Daj,daj,daj!
Obrazek

"Ugryzę Cię w ten gruby tyłek" -pisnął Fabio...po czym skwapliwie to wykonał,ale już nie udało mi się tego uwiecznić ;)
Obrazek
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Fattyciakowy Team

Post autor: Oleczka »

slodziusie :zakochany:
hehe ja tez chce takie platki :jezor2:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

[quote="Oleczka"]hehe ja tez chce takie platki [/quote]

ostatni produkują równiez takie fistaszki ;) :
Obrazek
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Fattyciakowy Team

Post autor: Oleczka »

powiem tylko : :zakochany:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Fattyciakowy Team

Post autor: Anita »

Uwielbiam Twoje szczury, są przepiękne i boskie :zakochany:

Pewnie jestem już nudna, ale CHCĘ JE! :jezor2:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Fattyciakowy Team

Post autor: Guślarka »

Ikon - mój niekwestionowany faworyt :zakochany:
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2006 10:45 am przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: zebra »

Wow, słodziaki! :zakochany: Ja się już nie mogę doczekać swoich nowych...
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Fattyciakowy Team

Post autor: Fatty »

Dziękujemy :)

Fabek ostatnimi czasy zaczął trzepać uchem, drapać je , właśnie przeglądam dział "objawy i leczenie" i zaczynam jęczeć. Boję się,że to zapalenie ucha środkowego(chociaż opcji jest jeszcze parę), ale pewności nie mam więc chyba nawiedzę weterynarza.
Dodatkowo znów pojawiła się delikatna asymetria Fabkowych oczu :-(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”