Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: maggie »

Wszystkie chrupki masz cudne ;) Zwłaszcza Ylah :) A imiona zdecydowanie niepowtarzalne xD
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: sophiya »

Patrząc na Telimenkę az się zdziwiłam, że szczurek może mieć taką wymowną minę i zachować przy tym cały urok. [mówię o tym zdjęciu portretowym]

Kuha i Ylah - łaaa, cudności! Takie zgrabne i kobiece :D
W dodatku husky;)

Mizianko dla towarzystwa


"zjedzony kabel od laptopa, od zasilacza, od modemu, drukarki, nawilzacza,"
To mój ulubiony fragment
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Mizanko przekazane :D tak Telimena jest przeboska,przecudowna,a kobiece Kuha i Ylah to dzikuski niedostępne  ;)...a szkoda. dobrze ze ten ulubiony fragment to nie mnie dotyczy tylko Gryzaj  :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: sophiya »

omg, faktycznie :P z rozpędu nie sprawdziłam nazwy użytkownika

U mnie dają się pogłaskać, tylko jeśli są śpiące ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

dawno nie pisalam...
troszke sie zmienilo u nas. zabilam w koncu takie dziury pod biurkiem gdzie zawsze wchodzily moje Smrodziuchy i bunkrowaly sie tam  ;). potrafily nie wychodzic godzinami a czasami nawet na noc do klatki nie wracaly.zaczelo mnie to bardzo wkurzac bo nawet olewaly moje wołania..  ::) ::)
W koncu swierdzilam ze to musi sie skonczyc, odsunelam biurko i to co ujrzalam przeszlo moje najsmielsze oczekiwania...pelno kupek..jakis plasikowych zabawek z kinder jaja (cholera wie skad sie tam wziely), siuski,papiery poprzyklejane...pestki po brzoskwiniach..jakies zapasy jedzienia.. :o. zamiotlam wszystko umylam podloge i zabilam te dziury jak juz wyzej wspominalam. Wczoraj puscilam Laski i od razu widac roznice..zaczely przychodzic do mnie na biurko,pokazywac sie..przyszly na wolanie o zarelko (zglodnialy Paskudy a ich zasoby sie skonczyly) zasnely mi za monitorem jak kiedys..  ;D. bossssko. mialam wsawic fotki,klateczka otwarta tylko Panny wola leniuchowac w sloneczku (akurat pada na hamak przez okno  :) ).
No ale zeby nie bylo tak kolorowo...Telimenie odrosl guz w tym samym miejscu.. rano ja glaskalam i nic nie wyczulam a pod wieczor juz guzki wielkosci ziarenka grochu..dwa chyba sa.. i teraz nie wiem co zrobic..Teli jest pelna sil... biega skacze... zalozylam temat...dwie osoby mowia zeby odpuscic...ale wczoraj yulozyla sie w klatce i ciagle na mnie patrzyla.. jakby chciala powiedziec "poradze sobie"...sama nie wiem..ona ma 2,5 roku ale w ogole nie zachowuje sie jakby miala tyle...Forumowiczeporadzili mi odpuscic zeby zyla szczesliwa tylko tak sie zastanwiam czy ona bedzie szczesliwa gdy guz bedzie jej przeszkadzal nawet sie podrapac..?jesc? wykonywac podstawoe czynnosci?  :(. Czy bedzie to fair jesli ktoregos dnia bede zmuszona pozwolic jej odejsc?Jesli sie nie wybudzi to chociaz tego wszystkiego nie doswiadczy.. a moze sie uda? nie wiem...wydaje mi sie ze dalaby rade... pelno watpliwosci..co myslicie?

o zdjecia postaram sie pozniej...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

haha :D
moje też zrobiły sobie melinę pod biurkiem, gdy ją zastawiłam przeniosły się na parapet,przekopują kwiatki i znoszą jedzenie:)


Telimence życzymy dużo zdrówka, niech się nie daję guzom! :-*
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

zdecydowalam sie operowac moja Kruszynke...ciagle pelno obaw...ale czuje ze robie dobrze..dr.Czerwiński takze stwierdzil ze jest pelna sil i mozna sprobowac..i  tego miejsca prosze Was o duzo zacisnietych kciukow i cieplych mysli....chcialam zamiescic fotki ale jakos nic mi nie wychodzi...

operacja jutro o 11..mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...dam znac jak tylko bedzie "po"
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Landrynka »

Trzymam wszystkie kciuki, łasice niestety ich nie posiadaja, ale gdyby miały, to też by trzymały.
Skoro Telimenka jest taka pełna sił i aktywna, wszystko powinno się udać. Na twoim miejscu też bym sie zdecydowała na operację. Nie mogłabym patrzec jak szczurę powoli (albo i nie) zabija coraz większy guz.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: sophiya »

Ja też trzymam mocno kciuki za Telimenkę, niech się uda!
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: limba »

Trzymam bardzo mocno kciuki za Teli. Ja mam dzis podwojny stres, zwariowac mozna.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

dziekuje bardzo za wszystkie kciuki  :) ale chyba musicie trzymanie przelozyc. dzis rano przed wyjsciem do weta wymacalam kolejnego guzka....w kroczu. oczywiscie jak to ja zaczelam siac panike. przyszlam do weta, i powiedzial ze to moze byc wezel chlonny. na razie bedzioe dostawac zastrzyki,w piatek nastepny i w pon jeszcze jeden a pozniej zobazymy co z operacja. zastrzyki z czegos na T:p nie zapytalam drugi raz bo skupialam sie na tym jak asystent meczy moja Teli nieudolnie wsadzajac jej termomentr w ;) sami wiecie co. wiec co z operacja to sie jeszcze zobaczy  ;).
a tak btw limba to mam zamiar teraz Twoj temat przeczytac caly  ;D nie wiem co to za misja ale taka sobie obralam mimo ze duzo tego  ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: limba »

A nie z jadu Tarantuli? Uch trzymanie kciukow podwojne w takim razie...
Caly moj temat? szalona kobita ^^
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

ostatnio czytalam caly Lulu teraz bede czytac Twoj :D nie chyba nie,tam jest napisane jedno slowo. nie wiem o co chodzi.zapytam jutro  :P zeby ktos to rozszyfrowal. kurcze ale mam glupie wrazenie ze to guzek jest ...;/ ale co tam bede grzeczna pacjentka pana doktora i nie bede sie rzucac  :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: yss »

telimenka: ubawiłam się zniszczeniami jakie zrobiy twoje szczury :)
moja skarpeta [szczur samotny = szczur nieszczęśliwy, ale skąd miałam to kiedyś wiedzieć...] biegała w ogóle luzem po domu :D mieszkała pod wanną, bo tam szły rury od wody i miała ciepło, znosiła tam WSZYSTKO. spiżarnia za szafkami kuchennymi została zlikwidowana [najwięcej było dymu o pół kilo czereśni i kilo ziemniaków które przekształciły się w coś w rodzaju skorupy, na szczęście nie zgniły. niestety dostępu do przestrzeni za kuchenką nie miałam żadnego i co tam zgromadziła [a przez jakiś czas tam mieszkała bo przegryzła się z kibelka] nadal tam jest! na szczęście ja już tam nie mieszkam :)

u mnie lily miała taki guzek - zajrzyj w temat... tez jeździła na zastrzyki i dostawała antybiotyk i witaminki i guzek zmniejszył się i zniknął. nowych nie było. ja i lily trzymamy kciuki za telimenkę :) w ogóle jestem jakaś zapóźniona, o jogi nic nie wiedziałam! :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

juz luuukam  ;D. mam ja od maja  :P moglas sie nie przyznawac chociaz ::) ::) ::) jejciu to nadziejaaaaa jutro jade na kolejny zastrzyk,a nie pamietasz z czego to byl zastrzyk?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”