Moja trzoda

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

łeeee słodkie czarne mordaski  :-*. Kochaniutike, Białas niech popy nie robi i sie ladnie przywita sa przecudne  ;). uwielbiam kaptury a jakos los nie chce mie obdarowac zadnym  :( :( chyba Ci Aniu ukradne  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Basial »

Śliczne, śliczne  :-* :-*
Trzymam kciuki za łączenie.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

Telimenko ,oj nie ładnie ,nie ładnie, masz tyle cudnych szczurków,cała gama kolorków  i jeszcze czyhasz na moje maleństwa :'( ew.oddami Ci obrażalskiego Białasa ;D
ogólnie Białas wyrósł okrutnie, wielkie to,masywne,wciąz je i śpi w toalecie...

Basial,dziękujemy ,łączymy,łączymy.... ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

ale nie mam kaptura nooo nie rozumiesz? o boziu jaka nikumata  ;).Bialasa nie kcem mam biale az dwa  :P :P. Kaptury to moja milosc noo i zadnego nigdy nie mialam ehh ale moze to sie zmieni kiedys  ;).

BTW.dodalam zdjecia u siebie bo mi marudzilas  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

haha,a ja mam sentyment do albinosów /wszystko przez Gryzaj ;)/ i sknczyłam z trzema kapturami...


no to ide do Ciebie ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

ach,och,ech, jestem zachywcona, panowie już mieszkają razem!

maluchy są u mnie już tydzień, przez ten czas stopniowo oswajałam panów z młodymi ,
wczoraj spędziły troche czasu w klatce maluchów,wstępnie ustaliły hierarchie:
Białas /niewiadomo jak długo/
Fatum
Szczurosław
Meritum

wyszorowałam i przestawiłam klatkę, po wpuszczeniu maluchy zdominowały kastraciki i być może tak pozostanie

http://img221.imageshack.us/img221/636/69952173dy2.jpg
http://img75.imageshack.us/img75/8616/76922349bi8.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/2643/34027823er4.jpg
http://img75.imageshack.us/img75/8005/34383367ca4.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/9596/83241112zu3.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/9708/44675209ir6.jpg
http://img75.imageshack.us/img75/9929/64793497rs8.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/9059/78499102ge6.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/4597/63833664li1.jpg

Meritum ma białą bródkę ciągnąca się aż do białej klaty,a Fatum nie ,może uda się rozponać na którym zdjęciu jest który... ;D
ObrazekObrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Basial »

Są śliczni (nie udało mi się rozpoznać  ;D - obaj mają cudowne różowe bródki  :-* :-*).
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

łeee słodziachne.. podobaja mi sie te Twoje ogonaski  ;). Ucaluj je ode mnie i moich Panienek..dobrze ze razem mieszkaja juz  :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

hahah,ja też nie wiem na którym zdjęciu,jest który ;)

panowie ładnie spędzili nockę, dorośli spali razem na górze, maluchy na dole,panowie są zniesmaczeni tym, że muszą mieszkac w klatce,ale widac,że nie trakatują już małych jak wrogów, tylko członków stada, którym trzeba pokazać gdzie ich miejsce,a maluchy wciąz się piorą i ganiają,dwa kretynki;)  mamy tylko ten problem,że Fatum wpierdziela plastikowe miski i ściany.... na razie miskę mają szklaną, a gdy przyłapie go na konsumpcji ściany odrywam mu głowę od gipsu....
w tej chwili szczurzaki łaża wszędzie, może już za kilka dni zostaną wolnożyjąca ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

kurcze no,martwię się o  Szczrosława,
wczoraj wieczorem spałz Białasem w pudełku, dziś rano patrze, a tam śpi Białas z maluchami,a Szczurosław na dole,pod hamakiem....
ogólnie Szczurosław się zmienił,,teraz gdy jakiś szczur podchodzi zaczyna kwiczeć i kładzie sie przerażony na plecy,to całkiem do niego niepodobne,przecież jeszcze kilka dni temu tak chojrakował :(
myślałam,że cośgo boli,ale przy podnoszeniu nie kwiczy,obmacałam mu brzuch,wydaje się w poprządku,ale wyrwał mi się...
nie wiem co o tym myśleć, czy on spadł na sam dół hierarchii czy może coś mu jest? :'(
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

szczury są już wolnożyjące ;D
tuż przed 17 są podekscytowane i schodza się do klatki,gdyż wtedy dostają psie jedzenie,za ryż z wkładką i krewetki zrobią wszystko:)

dziś wpół do czwartej rano obudziłam się ,bo szczury weszły na łóżko,dopóki nie wróciły na parapet lub podlogę nie mogłam zasnąć, najśmieszniejsze,że sen mam dośc mocny ,pies ma problem żeby mnie dobudzić gdy chcę wyjść , nawet gdy otwiera drzwi i wchodzi do łóżka mnie to nie rusza, ale stuput małych łapek od razu mnie stawia na nogi :)

panowie się już skumplowały, toleruja się ładnie,przestały  fukać i sie stroszyć, tylko Fatum wciąz walczy z Białasem o przywódctwo, a Meritum zwalił mojego Szczurosława na sam dół....
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

hehe biedny zepchniety Szczurosław... :P poradzi sobie.. hehe fajnie moje nie moglyby byc wolnozyjace bo bym zawalu dostala one strasznie ruchliwe sa i Jogi po paluchach lubi delikatnie podgryzac  ;D poza tym strasznie halasuja bym sie nie wyspala  ;). Telimena mogla w nocy biegac na luzie ale ona to co innego  ;).Hhehe mimo tego zazdroszcze Ci.. nie gryza nic?:D moje posciel uwielbiaja wiec jednak podziekuje  :).

Czochranko dla Grubasków..chyba bys temat musiala zmienic nie?:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

Szczurosław już się chyba pogodził z tym:)

a szczurzaki nic nie gryzą oprócz kwaitków,więc mogą być wolnozyjące,
wczoraj Szczurosław władował się do meliny maluchów:D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Telimenka »

hehe u mnie laski strasznie niszcza Bazyl w sumie nic,Eliot gryznie i sie nudzi  :).Ale laski sa pod tym wzgledem strasznie...wlasnie znalazlam pogryzione spodnie..ale i tak ich nie lubie wiec spoko  ;D.Kurcze czasami mnie wkurzo to ich gryzactwo ale co tam, hehe juz sie przyzywczailam,najgorsze bylo jak zjadly mi lozko  >:(
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Odp: "Szczurosław Szczurkowski i Białas Białkowski zapraszają:)"

Post autor: Anka. »

przerażasz mnie! :o
panowie obgryzają tylko ciuchy leżące na klatce i apiery z biurka, więc nauczyłam sie porządku ;D
wczoraj tlyko maluchy odgryzły kwiata od korzeni, ale w porównaiu z przetrzebieniem mojej flory przez Szczurosława to nic :P

moje szczurzyca tez obgryzała wszystko i w róznych dziwnych miejscach tworzyła meliny, nie mogła więc być wolnożyjąca i również dlatego nie chcę miec samiczek,bo ja za leniwa na szukanie co wieczór szczurów :D
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”