Szczurze worki Arrisum (;

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: ol. »

mój Herman jest wielbicielem biedronek, skrzydełko ciach, drugie skrzydełko ciach, chrup, chrup, chrup, główka siut;
gdy skończy czyści rączki i jest z siebie bardzo zadowolony :P

świetne modelinowe szczurki ! też chciałabym tak twórczo spożytkowywać swoją bezsenność, niestety rzadko mnie dopada ;)
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

Obrazek
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

/ueee wyszło mi okropnie to zdięcie o___O no nic... /




a Was proszę o trzymanie kciuków :D wyjeżdzam na 3 dni i grubasy zostają z moim rodzicielem... już jestem cała zmartwiona, zatęskniona i pełna obaw! obiecał je doglądać i poić... bo z jedzeniem sobie poradzą :D
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: Cyklotymia »

Nie martw się, ja moje ogony na tydzień zostawiłam i rodzice zazwyczaj tak mają, że niby szczury ich brzydzą, cóż to za obleśne stworzenia, a gdy tylko nie patrzymy, "przypadkiem" podsuwają im kawałek chlebka, płatki kukurydziane albo coś w tym stylu :D Moja mama nawet robi nowe hamaczki szczurkom (pod pretekstem, że "śmierdzą tak że się wytrzymać nie da", co oczywiście prawdą nie jest :D)
Tak więc zapewne zastaniesz swoje grubasy jeszcze grubsze :D
Awatar użytkownika
Aersnem
Posty: 160
Rejestracja: czw mar 12, 2009 5:53 pm
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: Aersnem »

Prawda, że rodzina to często tak tylko dla zasady. W zamierzchłych czasach liceum ;) , jak jeszcze mieszkałam z rodzicami i miałam myszki mój ojciec tak reagował. Gdy tylko za mamą zamykały się drzwi, wyciągał je z terrarium i się z nimi bawił 8)
Teraz mój TŻ tak ma, że niby szczury nie za bardzo, ale jednak ..."no dobra to niech sobie pobiegają, a ja popilnuję" i patrzę, a on zaczyna do nich gadac ;D ;D ;D

Także arrisum myślę, że nie będzie im najgorzej z Twoim rodzicielem. A może jak wrócisz chłopcy totalnie spasieni będą wylegiwali się na kanapie przed telewizorem (jak to faceci) ... ;D
Lola [*][/size]
Trootka [*][/size]
Lola (pierwsza) [*][/size]
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

nie no xP mysle , ze dadza rade xD mowilam mu chyba z 10 razy 'tylko daj im pic' (ah moje kochane dzieciaczki <3 ) ale wierze w niego ;) juz zostawaly z rodzicami, ale z mama nie ma obaw... (to typ 'podkarmicielka chlebkowa' :D a teraz z samym tata sa... Ale juz im nie raz mowil ' jestescie takie kochane szkoda ze tak smierdzicie' ... Ja nie wiem mi tam nie smierdza :D pysiaczki... Juz za nimi tesknie ;(
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

a wyszło tak, że jestem wcześniej ^^ moje grubasy <3 ale się ciesze bo jak wziełam Forresta na ramię to mi zgrzytał zębami kochaneczek mój :-*
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: odmienna »

...jej! jakie fajne te owoce bezsenności :P
ale się ciesze bo jak wziełam Forresta na ramię to mi zgrzytał zębami kochaneczek mój
;D co te szczury robią z ludzi? zgrzytanie zębiskami jako przyczyna szczęścia...
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

aaa my dziś byliśmy na spacerku ^^ z Forrestem :D (bo Hamlecik jest strachliwy, i bałabym się, że mi zwieje, albo zejdzie na zawał ::) ) tak więc, na polach koło domu trwają żniwa postanowiliśmy zapolować >:D na świeże kłosy ^^ i udało nam się wyśmienicie - 4 rodzaje zbóż :D a mały zachowywał się znakomicie, siedział mi na ramieniu i co jakiś czaas zgrzytał <3 *____* :-* to najsłodszy dźwięk na świecie , czyż nie? ;)
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: *Delilah* »

do pokoju wleciał zielony świerszcz... pierwsza myśl - dzienna porcja białka...
sprawdziłam na forum czy można i...
złapałam za nóżki i dałam Forrestowi,
No morderstwo normalne :D!!
:D a mały zachowywał się znakomicie, siedział mi na ramieniu i co jakiś czaas zgrzytał <3 *____* :-* to najsłodszy dźwięk na świecie , czyż nie? ;)
Zdecydowanie :) W ogole uwazam, ze powinna powstac jakas szczurza kapela dla takich maniakow szczurolubnych, grajaca odmianę industrialu zgrzytanego :P
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

Tyyyyy ale to jest świetny pomysł *___* >:D ja kombinuje zespół, narazie marnie idzie bo jakoś wszyscy wybyli na wakacje ::) ale można nagrac zgrzyt i wlepić do piosenki jakiejśśś *_____________*
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr >:[ ! nie będzie nowej klatki bo zooplus odwołał zamówienie bo NIE MAJĄ tych rzeczy ! A po co wystawiali!? AH! :( :( :( :(
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: alken »

Oj, to beznadzieja. A którą zamawiałaś? Ja kupowałam Toma z zooplusa.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: arrisum »

alken pisze:Oj, to beznadzieja. A którą zamawiałaś? Ja kupowałam Toma z zooplusa.

Furet XL... miały by normalnie zamek ::) eh... i nawet cena niezła jak na takie bydle... wogóle całe zamówienie mi odwołali ... przysmaki, poidło itd... wrrrr ! nie wiecie gdzie można jeszcze nabyć tą klatkę?
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurze worki Arrisum (;

Post autor: alken »

W animalii oglądałam wczoraj furety, zobacz tam :) mi się podoba furet plus new.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”