sałatkowe zwierzaki wstrętne - doszczurzanie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Kaya & Lola & moj kochany Biszkopcik :)

Post autor: sauatka »

jest jest jest ! :) ale jestem szczesliwa, pomyslalam ze on nie moze mnie zdominowac, ze nie moge sie go bac i wyciaglam go z klatki... nie ugryzl mnie tak jak poprzedio ! i wzielam go na rece... o dziwo usnal mi na rekach a zaraz po obudzeniu sie wyszedl na szyje i obwachal moje ucho :). Ona ma jakoms manie skakania ze wszystkiego :) skoczyl z biurka :( a pozniej wspiol sie po mojej nogawce i chcial skoczyc z kolana :) ale nie dalam mu :) teraz tylko jak namowie mame na zrobienie z komody klatki... to zaopatrze sie w kolege dla niego i klezanke dla Kayi i Loli :) Mama zgodzila sie zeby zostal !! jupii !! teraz jak reka odiol :D hihi jaka jestm szczesliwa... mysle ze mama sie zgodzi na klateczke bo i tak ta komoda jest nie uzywana :)
jak juz pisalam jest on bezowym kapturkiem (zupelnie jak Biszkopt), jak moja kolezanka przychodzi to na niego gada Biszkopt, a ja nie wiem jak mu dac na imie: Biszkopt, Bazyl ? dajcie jakies pomysly :P
Ostatnio zmieniony wt paź 05, 2004 6:16 pm przez sauatka, łącznie zmieniany 1 raz.
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

zwierzaki Satanki

Post autor: oliwi@ »

Biszkopt jest fajne ;) pasuje do beżowego :) myśle że nikt się nie obrazi :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

wlasnie zostal ochrzczony na imie Biszkopt :i-tancz: moja kolezanka tak do niego nawet mowila :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

czy moze ktos mniejwiecej okreslic w jakim on jest wieku :?: ma ok.34cm z ogonem (tylke co moja Lola) i ile on jeszcze urosnie ?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

jest! sa postepy..... Biszkopt reaguje juz powoli na wolanie (takie jakby cu, cu, cu) leci z drugiego konca klatki jak go wolam, kiedy wsadze palca pomiedzy kratki w klatce to nie gryzie nie do krwi tylko lize :wow:. Zaczal wcinac jak szalony po 2 dniowej kuracji (nie chcial jesc), pije rowniez... nawet nie znaczy tak bardzo (narazie :P). Tylko skacze ze wszystkiego i wszedzie :) hihih
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

kurde :( (sory ze tak jeden post za drugim pisze) znowu mnie ugryzl :( mama poiwiedziala ze jeszcze raz to go zamieni na samiczke bo ja tez ugryzl jak dawala mu jedzenie :(, powiedziala ze zadna samiczka mnie nie ugryzla a 'to' bydle urosnie 50cm. :(
ja go nie dam, boje sie ze sama sobie go wezmie i zamieni :( buu
a juz byly postepy, raz jest lagodny jak baranek a raz jak istna bestia ... i tak go kocham :(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

nie! nie! nie! - mama chce go oddac... ja rycze, nie oddzywam sie do niej :( bosh! co ja narobilam! to wszystko przezemnie!... dzis go wziela ale nie zdazyla przed zamknieciem sklepu! buuu... zapytalasie co zrobie jak urosnie do 50cm dlugosci :( zaloze sie ze jak przyjde jutro ze szkoly to juz go niebedzie! boze! RATUNKU! co robic?!...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zwierzaki Satanki

Post autor: ESTI »

To wszystko trochę nie moważne. :?
Ile go masz...dwa dni? Więc co można się spodziewać po chłopaku, czsem tak bywa, że szczurki czasami gryzą na początku.
Jeśli je i pije z ochotą i biega swobodnie, to myśle że mu przejdzie.

Powiedz mamie żeby jeszcze przemyślała decyzje...odczekajcie trochę, mały się przyzwyczai.
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

4 dni... no mowilam mamie, wczoraj sie zucil na jedzenie (2 dni nie jadl) i na picie... powoli sie przyzwyczaja, ja nie chce go oddac.... mama mowi 'co bedziesz z nim robic jak urosnie polmetrowy!!??'... ja go kocham i nigdy nie oddam nawet jak tam troche sie pozucal. On jest przestraszony widac, bo kazdy gwaltowniejszy ruch go ploszy...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

sa postepy, Biszkopt daje sie wycianac z klatki baaa nawet sam z nij wychodzi na reke :), dzis gdy siedzial na ramieniu to dal mi buziaka :) hihih, ale jestem szczesliwa... jednak mama go nie oddala :). Dzis sie tylko na Kaye wkurzyla bo przegryzla kabel od telefonu :(, powiedziala ze naznosze gadow do domu, pies to mi przynajmniej buzi da (i tu sie pomylila szczurki tez mi daja) powiedziala ze wyzuci je z klatkami przez okno (juz nie pamieta jak do nich gadala ze sa ladne itp. :P ) wiem ze tego nie zrobi bo tak mowila jak mi Lole kupila hihih,
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

jest! jak sie ciesze... lazi po mnie, gdy tylko sie przestraszy wlasi pod bluze... juz mnie zaznaczly :) chyba 100kropelek :) czy to wrozy cos dobrego? czy wkoncu sie polubimy (ja go kocham) :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

zwierzaki Satanki

Post autor: myszka »

Nie oddawaj go pod żadnym pozorem!! a tak na marginesie to po jakiego h*** mówisz mamie, że cie ugryzł, jak wiesz jak ona reaguje [zresztą trochę dziwnie] ...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

ja jej nie mowilam :) ona sama powiedziala ze to samiec i on sam ja ugryzl jak mu kulturalnie chciala dac jedzenie :) nie oddaje go nie martwcie sie :)


wkoncu zmierzylam moje szczurki tak dokladnie :):
Lola - wiek: 7 miesiecy, dlugosc (bez ogona) 21cm, z ogonem 40cm. (samiczka)
Kaya - wiek: 1 rok i 3 miesiace, dlugosc (bez ogona) 20cm, z ogonem 36cm. (samiczka)
Biszkopt - wiek: nieznany, dlugosc (bez ogona) 21cm., z ogonem 38cm. (samiec)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

acha zapomnialam dodac ze Biszkopt dzis ze mna usnal na poduszce, po poludniu zle sie czulam ipolozylam sie na chwile. Usna na poduszcze a ja sie budze i mysle pewnie go nie bedzie :( bede go znowu szukac musiala, a on dalej na poduszce spi :) kochany :)
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: Czarna20 »

oj jak to fajnie że się Wam układa, ja mam podobny problem ale z samiczką-jest poprawa bo mnie nie gryzie ale innych tak (i już jej chyba tak zostanie)
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”