Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

nausicaa pisze:Starsza Pani, czy teraźniejsze DT da radę zrobić małemu jakieś fotki? u mnie będą kiepskie, bo tylko komórką...
Nie bardzo, ale jak będzie na wizycie wet jutro to mu zrobię zdjęcia. Mały się robi coraz bardziej przytulasty i uwielbia drapanie po pyszczku. Do ewentualnej adopcji będzie najwcześniej za tydzień, bo jeszcze trzeci zastrzyk na wszoły musi zaliczyć.
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

Bardzo proszę o konto, to dorzucę cegiełkę do leczenia :) I z całego serca życzę maluchowi krótkiego leczenia tych nieszczęsnych ropni (które to leczenie w przypadku uszu mojej Navii trwało jedyne 9 tygodni, 2 czyszczenia pod narkozą, 2 wymazy, 2 antybiotyki ogólne i w kroplach ::) )
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Izabela pisze:Bardzo proszę o konto, to dorzucę cegiełkę do leczenia :) I z całego serca życzę maluchowi krótkiego leczenia tych nieszczęsnych ropni (które to leczenie w przypadku uszu mojej Navii trwało jedyne 9 tygodni, 2 czyszczenia pod narkozą, 2 wymazy, 2 antybiotyki ogólne i w kroplach ::) )
To mnie pocieszyłaś ;) . Oprócz niego mam jeszcze właśnie adoptowaną 1,5 roczną szczurcię z ropniami w uszach ...
Wysyłam nr konta i bardzo dziękuję w imieniu chłopaczka.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Chłopak podziękował osobiście Izabeli za wsparcie (zebrał w sumie 70 zł na leczenie).
Zapomniałam aparatu do lecznicy, na szczęście Izabela zrobiła zdjęcia komórką. I może zamieści :) .
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

Zamieści, przecież obiecała :) Tylko wczoraj wróciła późno i musiała zwierzyńcem się zająć, na zdjęcia już czasu nie wystarczyło.
Nie są najlepszej jakości, bo nie dosyć że z komórki, to Ktosio ruchliwy był, aparat nie nadążał ;) Dopiero miziające palce uczyniły z niego posąg :D Jakby ktoś nie wiedział, to piszę, że Ktosio tych palców wcześniej nie znał, więc fakt, że się tak nadstawiał do głasiania świadczy wyłącznie o cudności jego charakteru :)
Te 70 zł nie pokryje całego leczenia, więc prosimy dobre dusze o dalsze wsparcie dla malucha

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

Ups, coś mi nie wyszło, mam nadzieję, że znajdzie się jakiś kochany mod czytający ten wątek i poprawi tak, by zdjęcia były obok siebie, z góry dziękuję :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Mały wczoraj był na kontroli i wszytko było ok. A dziś się zaczął przewracać, Schizophrenic zawiozła go do weta i niestety diagnoza nie jest dobra - "małemu pękł ropień i wylał się prawdopodobnie do mózgu; dostał steryd i coś jeszcze i dr wzięła go ze sobą do domu. Jeśli mu się poprawi, jutro będzie miał nakłuty drugi ropień, ale nie wygląda to dobrze.
Kciuki się na pewno przydadzą.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

uuu, to niedobrze:( biedny maluszek, mocno trzymam kciuki, żeby udało się go z tego wyciągnąć. te ropnie w uszach to jest okropne cholerstwo niestety:(
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Mały przeżył noc, ale dobrze nie jest ...
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: akzi »

trzymam mocno kciuki ! śledze temat .. a tu taka wiadomość :/
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: ssylvusia »

Moi kochani finansowo bardziej nie mogę pomóc, ale mam w tej chwili na zbyciu mini komplecik polarkowych mebelków (miał on posłużyć innemu szczurkowi, niestety maleńtas nie dał rady :( ).

W skład zestawu wchodzą dwa hamaczki ok 30x40 cm oraz tunel o dł. ok 35cm (przepraszam za kiepską jakość zdjęć).

Obrazek Obrazek

Cena - 25zł, koszty wysyłki pokryję ja.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

oby się udało, skoro przeżył noc zaraz po tym wszystkim, to chce żyć, maleńki...
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

No nie, ja się nie zgadzam :( Nienawidzę ropni, naprawdę, guzy mnie tak nie przerażają u szczurów, jak ropnie :( Ale przecież na kontroli wszystko wydawało się ok, nic w uszach nie było widać? I przez noc zdążył skurczybyk urosnąć i jeszcze do tego pęknąć? Chociaż jeśli poszło do mózgu, to wszystko pewnie działo się w uchu środkowym i wewnętrznym, po zewnętrznej stronie błona mogła wydawać się ładna...
Mocno kciukam, mocno, Ktosiu (on tak nie ma na imię, ale nazywać go jakoś trzeba, szczególnie w tej sytuacji...) nie daj się, proszę.
Dziewczyny, jeśli mocno trzeba, to ja wycisnę jeszcze drugie 30 zł, więcej nie dam rady na razie... Jak przedstawia się sytuacja finansowa chłopaczka, mocne długi ma?
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Mały na kontroli miał nieduże ropnie, które miały być przekłuwane w czwartek po kuracji antybiotykowej (miała je zmniejszyć). Tylko że jeden ropień pękł ...
A do tego mojej adopcyjnej dziewuszce zrobił się kolejny ropień pod uchem i tez została na operację...
Mały dziś czuje się lepiej, pełza do jedzenia, myje się, ziewa i przytula do ręki. I liże po palcach, jak tylko zaczyna się go drapać. Wyjątkowo słodki szczur ...

Dzisiaj nie zapłaciłam za małego więc nie wiem, jaki ma dług. I ile jeszcze będzie kosztował ...
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

jako, że zapowiada się dłuższe leczenie i potrzeba wsparcia finansowego co sądzicie o tym, żeby zrobić w tytule wątku dopisek z prośbą o pomoc finansową? nie każdy czyta wszystkie tematy, a może akurat komuś się rzuci w oczy i pomoże?
z tytułu nie wynika, że sytuacja finansowa małego nie jest różowa, a wątek nie ma też tytułu, który bardzo przyciąga wzrok, jak "szczur ze słoika"
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”