malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

nie moge sie nadziwic, jakie postepy robia male w ciagu jednego dnia... :lol: dzis po prostu dostaly takiego przyspieszania w czolganiu sie, zaczely tez myc sobie stopy (wczesniej tylko noski i raczki ;) ). nie moge sie doczekac, kiedy otworza oczy :shock: :lol:
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: casie »

Adopcja jeszcze aktualna ??? hmmm, jeśłi tak chyab bym się zdecydowała :)

[ Dodano: Pią 09 Wrz, 2005 ]
Jeśli można...
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

Wydaje mi sie, ze juz z duza pewnoscia moge powiedziec, ze wszystkie beda agouti :) przy czym kapturki maja taka barwe (tylko ze sa kapturkami ;) ):

Obrazek

a husky sa bardziej szare:

Obrazek

zdjecia pochodza ze strony http://szczury.reporter.pl/ (nie sa to moja maluchy) ;)

wprowadzilismy tez akcje prywatnego dokarmiania 2 najmniejszych maluchow (zamykamy Otylie w transporterku z jakimis smakolykami i malymi ;) ), ktora przynosi oczekiwane rezultaty :D
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

ojejkujejkujej! :D cudeńka... rajku, jak ja marzę o agutku....

/podtrzymuje rezerwacje wcześniej zamawianych klusek :D /
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
anja
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 05, 2005 4:31 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: anja »

Mataforgana a Ty to juz kolorystyczny komplecik chyba bedziesz miala w domciu :) Takie ładniusie szczuraski juz masz i jesio agutek :)
A szczuraski to wygladaja jak takie malutkie nietoperzyki z tymi rozlozonymi lapkami :) i te ich sliczne uszka i ryjki :P
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

heh, anja, jak ja bym chciała, żeby te dwa słodziaki dla mnie były... :)

niestety tymczasowo sytuację mam wręcz kryzysową... :| a maluchy pojadą do znajomych...

dyrekcja nie wyraziła zgody na to, żebym miała szczury w bursie :| ponieważ w jakichś pokojach było brudno po papugach... :evil: ...i całkowity zakaz zwierząt.
dlatego stado tęskni w domu, ja tęsknię w Łodzi. ale mam już poparcie wychowawczyni, od poniedziałku zaczynam przeprowadzać pertraktacje z dyrekcją... i....

trzymajcie kciuki, bo ja już wariuję po niecałych 2 tyg. bez nich...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: casie »

Ojej mataforgana, a w jakiej bursie? Hmm wiesz u nas w akademiku w lodzi wywiesili karteczke typu "ze względow higienicznych zakaz posiadania psów, kotów, królików itp... i pozbycie sie zwierząt!!"
Ja szczurka trzymałam, stwierdziłam, ze:
Po pierwsze nie ma nic w adnotacji o szczurach :wink:
Po drugie nie widziałam związku z posiadaniem mojego szczurka a z zakłócaniem higieny :)
Po trzecie jak mogłam pozbyć się przyjaciela !!
Ale tez zaczeło sie od tego, ze chlopak miał psa, który ciagle sikał po korytarzach, on nie sprzatał tylko czekał na sprzataczke, która musiała (nie dziwie sie !) wkurzyć i poszła na skargę do kierownicy :evil: Ehh no ale trzeba walczyć o nasze szczurki :) :king:

[ Dodano: Sob 10 Wrz, 2005 ]
Trzymam kciuki oczywiscie, zeby rozmowy z kierowniczka udały się :!: :thumbleft:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

casie, w bursie przy Drewnowskiej...
w zasadzie moje szczury były na początku na warunkowym, bo tam w ogóle nie wolno trzymać zwierząt. ale i tak były różne, bardziej lub mniej legalnie. na szczury dyrekcja przymkneła oko, bo dobrze się nimi zajmowałam, nie było skarg ani problemów, wychowawcy i współlokatorki nie mieli zastrzeżeń, a z czasem szczurki polubili wszyscy, tylko... no, ktoś spieprzył sprawę, krótko mówiąc. bo ja akurat wysprzątałam pokój totalnie przed wyjazdem i wiem, że nie mieli się czego czepić - a za cudze papugi przecież nie odpowiadam. co faktu nie zmienia, że dzięki nim mi nie wolno szczurów mieć przy sobie...
aaa, ale i tak już jest jakaś nielegalnie trzymana myszka na moim piętrze. a ja wolę jednak oficjalnie załatwić tą sprawę i mam szansę - wychowawcy stoją za mną i szczurami murem.

trzymać kciuki - zobaczymy, a mam nadzieję, że już w nastepny weekend zabiorę paskudy ze sobą...

mrs.jingles, jak dzieciaki?
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

dzis mala uroczystosc, male skoncza poznym wieczorem 2 tygodnie :lol: :lol: :lol:

maja sie swietnie, co prawda troche sie roznia wielkoscia, ale te najmniejsze maja najsilniejszy chwyt za "biust" i odpadaja ostatnie ;) wiec mysle, ze jak zaczna same podjadac, to dogonia rodzenstwo ;) Otyl powoli ma dosc macierzynstwa (napisalam o tym w dziale ZACHOWANIA), jest strasznie umeczona i nie wiem, jak to wytrzyma, gdy dzieci otworza oczy :roll: :lol: Ogonki pelzaja juz nawet pod gorke, najchetniej wdrapuja sie na dlon i tam zasypiaja albo liza i podgryzaja palce :albino: :lol: mam nadzieje, ze za jutro te najwieksze beda otwierac oczy, nie moge sie doczekac.... :D

pozdrawiamy serdecznie :wink:
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: casie »

Wznosze toast za wszystkie szczuraski! akurat mam weselna wode (mineralna!) ! :thumbleft:
Duzo zdrowka i wytrwałosci dla mamusi :drunken: :alien:
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
mrs.jingles
Posty: 180
Rejestracja: śr sie 10, 2005 12:53 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mrs.jingles »

kilka fotek z dnia 15-tego :lol:

Otyl zlapany podczas sprzatania klatki do transporterka z 9 pijawkami :twisted:
Obrazek

tak spia:

Obrazek
http://img392.echo.cx/img392/736/att000634pf.jpg
http://img392.echo.cx/img392/5315/att000777dc.jpg

a tu mała husky gryzie moj palec ... :albino: :lol:
http://img392.echo.cx/img392/8008/att001531ot.jpg

maluchy zaczynaja skakac jak kangury, myc sobie ogonki, jeden otwiera oko :lol: :lol: :shock:

Zmieniam na linki zgodnie z Regulaminem/edit ESTI mod
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: Lulu »

ech, pisze to za kazdym razem jak widze takie malenstwa... ale nie moge sie powstrzymac musze jeszcze raz tonapisac ;)

taaaaaki slodziaki, zakochalam sie :zakochany: , takie przeslodkie.... zaraz sie rozczule do konca :zakochany:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: mataforgana »

nno, to ja oficjalnie wszem i wobec oświadczam, że jezeli ktos bierze malucha od mrs.jingles i potrzebuje transportu, to ja oferuję bezpośrednio z Kielc do Łodzi, a z Łodzi to już może być łatwiej zorganizować transport gdzieś dalej :D

jak coś to proszę pisac na priv tudzież kom ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
zabaa
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 23, 2005 5:30 am

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: zabaa »

sa takie slodkie... :)
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

malutkie szczurki do oddania pod koniec wrzesnia

Post autor: Cobra »

slodziutkie masz te szczuraski, pewnie juz wszystkiw wziete...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”