kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: koopa »

krwiopij popieram w 100%
a tak zeby nie było offtopa to dodam ze ja planuje za kilka dni 2 kolczyk w pepku :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Nina »

[quote="krwiopijka"]
Ja za to bardzo nie lubię, kiedy ktoś mi mówi, dlaczego coś robię. Ciekawe, jakim cudem ten ktoś wie lepiej ode mnie...
[/quote]
Dokładnie. Ja tego wręcz nienawidze.

[quote="Natalia_1222"]Na co wam te kolczyki?[/quote]
Pytanie praktycznie takie samo jak: po co Ci szczury?
Lubie kolczyki, podoba mi sie kolczykowane ciało i piercing ogólnie. Uwielbiam bawić sie kolczykami, kupować nowe itp.

Mum już sie zgodziła na kolca w języku ale obiecałam jej że troche poczekam z przekłuciem żeby ochłonęła po moim pobycie w szpitalu :hoprat: Pod koniec wakacji planuje wizyte w salonie. Na razie chce zrobić industriala albo Helixa w uchu :mykrat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
chudy135
Posty: 79
Rejestracja: sob cze 09, 2007 4:27 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: chudy135 »

Ja mam w uszach od 2 lat w lewym i od kilku miesięcy w prawym i w brwi od nie dawna.
R.I.P. [*] Husky
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: maua_czarna »

pamietacie,jak mowilam,ze sie boje przebic itp itd?:) taki maly spontan:):mykrat:

KLIK

bolalo mniej,niz sie spodziewalam. ale jako ze troszke sie balam, to oczywiscie musialam miec pecha i wszystko trwalo strasznie dlugo, bo gwint w sztandze byl krzywy i trzeba bylo wymienic:)

przez pierwsze pare godzin wkurzalam sie,po co ta sztanga taka dluga bo nic mi nie spuchlo...a teraz...masakra:D

[size=x-small]do albumu tez cos wrzuce,bo sie bardzo ciesze:)[/size]
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

sama robiłaś? :P

cholernie wkurzające jest jak się goi ładnie, opuchlizna schodzi a tu przy jedzeniu się przygryzie bo za długi kolczyk :D ja to zawsze mam pecha i muszę sobie przygryź... jak nie z jednej to z drugiej strony, ale już zagojone więc nie boli ;)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: maua_czarna »

robilam w salonie:)
noooo ja go non stop przygryzam;)boli nieziemsko po prostu,bo narazie taki dlugi.mam nadzieje,ze jak juz bedzie dopasowany to nie bede go ciagle zahaczac...:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
chudy135
Posty: 79
Rejestracja: sob cze 09, 2007 4:27 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: chudy135 »

Ja zachaczam tylko tym w brwi przy ubieraniu się (tzn podkoszulka) albo jak się wygłupiam to zachacze troszke boli ale chwilke.
R.I.P. [*] Husky
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: sauatka »

maua_czarna, jak zmienisz na krótkiego to już nie będziesz przygryzać :) chyba, że masz jakieś krzywe zęby czy cuś :D ja jednego mam krótkiego, dopasowanego i go w ogóle nie czuje, a drugi za długi i mi się gryzie :P
jola-kk
Posty: 57
Rejestracja: śr lut 28, 2007 5:24 pm

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: jola-kk »

Wiecie co,jestem matką 18-letniego Mateuszka,który pewnego dnia,ni z gruchy,ni z piertuchy przyleciał do domu z kolczykiem w uchu.Ok.Za jakiś czas przyleciał z kolczykiem w ozorze-o matko jedyna myślałam,że pęknę ze śmiechu,mówił jak by miał kluchy w buzi.Ostatnio zafundował sobie kolczyka w brwi no i teraz już jest super udekorowany.Tak naprawdę to nie jestem jakoś specjalnie przeciwna,tylko się zastanawiam,czy z takimi dekoracjami nie ma się problemu np. w szkole,czy w przypadku ubiegania sie o pracę...Czy ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenia?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Nina »

W szkole bywa różnie... Jeśli uczy sie dobrze-nie będzie miał problemów. Jeśli gorzej to nauczyciele mogą sie czepiać (swoją drogą to dziwne stwory) :hoprat: Jak jest z pracą-nie mam pojęcia. Myśle że zależy od tego gdzie szukałby pracy i podejścia szefa...

Miałam robić kolczyka w języku wczoraj ale moja mum nie mogła jechać ze mną do Wrocka :-( A obecność rodzica jest obowiązkowa w studiu które upatrzyłam... Echh, trudno, zrobie po powrocie znad morza, kasa czeka więc nie ma problemu :hoprat:

Jestem przeciwniczką przekłuwania w domu a wczoraj zrobiłam koleżance kolczyka w uchu :o Zadowolona jest i w ogóle nie czuje że ma świeżo przekłute ucho :-)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Karen »

Co do szkoły, to w liceum miałam takiego psora od prawa, że ciągle mnie się o kolczyki wypytywał. Dwa lata słuchałam, żebym to żelastwo wyjęła, bo sobie kiedyś krzywdę zrobię, ale nigdy jakoś krzywo nie patrzył na mnie a siedziałam na pierwszej ławce i nie powiem, żebym miała rewelacyjne oceny z prawa. Wszystko jest kwestią podejścia nauczyciela do ucznia. Co do pracy, to jeszcze nie pracuję, ale pracowałam. Do kolczyków nie było zastrzeżeń żadnych, bo i tak był wymóg, żeby całą biżuterię zdejmować. Na studiach, wykładowcy też się jakoś krzywo nie patrzą na mnie, jak przyjdzie mi z nimi rozmawiać na temat kolosów, egzaminów i tym podobnych. W ogóle nikt już na to uwagi nie zwraca ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: maua_czarna »

hmm..ja mam taka prace,gdzie kolczyki nie przeszkadzaja,podobnie tatuaze,dredy,krasty..takie pierdolki:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Ausaya »

maua_czarna a gdzie pracujesz? bo ja mam dredy kolczyki tunele i sie zastanawiam gdzie mogliby mnie chciec ;] a szukam pracy jakiejs wlasnie
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Karen »

maua, u mnie to była konieczność, bo chyba nie chciałabyś pizzy dostać z kolczykiem w środku, czy czymś podobnym :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: maua_czarna »

Ausaya w Empiku
Karen,wolalabym z kolczykiem, niz z wlosem:/, jak to sie czesto zdarza:D

co do kolczyka, to za 3 dni ide na wymiane,a mam wrazenie,ze opuchlizna w ogole nie schodzi...w dodatku caly czas mnie boli..ech zeby juz sie zagoilo:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”