kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: kolczykowanie(się)

Post autor: Ausaya »

U mnie lagodnie przeszlo ale za drugim razem. Jak po raz pierwszy przekulam jezor to mialam mega awanture a tak gdyby podsumowac cala rozmowe to rodzice twierdzili ze staje sie jakims marginesem spolecznym :P a to wszystko bylo w dzien studniowki. Po jakims czasie wyjelam kolczyk. Zrobilam znowu jakies 3 miesiace temu to mama sie tylko w glowe popukala :P no ale co mi moze powiedziec, w koncu dorosla juz jestem :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Właśnie wróciłam z Wrocławia z kolczykiem w języku  :D Ciesze sie jak dziecko  ;D Bałam sie strasznie a nic nie bolało, nawet krwi nie było  ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

Moim zdaniem to najprzyjemniejsze miejsce do przeklucia jakie jest, wcale sie nie babrze i goi sie szybciutko. Ja w nastepny weekend chyba zrobie sobie jeszcze jeden i bede miala dwa w jezorku  ;D (dobrze ze mam wystarczajaco dlugi  :P )
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Mnie jak na razie boli i nie moge jeść. Pochłaniam tylko kisiel duuużymi ilościami i od rana zjadłam 2 biszkopty rozmoczone w mleku. Teraz troche przeszło bo wzięłam tabletke i nawet mówie prawie normalnie  ;) W nocy spałam jak zabita ale tylko jak zaczęłam gadać zaczęło też boleć i troche spuchło  :-[ I tak myślałam że dzisiaj będzie gorzej niż jest  :D Już uwielbiam tego kolca  :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

To ja polecam do plukania Tantum Verde w plynie. Ja plukalam mniej wiecej co 2 godziny (w niewielkiej ilosci ale dos dlugo) i szybko mi sie zagoilo i nie spuchlo nawet jakos znacznie. Jezyk przy tym dretwieje i mniej boli a i dezynfekuje sie ladnie od razu wiec na pewno nic zlego sie nie stanie. Na prawde polecam ten sposob, sprawdzony nie tylko przeze mnie. Mozna tez plukac w szalwii to w sumie tez pomaga ale troszke mniej :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

Płucze płynem Listerine, ma podobne działanie, jest bakteriobójczy i pali mocno, tylko ja jestem do tego przyzwyczajona bo używam go zawsze i nie czuje tego tak mocno :P Zaraz przed przekłuciem gostek kazał mi skoczyć do apteki i kupić  ;) Szałwią też płucze i ssam szałwiowe kostki  ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: koopa »

ja płukałam dentaseptem po 4 dniach opuchlizny praktycznie zero
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
jola-kk
Posty: 57
Rejestracja: śr lut 28, 2007 5:24 pm

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: jola-kk »

Ja już pisałam wczesniej,że moje dziecko 18-stoletnie płci męskiej namiętnie się kolczykuje :o.Pierwszy w jęzorze,potem dwa w uchu,potem brew,a ostatnio też w uchu,tylko w drugim i jakoś tak w poprzek-wysoko na małżowinie.Matko jedyna,co to za moda teraz?
Awatar użytkownika
milkiwaj
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:26 pm
Lokalizacja: Warszawa | Łódź
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: milkiwaj »

nie teraz ;)

zawsze kto chciał to sobie robił :)


ja mam 3 dziury w jednym uchu i jedną w drugim
poza tym uwielbiam kolczyk w swoim pępku, jest czym zająć ręce  :D

myślałam o języku, ale podobno bardzo niszczy szkliwo zęboli, bo się obija o nie  ???

pozdrawiam
Ania
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Nina »

milkiwaj pisze:
myślałam o języku, ale podobno bardzo niszczy szkliwo zęboli, bo się obija o nie  ???
Jeśli kolczyk jest profesjonalnie zrobiony nawet nie dotyka zębów. Ja mimo że na razie mam długi ani razu nie stuknęłam o zęby  ;)
jola-kk pisze: a ostatnio też w uchu,tylko w drugim i jakoś tak w poprzek-wysoko na małżowinie.Matko jedyna,co to za moda teraz?
To "coś" w poprzek to industrial  :) Marzy mi sie ale niestety mieć takiego nie moge  :-\

A moda bardzo fajna  ;D Moim rodzicom też sie nie podoba. Mamuśce tylko w pępku i niewiele w uszach. Tatko jak sie dowiedział że mam w języku stwierdził że powinnam sie puknąć w łeb  :P Tylko Babcia fajnie reaguje, jak dzisiaj sie dowiedziała o języku było tylko: bidulko Ty moja, jak Ty jesz? Kochana Babuśka  ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Karen »

Co do niszczenia szkliwa przez kolczyk w języku to powiem tylko tyle, że jak moja dentystka zauważyła dziurę po kolcu (wyjęłam na czas wizyty), to stwierdziła, że jak już nosze to najlepiej kulki wymienić na plastikowe. Niestety jedyna moja plastikowa kulka zginęła śmiercią tragiczną poprzez przegryzienie  ::)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

Ja jeszcze zadnego problemu nie mam od kolczyka ale moj chlopak ma w jezyku od 5 lat chyba i juz dwa zeby mial wstawiane bo sobie przygryzl no i sie biedne pokruszylu :P natomiast moj znajomy tez dosc dlugo mial to teraz duze pieniadze u dentysty placi. No coz mnie jakos to nie przeraza i nie mam zamiaru zrezygnowac z drugiego w jezorze :P Zobaczymy jaki pozniej bede miala usmiech :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Ausaya »

To ja sie pochwale moim nowym nabytkiem :) Ten dalej to nowy. Dziwczyny sie ostro meczyly zeby szczypcami zlapac tak daleko ale w koncu sie udalo. Goilo sie chyba 2 razy dluzej niz pierwszy ale jest zaj***** :D

fota:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08e ... ec775.html
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: koopa »

Ausaya  genialny !! moj jest tak na środku i raczej już się nie da dorobić następnego :(
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: kolczykowanie(si?)

Post autor: Lulu »

Ja nosze w jezyku juz 5 lat i z zebami problemow cale szczescie nie mam.

W ogole ostatnio pozbywam sie kolczykow... pisalam juz gdzies, ze wyjelam wszystkie z uszu i zrezygnowalam z tego z brody. Ostatnio wyjelam z nosa... dziwnie, bo mialam tam kolczyk od paru ladnych lat (prawie tyle sam co w ten w jezyku). Ale cos mi sie gust musial zmienic, bo wydaje mi sie teraz, ze lepiej bez tego kolczyka wygladam...

I tak zostaly mi tylko dwa: w jezyku i w pepku. Na razie nie zapowiada sie bym je chciala wyjac ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”