Moja trzoda

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Nakasha »

Gratuluję doszczurzenia :D

To dobrze, że znaleźli u Ciebie domek.... skoro wcześniej mieli takie nieciekawe warunki :( oby teraz już było tylko lepiej! :) i żeby reszta nie pozarażała się świerzbem... :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja trzoda

Post autor: odmienna »

teraz jeszcze bardziej rozpaliłaś mi wyobraźnię. Chcę ich widzieć! A ok. 400gramowych dorosłych szczurów się nie śmiej, bo mój G.Gacek 480 waży a roz...uchę w chałupie zrobił, a Stefek- skrzydełko 442...


a Białasiu... Właściwie myślę, że Białasa nawet nie ma co zagrzewać do boju, bo i bez tego nam tu już zaprezentował bezprzykładną wolę walki i w moich oczach już jest Zwycięzcą. Pozostaje z zapartym z podziwu tchem i zaciśniętymi palcami sekundować mu w korzystaniu z tego zwycięstwa. Tak Białasiu- You are the Champion! Wyciśnij życie, do ostatniej kropelki- niech nic nie zostanie wiedźmie.
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

;D
świerzba nie mamy,sierść nijaka bo karmione tanim gownem, ot co...
w najbliższym czasie mają wyjść na prostą.


Białasek się dzielnie i ładnie trzyma, nieustająco ma wole życia, odpychany od miski uparcie prze do przodu i zwycięża! Tylnych łapek już niestety nie używa.
http://www.youtube.com/watch?v=wb5d_ey76NQ
http://www.youtube.com/watch?v=YInqa1nmnLc
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja trzoda

Post autor: Ogoniasta »

Dzielne bielutkie biedactwo!! :-*
Duużo się dla ogonka i dla Ciebie!! :-*


http://www.youtube.com/watch?v=YInqa1nmnLc mmmmmm!!! Pohybelek!!! :D ;D :-*

Gorące mizianko dla całej gromadki!! :) :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja trzoda

Post autor: Ogoniasta »

Ogoniasta pisze: Duużo się
Miało być dużo SIŁ.. :)
:-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moja trzoda

Post autor: *Delilah* »

mrau :) Pulsujący Bialas..
Duzo zdroweczka... chociaz ta gula ,przerazająca jest...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Ślicznie dziękujemy za miłe słowa i życzenia :)
Białasek i tak na filmiku wygląda lepiej, zmiana jest świeżo oczyszczona z płynów i ropy i stosunkowo mała już.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Nigdy wcześniej nie miałam huskulka ,ale teraz przepadłam. :-*
Kessar jest boski! Przesłodka, miniaturowa przytulanka z wyłysiałą dupolinką, tak uroczo bezpośredni i ładnie dogaduje się z innymi szczurzastymi.Mały ideałek.



A że i za oknem beznadziejnie i dzisiejszy dzień również beznadziejny to mnie naszło.
"Insze" forum jest dla mnie czytelniejsze i tam staram się śledzić oferty adopcyjne, planowane mioty i narodziny.
I naprawde jakiś taki niesmak ostatnio mnie bierze , osoba ma na tymczasie szczurka skądś tam, wątek, zdjęcia i aj waj niech ktoś go szybko weźmie, bo mama/wujek/narzeczony/sąsiadka nie zgadza się na dodatkowego szczura i nie ma co z nim zrobić.
A niedługo potem zapisy na mioty ,czy odbieranie maluchów. Czasem mam wrażenie że na rasiaka to człowiek zawsze miejsce znajdzie w klatce, a na kundla to już niekoniecznie...
No ale może to tylko moje odczucia :P
ObrazekObrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja trzoda

Post autor: odmienna »

Nigdy wcześniej nie miałam huskulka ,ale teraz przepadłam.
Kessar jest boski!
Co prawda, nigdy przy decyzji o przygarnięciu szczurka nie kieruję się wyglądem ale hasiorowatość Stefka jest dla mnie dodatkowym bonusem. Pierwszy był taki! Uwielbiam ich oczy. W dodatku wygląda mi, że Steful ani myśli wybieleć. Pierwszy, wybarwiał się w takim tempie, że podejrzewałam go o złośliwość (tym bardziej, że nie miałam pojęcia że to zwykły proces :D )

Jejku. Białasek :) . Aż prawie poczułam dotyk głaskanego tak Jędrulki; masowałam te bezwładne stópki i nie mogłam się nadziwić, że takie drobniuśkie te kosteczki… w dodatku Jędrulkę też w szyjkę wielki ropień zaatakował (ale wtedy panikowałam ). Wymasuj Albinosowi kregosłupek w moim imieniu. :-*

Nie, to nie tylko Twoje odczucia. Tak jest ze szczurami, psami, kotami, ludźmi… :(
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

No właśnie te jego kolorki są boskie. Przez plecki idzie ciemna smuga, jasniejsza po bokach aż znika, no cudnie. Moja mała srebrzysta wiercidupka :-*
Mam zdjęcia i filmik Kessara, Pożogar i Hammerth mają tylko przytulanko-śpiące zdjęcia zza krat. Jutro mam wolne, więc najpóźniej wtedy wrzuce. I mam filmiki z Pohybelkiem i morzem szczurzych ciał :P

Białasek też ma takie drobniuteńkie te kosteczki, no i to krzywe złamanie, więc szybciej przestał używać łapek. Ale maleństwo ma apetyt, domaga sie wręcz jedzenia, toruje sobie droge do miski, szczury przestały go ignorować i teraz już nie śpi sam, zawsze ktoś zejdzie i przytuli sie do niego .
I Białasek pokochał soczek truskawkowy, będzie siedział przy misce i kilka minut pijąc, ale jaki potem zadowolony człapie na hamaczek :D
Teraz jak jestem w lecznicy to zawsze pytanie jak sie czuje Białasek, aż się nie chce wierzyć, że mimo wszystko smrodek ma taką wole życia. Tylko codziennie musze mu oczyszczać to zmiane, a on tego tak bardzo nie lubi,ale smrodu zielonkawej ropy i ja nie lubie 8)

Odmienna, ja się nie potrafie kierować kolorkiem przy wyborze. I tak z reguły same "ostatki" do mnie trafiają :P
Chciałam z majówki czarnego kaptura, dostałam Białasa, bo albinosów nikt nie chciał.
Fatum i Meritum też ostatni zostali.
Chciałam czarnulka,ale z miotu został tylko Występek i Absurd.
Pohybel też ostatni się ostał i nikt go nie chciał.
Kolorki mam starszawe, bo takie zawsze małe zainteresowanie mają :)


As
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moja trzoda

Post autor: Nue »

Odmienna, ja się nie potrafie kierować kolorkiem przy wyborze. I tak z reguły same "ostatki" do mnie trafiają :P
Nie za kolor się je kocha w końcu :)
Białasek mi zaimponował - takie małe schorowane ciałko, a tyle w nim siły. Trzymam za niego kciuki!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja trzoda

Post autor: odmienna »

z reguły same "ostatki" do mnie trafiają

no tak. Ostatni w kolejce... ale zobacz: jak to się i u mnie i u Ciebie sprawdza porzekadło: „kto bierze ostatki...ten dostaje jedne z najpiękniejszych, najmądrzejszych, najmilszych szczurów świata” - ;) :P :P :P spróbuj tylko zaprzeczyć, albo choćby w wątpliwość poddać tę tezę >:D
........

( chyba się za dużo „Brzyduli” wiosną naoglądałam i okrutne Violetrtyzmy prawię :P )
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

odmienna pisze:
z reguły same "ostatki" do mnie trafiają

no tak. Ostatni w kolejce... ale zobacz: jak to się i u mnie i u Ciebie sprawdza porzekadło: „kto bierze ostatki...ten dostaje jedne z najpiękniejszych, najmądrzejszych, najmilszych szczurów świata” - ;) :P :P :P spróbuj tylko zaprzeczyć, albo choćby w wątpliwość poddać tę tezę >:D
........

( chyba się za dużo „Brzyduli” wiosną naoglądałam i okrutne Violetrtyzmy prawię :P )


Haha, ależ ja absolutnie nie zaprzeczam, zgadzam się jak najbardziej :)
I tak jak Ty Stefka tak ja pod nóż wysyłam Konsensusa, ma chłopak jeszcze pare dni, jesli mu nie przejdzie odwrotu nie ma. Żeby Baggins mi podziabany chodził !

--
Kilka fotek, filmiki się ładują , potem dorzuce
Pan Pohybel
I jeszcze jeden ;D
Kessar
Pożogar i Hammerth



---
Do oddania jest klon Czesia z czarnym kapturkiem gratis.
Dokładnie jak Czesio i Meritum. :o

Tylko że teraz szczurów mam komplet :(

--

Panna Frytka skończyła dziś 6 lat!
Dalej jest wredną suką, ale już nie tak zadziorną
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja trzoda

Post autor: Anka. »

Filmiki:

Pohybel i szczurzaki
Kessar i Szpicelek
Kessar i Szpicelek vol.2
Kessar i Pasztet

Miłego oglądania :)


---
Bite 2 h zajęło mi zdecydowanie sie na sklep i złożenie zamówienia, za dużo stron do wyboru, a i nigdzie nie ma wszystkiego co bym chciała...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja trzoda

Post autor: Ogoniasta »

Fajne filmiki!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=ba9MoyXzyqg Ten najlepszy!! :) Szczególnie końcówka!! ;D :D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”