Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

Emi świetne opowiadanie, aż się przyjemnie czyta :) wygłaskaj dziewczyny :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: majulina »

:)
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Wczorajsze foty w prezencie! ;D

Zaczniemy od Nutelli. ;)
ObrazekObrazekObrazek

Jagódka :)
ObrazekObrazek

Oliwka :)
ObrazekObrazek

Cynka :)
ObrazekObrazek

Batka :)
ObrazekObrazek

Lusia :)
ObrazekObrazek

Bunia :)
ObrazekObrazek

Bucia :)
ObrazekObrazek

Pchełka :)
ObrazekObrazek

I takie tam inne. :)
Obrazek Mamusia składała, a córcia sobie pojadła, chyba potraktowały miskę zbyt dosłownie, miała być półka, a jest spiżarnia. ::)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Który ładniejszy? :D
ObrazekObrazek
Służą nam jako sputniki. :D Ale już niedługo przybędzie piękny, nowy czarno-szary sputnik, bo zrobiłam szalone zakupy w zooplusie, zapas wszystkiego na jakieś dwa miesiące. :D

A tutaj się bawiłam moim nowym własnym (w końcu się doczekałam ::)) aparacikiem i takie oto efekty:
ObrazekObrazekObrazek

I nasz wczorajszy gość zwany Reksem lub Azorem. ;) Zaprosiłam go na poczęstunek, ale potem sobie poszedł, mam nadzieję, że właściciele go znaleźli...
ObrazekObrazek

Pozdrawiamy cieplutko! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: majulina »

Zwierzyniec piękny :)
A moją uwagę jednak przykuła niezwykłej urody biała szczurka z czarnym oczkiem, mój idol:D LUSIA.
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Bo Lusia to Lusia, ją każdy kocha! :D A wczoraj minął rok jak jest z nami. :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: majulina »

No to ucałuj, kurcze nie wiedziałam że jakieś urodzinowe party:D wczoraj było:). Utul ode mnie maleńką!!
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Nie do końca urodzinowe, bardziej rocznicowe, bo urodzinki w listopadzie były. :D

A ja już chyba więcej zdjęć nie wrzucę... Tylko jeden komentarz, a tak się zawsze wszystkie domagają, no. ::) Gwiazdy się obraziły! :P
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Klaudiaaa »

Ohhh ...Ta Lusia ona jest prze prze przepiękna ;D .Dużo głasków dla ogonów :-* .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

Ale Cynka, to nic nie mówię, ale bydle wyrosło już okropne! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Szczurniętaaa »

Cudowne opowiadanie i śliczne zdjęcia. :-* mizianie. :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Ech, no i poległam... Miało nie być, a stało się... Już się nie odstanie... Niedługo przyjedzie do nas cudna dwulatka Toffie. :D Mała jest z Krakowa, czarna kaptureczka. Nie biorę maluchów, nie chcę przedłużać stadka, możliwe nawet, że zrobię sobie krótką przerwę ze szczurasami, więc teraz mówię ostatecznie, więcej nowych Gwiazdek na razie nie będzie. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Eve »

Hahaha ! już widzę jak " nie chcę przedłużać stadaka " .
Bardzo widzę Ci wesoło :P :-*

a opowiadanie .. śliczne . Nie ciche i nie głośne.. buduje się atmosfera świąt :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Eve, sytuacja mnie do tego zmusza niestety... ::) Ja bym w życiu nie robiła nawet króciuteńkiej przerwy, ale cóż. Jeszcze spokojnie dwa, trzy lata z moim ukochanym stadkiem, a potem zacznę wszystko od początku. :)

Atmosfera świąt mówisz... Tak, właśnie o to mi chodziło! :D :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

"Zwyczajna niedziela :)"
W mini klatce słychać było okrzyki oburzenia... "CHCEMY WOLNOŚCI! CHCEMY DROPSÓW! CHCEMY..!" "Czego my właściwie jeszcze chcemy?" - zapytała spoglądając niepewnie na resztę stadka Jagoda - przewodnicząca strajku. "Hmm, może nowego hamaczka? I sputnika! Koniecznie!" - odpowiedziała Lusia, której strajkowanie okropnie przypadło do gustu. "CHCEMY SPUTNIKA! CHCEMY HAMAKA!" - krzyczały znów wszystkie ogoniaste. "Ciszej tam! Przestać się kotłować!" - odburknęła zła na cały świat Nutella, która po jakże fantastycznej kąpieli w umywalce musiała wrócić do pokoju. "Sama bądź cicho mokra kulo futra! My tu STRAJKUJEMY..." - odpowiedziała Cynka niedobremu kotu. "Nie da się wytrzymać, kompletnie się nie da! Głowa mnie boli! A miaaał kot spokój w łazience, to nie pozwolili siedzieć... Muszę się napić... Mleka!" - pomruczała skrzywdzona przez cały świat Nutka i odeszła w kąt pić mleczko w samotności. Nagle do klatki zbliżyła się Pani, oczywiście ignorująca strajk szczurków. Uśmiechała się i zaczęła przekładać szczuractwo do Gwiazdeczkowego Pałacyku. "O mamusiu!" - wyrwało się Butkowi. "Co córcia?" - zapytała od razu zatroskana Bunia. "Patrz w górę, w górę!" - odpowiedziała podekscytowana Bucia. "Na wszystkie dropsy świata! Sputnik!" - wykrzyknęła zaskoczona i uradowana jednocześnie Buńka. Nagle słychać było już tylko wielkie "JUPILAAA!" "Moja kolej, rusz ten tłusty zadek, ja tu byłam pierwsza!" i inne wypowiedzi Gwiazdek. "O, patrzcie! Zielony szaliczek! I dropsy w spiżarni! I kolba!" - krzyknęła do reszty Pchła. Więc wszystkie zrobiły fru do spiżarni. Nażarte świnki w końcu położyły się i zaczęły rozmawiać. "Dziewczęta, zdecydowanie częściej musimy robić strajki." - powiedziała szczęśliwa z powodu udanego protestu Jagoda. "Taak, święta racja! Dwa sputniki, kolba, dropsy, pełna micha karmy i kaszy i dodatkowo nowiutki ciepły hamak i jeszcze ten mięciutki ciepły kaptur, w którym się wspaniale będzie spało, to niesamowity wynik jak na jeden dzień. Świetna robota!" - pogratulowała Oliwia przyrodniej siostrzyczce. "Jestem pod wrażeniem tych waszych młodzieńczych pomysłów..." - powiedziała pod nosem Bunia, po czym dodała: "Szkoda, że jednak Mikołaj nie przyniósł nam nowej towarzyszki... Ale takiej w moim wieku, miałabym z kim poleżeć w hamaczku i porozmawiać, a tak to muszę ciągle pilnować tych brzdąców. Ech, gdyby Gapcia tu była..." - szeptała sama do siebie Buniulka. W pewnym momencie do klatki zbliżyła się Pani i powiedziała: "Gwiazdeczki kochane, wiem, wiem, miało nikogo już nie być, ale pomyślałam o tym, że jedna z Was może czuć się nieco samotnie choć nie jest was mało... No i po Gwiazdce przyjedzie do nas dwuletnia kapturcia Toffie!"
Wszystkie oczka były wlepione w opiekunkę. Nastała cisza. Nagle Cynka wychyliła łepek ze sputnika i nieco zaspana zapytała: "Toffi w kapturze? Dla mnie? Nie musiałaś Emi, na prawdę!" - po czym wystrzeliła jak z procy do czerwonego kapturka na parterze klatki. Osłupiałe wcześniej Gwiazdy zaczęły się śmiać i były szczęśliwe, że przybędzie do nich nowa koleżanka. A w szczególności ucieszyła się Bunia, która wzruszona udała się do hamaczka, po czym zamknęła oczka i zasnęła z uśmiechem na pysiu myśląc o nowej koleżance... :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

emi2410 pisze:W mini klatce słychać było okrzyki oburzenia... "CHCEMY WOLNOŚCI! CHCEMY DROPSÓW! CHCEMY..!" "Czego my właściwie jeszcze chcemy?" - zapytała spoglądając niepewnie na resztę stadka Jagoda - przewodnicząca strajku.

"Sama bądź cicho mokra kulo futra! My tu STRAJKUJEMY..." - odpowiedziała Cynka niedobremu kotu.

Nagle słychać było już tylko wielkie "JUPILAAA!"

"Dziewczęta, zdecydowanie częściej musimy robić strajki." - powiedziała szczęśliwa z powodu udanego protestu Jagoda.

Nagle Cynka wychyliła łepek ze sputnika i nieco zaspana zapytała: "Toffi w kapturze? Dla mnie? Nie musiałaś Emi, na prawdę!" - po czym wystrzeliła jak z procy do czerwonego kapturka na parterze klatki.
Hahahahhhahahahahahahahaahahaha :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”