Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Bratka.a10 »

Oo ale panienki Ci protest zrobiły !!
Uśmiałam się :D
Śliczne kluchy masz :-*

Uważaj, uważaj Emi bo jak za każdym razem będziesz spełniać ich zachcianki to nie dość, że zbankrutujesz to jeszcze będziesz miała meega rozpieszczone gwiazdy, O! ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Bratka, one i tak już są za bardzo rozpieszczone... ::) ;D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

Oj emi, nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze że sobie Toffkę bierzesz do siebie ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

xiao, ona jest MOOJA! ;D ;D :-*
Za to mysza Rudolfa sobie możesz zostawić. ;D ::)

Gwiazdki mają się dobrze, Olisia szaleje od paru dni i trzepota uszętami jak słooń. :D A tak to święta zbliżające się sprawiły, że panny są ciągle w błogim nastroju. ;D No i jutro historia o... A nie powiem, przeczytacie sobie. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

Mysza Rudolfa to moja rzeczona matka nie zechce, przykro mi :P A i czekam na historię ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: majulina »

Klaczorka piknie urzadzona, ale to już chyba wczesniej pisałam. Szczurki śliczniusie, pogłaskaj i ucałuj:D. Czekam na kolejną opowieść:D
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

"Z pamiętnika Oliwki, czyli straszna DATA..."

"Drogi pamiętniczku! Dowiedziałam się! W tym kolorowym pudełku co tam się coś rusza mówili! To już za parę godzin! Czeka nas zagłada! Muszę powiadomić dziewczyny!"
Przerażona czarna owieczka zaczęła biegać w ataku paniki i skakać po współlokatorkach... "To JUUUŻ! KONIEC! Aaaaaa!"
"Ola, spokojnie, o co tyle hałasu?" - spokojnie zapytała Bunia. "O KONIEC! W telepudełku mówili! Zginiemy!" - wykrzyczała Oli. "Hmm, jesteś szczurem, zapomniałaś? Szczury i karaluchy przeżyją koniec świata." - wtrąciła Jagoda. "Ale musimy się schować, przygotować schron, nagromadzić zapasy żywności...!" - majaczyła czarna owca pod noskiem. "Olisia, uspokój się, bo Pani pomyśli, że coś na prawdę się stanie. My podobno mamy MOC, dzięki której będziemy wiedziały czy KONIEC nadchodzi..." - powiedziała Luśka z nieco ironicznym uśmiechem. "Ty weź się nie śmiej głupio! Lepiej się przygotuj..." - odpowiedziała Olisia i uciekła w odchłań czerwonego kaptura...
"Pamiętniczku, dochodzi godzina "0", schron już prawie gotowy. Wyciągnęłam mnóstwo białego puchatego czegoś z naszego czerwonego kaptura żebyśmy miały się pod czym ukryć. Jedzenie nagromadzone, wprowadzam jeszcze drobne poprawki w schronie i robię wyjścia awaryjne, tak w razie co... Hmm, troszkę głośno się zrobiło jak zaczęłam targać kaptur, właśnie Pani zbliża sie w kierunku klatki, muszę kończyć!"
"Czyś ty do reszty rozumek straciła?! Co ci przyszło do głowy Olka?! Potargałaś cały kaptur! Masakra z wami, idę spać..." - pokrzyczała trochę Pani, po czym oddaliła się w kierunku swojego dużego legowiska.
"Ja was wszystkich nie rozumiem, KONIEC już bliski, a wy nic? W sputniku śpicie? Ratujcie się!" - krzyczała wciąż zaaferowana Olcia. Wszystkie oczka zwróciły się w jej kierunku. Batmanka westchnęła i spojrzała błagalnie na mamusię Bunię. "Mamo, powiedz jej coś, ona nam nie da spać..." - szepnęła. Mamuśka uśmiechnęła się i powiedziała: "A ty wiesz, że już jest grubo po północy? Nie widzę żeby coś się działo, możesz się już uspokoić i iść spać. Ludzie jak zwykle zrobili aferę z niczego... Skończył się kalendarz Majów, no to nie wiem, zacznie się Czerwców..." Olka popatrzyła z lekkim niedowierzaniem na Buniaka. "...Ale... To już? Po wszystkim...? Ech..." - mruknęła posępnie Oliwka. Nagle z wiszącej miski wychylił się łepek Cynki. "Dziewczyny, co wy, przecież Grudniowie przenieśli koniec świata na maj!" - powiedziała Cytryniasta, po czym ziewnęła ukazując swe piękne uzębienie i zasnęła zawinięta w szaliczek... ::)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Arau »

Hahah, to taki szczurzy odpowiednik ludzi którzy wykupowali zapas konserw z marketów na koniec świata ^^
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Eve »

Emi ..przecież od dawna wiadomo że każdą zagładę przeżyją tylko karaluchy i szczury ! ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: Szczurniętaaa »

hihihihihih :D
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: xiao-he »

emi2410 pisze:Nagle z wiszącej miski wychylił się łepek Cynki. "Dziewczyny, co wy, przecież Grudniowie przenieśli koniec świata na maj!" - powiedziała Cytryniasta, po czym ziewnęła ukazując swe piękne uzębienie i zasnęła zawinięta w szaliczek... ::)
Hahahahahha ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Wiecie, Oliwka jest ciemną blondynką. :D

Jutro w Gwiazdkowie zaczyna się świąteczne szaleństwo, stroimy klatkę i choinkę, sprzątamy pokój, więc możliwe, że najdzie mnie kolejna wena. ::) ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ja i Gwiazdki życzymy Wam dużo zdrowia, radości, pociechy ze szczurów i spełnienia najskrytszych marzeń! :-*

Mi życzcie żebym szybciutko zebrała albo pożyczyła od kogoś pieniążki na Royala... ::) ;D

A takie cudeńka dostałam właśnie pod choinkę:
Obrazek :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: majulina »

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Tobie też Emi wszystkiego dobrego!!!!
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Moje Małe Gwiazdki :)

Post autor: emi2410 »

Och, dziękuję! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”