sałatkowe zwierzaki wstrętne - doszczurzanie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

czarna - zycze powodzenia, ja myslalam ze ona sie nie bedzie dla oswoic a tu taka nagla zmiana :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Biszkopt juz sam chce wychodzic z klatki, lazi po jej 'suficie', ale gdy tylko chce go wziasc na rece to piszczy
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Kaya to zboj! Dzis biegajac po pokoiku drapla Biszkopta w nos, nie wiem czy ugryzla czy co, ten zaczol wariowac piszczec, ale naszczesie juz wszystko w porzadku... Mama mi oznajmila "wydaj komus tego szczur, albo ja pojade i wymienie go na samiczke"... po chwili wrocila do pokoju i mowi "Lole i Kaye lubie bo sa juz dlugo, a pozatym to same wydatki"... po czym znowu wrocila i "jutro sa zoologiczne chyba otwarte?" na co ja "bleeeee..." ona juz wychodzi z pokoju a ja "buu, juz cie nie kocham (chociaz i tak ja kocham, no bo jak mozna nie kochac mamy :) to ona zawse mi pomaga)" na co ona jeszcze ywchylila glowe z za drzwi i "buu, biedna Sylwusia" i smiech :-/
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: Czarna20 »

no ale mam nadzieję ze go nie oddacie??Moja mama też nie chciała żebym kupowała moje białe samiczki i też mówiła że ich nie lubi a teraz potrafi się z nimi bawić.....ciekawe co powie jak wróci i zobaczy że mam w klatce nowego szczurka-Kreskę (powiedziała ze nie mogę pod żadnym pozorem żadnej małej z miotu zostawić)
Co do mojej Gryzeldy to nie wiem-mnie nie gryzie ale też nie chce podejść jak wkładam palec przez pręty-zrobiła się niepewna-straciła pozycję :) No ale poza klatką jest kochanym grubaskiem.Jutro planujemy spacer......ciekawe jak wyjdzie....
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

co ty ja go nie oddam, nawet jak mama go odda to byla bym zdolna aby pojechac po niego do zoologa i znowu zaplacic 10zl, ale co tam pieniedze... pojechalabym po niego
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Biszkopt dzis przez przypadek wszedl na klatke dziewczyn, pozniej przeszedl wzdluz... a Lola odrazu z lapkami i Kaya, zaczegy go gryzc po lapkach plala sie krew (to przezwmnie, przez moja nieuwage :( ) ale ogladalam rana nie jest gleboka paluszki ma wszystkie, a najgorsze jest to ze ona mi bluze gryza (zle to tam nic) i gryza siebie nawzajem :( . Teraz ugryzly go w lapke, wczesniej w nosek (nie wiem moze zadrapaly w nos) tez sie krew lala piszczal i skakal jak szalony :( buu
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zwierzaki Satanki

Post autor: ESTI »

Musisz nie dopuszczać, żeby się biły i gryzły przez kratki.
To najgorsze co może teraz spotkać Biszkopta, on potrzebuje czasu na oswojenie i boi się...a tu ugryzienie.

Poprostu uważaj. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

uwazam uwazam :) hmm Kaya i Lola cos strasznie sie bija (bez krwi), nigdy tak nie bylo, nawet jak przez jakis czas byly w malej klatce, dopuki nie kupilam wiekszej... czy to przez to ze czuja samca ?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zwierzaki Satanki

Post autor: ESTI »

U mnie było tak samo jak przyniosłam Justina do domu.
Zaczęły walczyć między sobą, głównie o dominacje. To poprostu stres i nowa sytuacja.

Potrzeba czasu, aby wszyscy przyzwyczaili się do sytuacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Biszkopt odszedl, powli odchodzil na moich rekcha... przed chwilka bylam zakopac jego cialko... modlilam sie zeby ozyl :( zeby to byl tylko sen... Biszkopt bym moim ulubiencem... [*] Kocham cie Biszkopt :(
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

zwierzaki Satanki

Post autor: lajla »

jej co mu sie stalo??? nic nie wspominalas zeby bylo z nim zle??

przykro mi... kolejny szczurek, smierc zbiera duszyczki do swojego krolestwa...

ale czemu? jest jakas przyczyna?? taka nagla smierc?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

ja sama nie wiem, zaniepokoilo mnie rano ze sie telepal po klatce wiec poszlam do weta... dal jakis zastrzyk i powiedzial zebym przyszla jutro jak przezyje... pozniej znowu sie zaczol trzepac wzialam go na rece i usnal na zawsze
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

no dziewuchy maja sie dobrze :) nadal ubóstwiaja gryzieie kalbi i podgryzanie psa :)... naszczescie udalo mi sie wywalci wszystkie kalbe z mojego pokoiku :P...
Moze w tym tyg. albo za 2tyg. beda zdjecia... (nie chce zapeszac) moze bede miala tela z apaatem... wiec jak tylko opanuje umiejetnosc zgrania zdjec i kupie kabel to beda zdjecia :P
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

zwierzaki Satanki

Post autor: roenna »

[quote="satanka666"]nadal ubóstwiaja gryzieie kalbi i podgryzanie psa :)[/quote]

Biedna psinka ;) :lol:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

doslowie... Kaya biega za nia jak szalona, ostatnio 'biedna psinka' (jamniczka) miala troshke brzuszek pogryziony :lol: teraz unika szczurow jak ognia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”