Pasztet i ferajna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: furburger »

A taka siatka to ma jakąś nazwę ? ;>
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Polecam wycieczkę do Castoramy, siatka była kupiona w rulonie, ogrodzeniowa... trzeba pamiętać o grubych rękawicach, najlepiej skórzanych i goglach ochronnych.. Ale świetnie się sprawdza dla szczurów bo jej nie gryzą (mam fragmenty ze starej chomikowej klatki i tylko te szczebelki gryzą) i jest doskonała do wspinaczki po całej klatce ;) Tylko problem jest z cięciem i bezpiecznym zakończeniem, żeby nasze futrzaczki sobie krzywdy nie zrobiły ;D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

A moje laseczki unikają jak ognia sesji zdjęciowej ??? Wstydzą się czy co? Takie ADHD że ciężko je uchwycić, poluje już od kilku dni ale moim głupkiem to żadnej wyraźnej foty nie mogę strzelić.. za tydzień lub dwa będziemy mieli nowy aparat to powinno być lepiej. Coś tam mam jak śpią więc je zmniejszę i jakoś jutro powinnam wstawić :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: furburger »

Nigdzie w pobliżu u nas castoramy nie ma więc z tym jest malutki problem :P

A próbowałaś ze smakołykiem ? co prawda moje nie chcą jeść niczego co nie znajduje się w klatce (sama nie wiem dlaczego) ale można spróbować, wtedy się czymś zajmą a Ty będziesz im zdjęcia robić :D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Chyba będę musiała tak zrobić i je trochę przekupić. Chociaż nowy aparat za jakiś tydzień....
Wszystkie 5 śpi w jednym malutkim domku.. a właściwie przeciętej butelce po oliwie z oliwek (ale brzegi pod wpływem temp zabezpieczone), słodkie są ;D
Ciągle nasłuchują co się dzieje naokoło ale już są spokojne i wiedzą, że są u siebie, całkiem pewnie czują się w klatce i okolicy. Wszystkie bawią się we wspinaczkę po nodze, po czym próbują obwąchać mi ucho.. szyję, nos grrrr Już wyraźniej wiemy jakie mają charaktery. Jutro czeka je pierwszy porządek w klatce bo mamy gościa ;) Mam nadzieję, że nie będą się bały kogoś nowego :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

furburger pisze:Nigdzie w pobliżu u nas castoramy nie ma więc z tym jest malutki problem :P

Odpisałam u Ciebie jaka to siatka i masz tam linki do Allegro ;) Powodzenia!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=JOL7pN4W ... detailpage
zapuszkowane szczury
Może i domek nie jest profesjonalny..
można powiedzieć tymczasowy. ale czują się
w nim bezpiecznie i go lubią ;) Moje maluszki ;)

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=6ugN86W9 ... detailpage
szczury
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: furburger »

Słodkie te Twoje smrodki :P
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: klauduska »

szczerze mówiąc to ja mam trochę zastrzeżeń do półek. za blisko siebie są i jak podrosną dziwuchy to nie będą się miały nawet jak porządnie rozciągnąć, nie mówiąc już o jakimkolwiek wspinaniu.

ale filmiki przesłodkie i panienki śliczne masz!
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: lovekrove »

Kocham maleństwo z kropką na łebku i słoniowymi uszkami :D Sama słodycz ;D

Te prętowe półki będą łyse, w sense, że nic na nich nie będzie leżało lub nie leży?
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

furburger pisze:Słodkie te Twoje smrodki :P
Dziękuję furburger :) Nie takie smrodki bo wczoraj im zrobiłam porządek ;D Ale się bały.. potraktowały to jak tornado.. ale szybko wróciły do normy >:D
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

klauduska pisze:szczerze mówiąc to ja mam trochę zastrzeżeń do półek. za blisko siebie są i jak podrosną dziwuchy to nie będą się miały nawet jak porządnie rozciągnąć, nie mówiąc już o jakimkolwiek wspinaniu.

ale filmiki przesłodkie i panienki śliczne masz!
Wiesz, mają dużo miejsca z drugiej strony klatki a półki można przestawić jak podrosną, klatka robiona w domu więc można ją dowolnie modelować :) Z drugiej strony mają ściankę wspinaczkową he he - Skałka uwielbia wspinaczkę i dlatego wybraliśmy dla niej to imię :)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

lovekrove pisze:Kocham maleństwo z kropką na łebku i słoniowymi uszkami :D Sama słodycz ;D

Te prętowe półki będą łyse, w sense, że nic na nich nie będzie leżało lub nie leży?
Planujemy hamak lub dwa z drugiej strony klatki, może jakieś tunele ale najpierw musimy odkopać maszynę do szycie z pawlacza ;D
Maleństwo z kropką i słoniowymi uszami to Strzałka .. taki mały klopsik rośnie, chyba jest największa w stadku ale milutka :) Zazwyczaj robi zupełnie co innego niż reszta.. wczoraj miała wyjątkowo leniwy dzień jak na nią bo spała jak zabita.. ale za to teraz wszystkie szaleją >:D Wymiziam ją od Ciebie lovekrove!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: lovekrove »

Ok, suuper :D

Chodziło mi, czy one będą chodzić po gołych prętach. Jeśli tak, to lepiej pomyśl jak to zakryć, bo szczuraki mogą się nabawić choroby stóp lub mieć różne nieciekawe obrazy kończyn. U mnie raz Oskar łaził po klatce i przez te pręty wyrwał sobie pazur. Ileż krwi było, a ja w panice. Lepiej unikać takich wypadków ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pasztet i ferajna

Post autor: Agatow »

Obrazek
Projekt klatki
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”