Orzechy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: orzechy

Post autor: Kluska123 »

Nie podawaj same orzechy jako pokarm dla szczurów. Raz na jakiś czas możesz dosypać szczurom, ale nie za często :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
DonyWalker
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 03, 2010 11:38 pm

Re: orzechy

Post autor: DonyWalker »

ok a jakie orzeszki szczury lubią najbardziej? Albo: jakie orzechy są najpotrzebniejsze?
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: orzechy

Post autor: Kluska123 »

Moje lubią orzechy włoskie, można też dać laskowe :) Więcej nie pamiętam, ale może ktoś jeszcze coś dopisze.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: orzechy

Post autor: BlackRat »

Chyba właściwie wszystkie są dobre, ale nie dawaj zbyt dużo migdałów (cyjanek) i ostrożnie z orzechami ziemnymi, ponieważ często zawierają pleśń. Orzechy to sam tłuszcz i białko, więc nie wolno podawać ich zbyt dużo ogonkom.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: orzechy

Post autor: Venice »

Nie możesz pozwolić, aby menu Twoich szczurków opierało się tylko na orzechach. Orzechy dawaj im tylko raz po raz. ;)
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”