maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

male sa rozkoszne jak nigdy... maja juz futerko - taki delikatniutki meszek... wierca sie strasznie, pelzaja jak nakrecane zabaweczki i zaczynaja juz probowac sie myc! :lol: plec jest juz dosc latwa do odroznienia, ale nie sprawdzalam jeszcze wszystkich... jutro... ;) (czyli juz jutro bedzie mozna wybierac konkretne dzieciaki! :D) na razie mam pewnosc, ze laroch jest chlopcem, a lena dziewczynka (choc w tym drugim przypadku pewnosc jest nieco mniejsza z racji na wiekosc szczurka)... imiona maja jeszcze dwa robaczki - niebieski kapturek (samiczka) to tess, a najwieszy i najciemniejszy czarny kaputur - draconis... :P dodam jeszcze, ze dwa srodnie czerwonookie robaczki to prawdopodobnie samiczki, obydwa bezowe kapturki i juz umiem je rozroznic... :) zatem nadeszla pora na fotki... :P

robaczki na kupce u dolu malutka lenka i wielki laroch, nad nimi dwie bezowe kapturki, z lewej brzuszkiem do gory spi draco... :P

gorka kluseczek na samym wierzchu tess... tuz obok czarny lepek draconisa... lenka z prawego dolnego rogu...

znow gorka robaczkow mala lenka chowa lepek pod draco... tess z prawej strony, przygnieciona nieco rodzenstwem... :lol:

wszystkie razem na samym srodku wielki laroch... draco trzy szczurki w lewo... ;) malutka lena w lewym gornym rogu...

jeszcze jedno zdjecie zbiorowe ;)

i jeszcze trzy filmiki... :) niestety kiepskiej jakosci - ciemno bylo, a nie chcialo mi sie wstawac i lampy przynoscic... ;)
maluszki na kupce
znow maluszki na kupce
stadko klusek odwiedza ciocia nadinka :P

[ Dodano: 26 Cze 2005 07:29 am ]
dorzucam jeszcze 3 fotki... :)
male spioszki w gniazdku
sliczny zaspany ryjek
slodka mordeczka larocha
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Lulu »

niebieski kapturek to samiczka?? :shock:

to ja chce, ja chce... :)

ja bardzo bardzo chce :)

wlasciwie to my chcemy...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

Niestety, krwiopijko jakość filmików naprawdę kiepskiej jakości. Próbowałam obejrzeć ostatni, ale zaraz wyłączyłam, bo nic nie udało mi się zobaczyć... No, ale liczą się chęci. :wink: :thumbleft:

Hmm... Jeszcze mam pytanko na koniec. Mianowice jakiego umaszczenia jesz laroch? Bo tak patrzę i zdaje mi się, że to beżowy kapturek. Mam rację?

Aha, krwiopijko już Cię nie męczę tylko jeszcze podrap za uszkiem lilo ode mnie. :*
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Ja tam poczekam az będą wiadome charakterki :P
Sam kolorek mi wiele nie daje ;)
Jedna odważna samiczka mam nadzieje, że trafi do mnie 8)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="A-g-a-t-a"]Hmm... Jeszcze mam pytanko na koniec. Mianowice jakiego umaszczenia jesz laroch? Bo tak patrzę i zdaje mi się, że to beżowy kapturek. Mam rację?[/quote]
masz... :D

[quote="A-g-a-t-a"]Aha, krwiopijko już Cię nie męczę tylko jeszcze podrap za uszkiem lilo ode mnie. :*[/quote]
yyy... moze niekoniecznie... lilo zdaje sie za tym nie przepadac... :lol: ale spacjelnie od ciebie dam jej rozgotowany makaron - uwielbia... :D

LuLu, na 100% pewnosci nie mam (chyba nigdy nie mam ;)), ale jesli to dziewczyna, to idzie do ciebie... :)

roenna, zapewniem, ze reszta panienek tez jest rozkoszna... :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

wiem, że nie sprawdzałaś jeszcze wszystkich, ale jak narazie przewaga chłopców czy dziewczynek?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

nie wiem... :roll: mam wrazenie, ze dziewczyn... ale upewnic sie musze...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: mataforgana »

krwiopijko, ucieszysz sie na wieśc, że jeśli można - wstępnie zamawiam dwa ogonki dla znajomych? :) dziewczynki, nie albinoski. potwierdzenie rezerwacji za 2-3 dni. ok? :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

uciesze sie, a jakze... :lol:

i jeszcze moja tapete wam pokaze... uwielbiam te fotke w tej wersji... :)
malutka lenka na mojej dloni
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Mnie też raczej interesowałyby te o czarnych ślepkach ;)
Już jedna czerownooka bestia mi wystarczy :lol:
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

Oj ażci zazdorszcze jaką masz pocieche z tych kluseczek :)
A ja widziałem ostatni filmik jak ciotka wąchała kluseczki i wybrała sobie jednego - kapturka :)
Malina :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

oj mam, mam... :) na zdorwy rozum lepiej by bylo, gdyby te male w ogole nie przeszly na swiat, ale skoro juz sa, trzeba cieszy sie i dbac o nie najlepiej, jak sie da... :) zapewniem, ze cieszenie sie to drobnostka... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Widzę, że wyraźnie faworyzujesz Lenę? :wink: Może w takim razie ja zaopiekuję się jakąś beżową kapturkową samiczką, albo tym szczurkiem, którego mi zaproponujesz? :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

nie wiem, czy 'faworyzuje' to dobre slowo... na pewno lena jest wyjatkowym maluchem - po prostu zwraca na siebie uwage... martwie sie o nia troche - czasem wydaje takie dziwne odglosy... nie wiem, czy tylko piszczy (czasem strasznie sie awanturuje ;)), czy moze jest chora... tak malego szczurka nie ma jak leczyc, wiec mam po prostu nadzieje, ze to nic groznego i sama sobie poradzi... a radzi sobie naprawde niezle... malutka jest, ale wyglada na silna i sprawna... wciaz mam nadzieje, ze przezyje...

Mycha, jeszcze masz chwile, zeby wybierac... dziewczynki sa sliczne i bardzo, bardzo slodziutkie... poki sa slepe i tak niesamodzielne, trudno wnioskowac cos o ich charatkerze niestety... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Lenka jest słodka ale przy rodzeństwie wygląda przerazająco!!One rosną zmieniają sie a ona tak jagby się zatrzymała :? Moze niemam racji(niewidziałam jej)ale takie mam wrazenie.Czy ona ma szczecinke?
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”