~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Parę obiecanych fot :

A oto i wybarwiający się Mikrob
Obrazek

Masumi pokazuje co ma najlepszego ;))
Obrazek

Niech ktos mi w koncu zdiagnozuje coż to za kolor ?

Oraz buszujące w śmieciac, tańczące z papierkami:
Obrazek


No i nocny news -- Shirin zapragnęła trochę pozwiedzać i dziś w nocy wybrała się na przechadzkę (niech ta głowa jej szybciej rośnie!!).
Obudziło nas coś ciepłego, żelkowatego, zapamiętale iskającego wszystko co się da . Najpierw przez sen (w ktorym zresztą dominowala tematyka szczurza, z Mikrobem na czele :D) opieprzyłam Michała, żeby nie machał tak łapami, bo zgniecie szczura... Za chwilę dotarł do mnie sens wypowiedzianych słów... "Szczura?" - przecież wszystkie są w klatce...
No i tak dowiedziałam się, że moje sny jednak są prorocze, a mała Shirin lata po kołdrze wielce zadowolona.;)
Naprawdę niewiele brakowało a byśmy ją rozpłaszczyli.

O ile jamam przez sen swoistą samokontrolę, w mojej podswiadomosci chyba już na zawsze jest zapisane, żeby zanim sie usiądzie,nalezy popatrzeć gdzie i na kim się siada, zanim się postawi nogę to trzeba się rozejrzeć, czy aby nie ma tu czyjegoś ogona itd., to z Michalem bywa roznie.
Jeszcze kiedy spalismy z chorą Ciri , zdarzyło się pare razy, ze budziłam się dokladnie w momencie, kiedy Michał niemal kładł się na Ciri, ktora chciała się wpakować bliżej nas i jakimś cudem przesuwałam ją w ostatniej chwili...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Zawsze mnie szalenie bawi jak szczur dorwie się do śieci - jakby ziemię obiecaną osiągnął, pełnia szczęścia i szaleństwo w oczach ;D
Co do spania ze szczurem , przyzwyczaicie się i będziecie czujni jako ta młoda mamusia na każde westchnienie noworodka :D :D . Albo szczury się przyzwyczają i będą uważać ;D .Buziaczki dla nich :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ivcia »

Hmm... *Delilah* , zapewne Ty w przeciwieństwie do Michała posiadasz tzw. instynkt macierzyński, który teraz ulokowałaś w szczurach :) Tak już jest z Nami, kobietami :D
ale ciiii... ja na pewno bym zgniotła :-\ Ja nawet nad mową nie panuję przez sen :D
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: denewa »

A mi to bardziej podchodzi pod szczurze manie, czyli gotowość, zdolność do upatrywania szczurka w każdym zwierzęciu, przedmiocie, ruchu... ;D. Mania ta potrafi ewaluować, doprowadzając do poważnych zaburzeń snu u wlaściciela... ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

*Delilah* pisze: O ile jamam przez sen swoistą samokontrolę, w mojej podswiadomosci chyba już na zawsze jest zapisane, żeby zanim sie usiądzie,nalezy popatrzeć gdzie i na kim się siada, zanim się postawi nogę to trzeba się rozejrzeć, czy aby nie ma tu czyjegoś ogona itd., to z Michalem bywa roznie.
U nas to samo. :) Ja może sama bym się odważyła spać z ogonami, ale TŻ to podczas snu istny walec, więc rano bym miała 4 futrzane podstawki pod kubek :P

http://img215.imageshack.us/i/dupskomasumi.jpg/ hmmm...dużo jej dajesz tego Desperado?? :P Może ona po prostu nabiera już koloru tequili ;D :P
http://img686.imageshack.us/i/shiri.jpg/ śliczne pasiaste :-* Fajnie by było gdyby coś jej zostało z tego paseczka na pysiu ::)
http://img267.imageshack.us/i/wiariactwowsmieciach.jpg/ coś co szczury lubią najbardziej - śmieci! :)

Mizianko dla Rekinów! :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Akka »

ahaa ja bym się też obawiała spać z malutką żelką :P obydwoje z TŻ jesteśmy w nocy walcami :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Ogoniasta pisze:
http://img215.imageshack.us/i/dupskomasumi.jpg/ hmmm...dużo jej dajesz tego Desperado?? :P Może ona po prostu nabiera już koloru tequili ;D :P
dobre :D


Jeszcze z dorosłym szczurem nie bałabym się spać, ale rzeczywiście takie małe badziejstwo, o zerowym ciężarze i jeszcze uporczywie iska. A gdyby Ci się komar wtedy przyśnił ? Jakie te szczury są nieostrożne, z prześcieradła trzebaby zeskrobywać ::)

Niech się maluch tak szybko nie wybarwia ! Nie ma jakiejś diety na utrwalenie pigmentu i tej uroczej borsukowatości ???
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Co to to nie, instynktow macierzynskich u siebie nie dostrzegam :)
Ja to w ogole zdziwaczała pod tym względem jestem. Wszyscy zawsze pieją jak widzą dzieci, ja natomiast z obrzydzeniem się wzdragam :)
Denewa ma rację, to pewnie szczurza mania sie rozrasta.
A Mikrob, już na dobre zainstalował sie w łożku.
Co drugą noc spędza w kołdrze, pozostałe w durszlaku lub hamaczku :) Sprawiedliwie dzieli swoją obecność, pomiędzy wszystkich.
http://img215.imageshack.us/i/dupskomasumi.jpg/ hmmm...dużo jej dajesz tego Desperado?? :P Może ona po prostu nabiera już koloru tequili ;D :P
hehehe, dokładnie - poję ją, żeby ostrożniej chodziła i częściej spadała z szafek, bo mi się codziennej gimnastyki nie chce uskuteczniać :)

Aha no i też bym chciala poznac dietę na niehuskulkowatość (z jednej strony juz niemal całkiem zjasnial pyszczek, JEJ Borsukowatości)

:)

Pewnie niedługo będę mniej pisała, bo się przeprowadzam i robi się młyn ... hehe teraz Kuplążki i Rekiny przeprowadzą masowe natarcie...:D Oczekujcie wieści ;)
już się boję...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

kurczę! Rekiny z Kuplążkami w natarciu! aż mi dech zaparło ;D
a długo na te wieści nam czekać przyjdzie? bo nie chciałabym się udusić....
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: denewa »

odmienna pisze:...bo nie chciałabym się udusić....
Odmienna to nie masz tej kasety "wdech wydech"?? Ja mam jakąś piracką wersję - chcesz na szybko..??
;D ;)
*Delilah* pisze:Aha no i też bym chciala poznac dietę na niehuskulkowatość (z jednej strony juz niemal całkiem zjasnial pyszczek, JEJ Borsukowatości)
To widać, że Shirin będzie troszkę wyblakłym borsukiem jak dorośnie ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

*Delilah* pisze:Co to to nie, instynktow macierzynskich u siebie nie dostrzegam :)
Ja to w ogole zdziwaczała pod tym względem jestem. Wszyscy zawsze pieją jak widzą dzieci, ja natomiast z obrzydzeniem się wzdragam :)
też tak swego czasu miałam i gdyby w dwa lata po oficjalnych zaślubinach matka natura przemyślnie nie wzięła sprawy w swoje ręce zamiast czekać aż się sami zdecydujemy , pewnie do dziś nie mielibyśmy córki :D
Czekamy niecierpliwie na relacje poprzeprowadzkowe z natarcia Kuplążków i Rekinów :)
Byle nie za długo , bo cierpliwości już nie staje ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

No, nie mam kasety denewa! Nie mam :'( (zrób mentalny "zip" i wyślij w stronę kwarkowa- ja sobie tu mentalnie"rarnę"i może przetrwam)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Kuplążki i Rekiny razem :o

Coś mi umknęło chyba ???
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: arrisum »

mi chyba też :D i to sporo :D
musze nadrabiać ostro wieści ^^
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

*Delilah* pisze: Pewnie niedługo będę mniej pisała, bo się przeprowadzam i robi się młyn ... hehe teraz Kuplążki i Rekiny przeprowadzą masowe natarcie...:D Oczekujcie wieści ;)

Bardzo ciekawe!! ;D
Nie trzymaj nas tak długo w niepewności i napisz co to za dziwy się u was wyrabiają! ::) ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”