Mój wypasiony harem :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Sysa »

Teraz przeczytałam dopiero, że tu tak smutno :(
Dla Elviska [*] światełko na drogę.
A za mamę i siostrę trzymam mocno kciuki. Wszystko będzie dobrze na pewno :)
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: StasiMalgosia »

LaCoka trzymaj się dzielnie, jestem pewna że wyczerpałaś już limit złych zdarzeń i teraz może być już tylko dobrze. Trzymamy kciuki za Buźkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: unipaks »

Współczuję Ci , tyle przechodzisz ostatnio... Mam nadzieję , że to koniec ciągu przykrych zdarzeń , życzę dużo spokoju w duszy oraz dużo siły ; trzymaj się cieplutko LaCoka :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Mucha321 »

Skarbie, nie bój nic, ułoży się. ;* Jestem z Tobą..
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Moje Kochane, dziękuję Wam z całego serducha :-*

Właśnie wróciliśmy od weta (u którego spotkaliśmy Denewę z fioletowo-niebieskim szczurem i Susu :)).
Aż serce się kraje jak się patrzy na Buzię :'( okazało się, że w wyniku osłabienia organizmu dopadło ją zapalenie jelita, do tego zebrało się tyle mleka, że wetka powiedziała, że to chyba więcej mleka niż szczura jest, pozbyliśmy się też części wielkiej, owłosionej martwicy z plecków i odkryliśmy ropień pod niewielkim strupkiem znajdujący się również na pleckach :( ropnia nie dało się całkowicie oczyścić bo był bardzo twardy i nie chcieliśmy męczyć małej uporczywym wyciskaniem go. I jeszcze jakby tego było mało Buź (nie wiem jak, gdzie, kiedy ??? ) naderwała sobie pazurek u nóżki. Przecież ona nie chodzi od dwóch dni :(

Zastanawiałam się czy by jej dzisiaj nie ulżyć... ale biorąc pod uwagę jak dobrze reagowała w przeszłości na leki postanowiłam dać jej jeszcze szansę. Nawet jeśli miałaby żyć tylko miesiąc lub dwa to wiem, że będzie to dla niej szczęśliwy czas pełen pieszczot i miłości. Wiem też, że nie pozwolę jej cierpieć dlatego co chwila pytam wetkę czy coś jej przypadkiem nie boli i upewniam się czy na pewno dostała leki przeciwbólowe. Jak zacznie boleć to pójdziemy spać...
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: odmienna »

oj! Ale Cię dopadło dziewczyno...ale, po takiej serii, może być już tylko lepiej.
Tego życzę Tobie i Twoim Bliskim :) .

Apropo wrażenia na myśl o „skasowanym” miejscu pasażera : dobre 10 lat temu, Kolega A, drzemał słodko opierając zmęczoną głowę o kubraczek, w pociągu relacji Południe- Północ tego Pięknego Kraju. Gdzieś w okolicach Piły, z powodu Kolegi B, musiał przerwać miłą czynność...wypadł z przedziału ze słowami: „zabiję gościa!!!”.
Kiedy wrócił, kubraczek leżał na podłodze strącony nadtłuczoną butelką, wrzuconą, przez otwarte okno pędzącego pociągu ręką jakiegoś żartownisia. My, siedzieliśmy jak sparaliżowani. Huk był okropny.
Kolega A, do dzisiaj z tego tytułu, przy każdej okazji stawia wódkę Koledze B... 8)

Jasne :P . Pin ma rację, że to wszystko gra przypadków, ale ...stawiaj LaCoka gerberki! ;D A od ciotki odmiennej wycałuj brzuchole ! Buziulin szczególnie delikatnie i czule :-*
W końcu cud, to prawie zawsze tylko wyjątkowo korzystny zbieg okoliczności, a jak to miło, ze strony losu, że tym razem użył takich wypasionych stworków. :D
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Babli »

Biedna Buzia. Przesyłamy całuski dla malutkiej :-*
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: Jessica »

jestem przy was zawsze i wszędzie :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: denewa »

Strasznie mi Buziaczka szkoda, mam nadzieję, że nie da się tak łatwo i jeszcze poszaleje trochę po pokoju ku uciesze opiekunki ;)

Bardzo miło było się spotkać :D ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

Byłam z Buzią przez prawie 2dni u znajomego na mini wakacjach. Buź dostała własny pokój i łóżeczko i była przez wszystkich podkarmiana i pojona sokami owocowymi :) jej łózko przypominało mini bufet a mała latała i pożerała wszystko co jej wpadło w łapki :) niestety dzisiaj znowu jest słabsza i nie chce jeść :( za ok 1,5h idziemy do weta...
A już nawet to zapalenie jelit chyba zaczęło ustępować bo kupki robi ładniejsze :(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: denewa »

Kasia jest mi tak bardzo przykro, że i Ty musiałaś pożegnać się ze szczurkiem :(
Malutka Buzia [*]
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

A widziałaś ją jeszcze 2dni przed śmiercią :(
Myślałam, że uda nam się jeszcze zawalczyć ale nie dałyśmy rady :'(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: denewa »

Wiem - widziałam tą determinację, miałam nadzieję, że się Buzi polepszy... trzymaj się Kasia...

Diesel odeszła następnego dnia rano... :'(
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wypasiony harem :D

Post autor: LaCoka »

denewa pisze:Wiem - widziałam tą determinację, miałam nadzieję, że się Buzi polepszy... trzymaj się Kasia...

Diesel odeszła następnego dnia rano... :'(
Boże tak mi przykro :'( Ty też się trzymaj Kochana :-* nasze maleństwa szlajają się pewnie teraz razem po łączce i objadają różnymi smakołykami :-*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”