Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Martwie sie ;/ jedyny nfzetowski chirurg w chrzanowie ma 70+ lat i moja dentystka mi odradza... Gdyby to bylo tylko wyrywanie to luz, ja mam zablokowane niewyrosniete ktore sie odblokuja jak przesuna mi zeby na skos :P I trzeba ciac, gmerac, zaszywac, optymistyczny czas jednego zabka to godzina :P i antybiotyki -> babskie problemy as always... A czas goni... A kasy malo ;/ zastanawiam sie czy nie isc do krk i na montelupich przy studentach sie dac... pociac...
Kazda osemka rosnie na raty, dranie male ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

No właśnie u mnie nie wiadomo jeszcze jak to będzie. Dopiero jak wyrosną i prześwietlenie zrobię, ale na samą myśl mnie boli :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Usunelam osemke nr 1. Kwicze. Ale ma byc lepiej.... Jutro postaram sie kolejna ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

Nareszcie mam neta :D ale czeka mnie format kompa na dniach... :-( No i się boję :| Że coś pójdzie nie tak, że może znów neta nie będzie.... Ech...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Mówcie mi od dzisiaj d... wołowa... :| Marud, marud.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lili »

Byłam dziś w sklepie zoologicznym. Zajrzałam do młodych szczurków.
Patrzę i co widzę? Na powierzchni 30x40 cm z 15 młodych ogonków. Samczyki, którym jąderka już zeszły, razem z samiczkami - ogonki mają może po 5-6 tygodni. Pytam więc sprzedawczynię, dlaczego młode nie są rozdzielone płciami.
"Nie mamy do tego warunków." - odpowiada z przepraszającym uśmiechem, a ja widzę, że obok jest druga klatka (właściwie to akwarium) z kolejnymi szczurkami. Stwierdzam więc, że przecież obok jest drugie pomieszczenie, w jednym można by trzymać samce, w drugim samiczki. Ona na to, że te z pierwszej były niedawno poddane kwarantannie, więc nie mogą. Mówię jej, że przecież te młode samiczki mogą już być w ciąży, że znów przyczyniają się do tworzenia hodowli wsobnej. Ona na to - z uśmiechem! - że wie o tym. Ale że szczurki są u nich bardzo krótko - jakieś 2 tygodnie (miałam ochotę jej powiedzieć, ile setek szans jest w tym czasie na to, że dojdzie do zapłodnienia). I że porody zdarzają im się bardzo rzadko. A jak się zdarzają, to oni tych szczurków nie sprzedają. Stwierdziłam więc, bardziej do siebie niż do niej, że idą na pokarm dla węża. I baba znów z przepraszającym uśmiechem, że tak, ale nie chciała tego mówić wprost.
Ręce mi opadły. Baba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje i czym to grozi, i ma to serdecznie w poważaniu. :/ A potem próbowała mi wcisnąć karmę dla kota, gdy powiedziałam, że chcę XtraVital dla szczurka. Bo te szczurki ze sklepu kocią karmę bardzo lubią. :-(
Czy ludzie muszą być aż tak głupi? :/
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

sesja :? Kto to w ogóle wymyślił. No i jeszcze zaległa fizyka. W poniedziałek będzie masakra. Prawie 10 godzin na uczelni i same kolosy plus egzamin z programowania. Ja nie chce!! Muszę się uczyć, ale znajduję 1000 innych rzeczy do roboty na minute, np spanie, czytanie książki czy gra komputerowa. Może w drodze na uczelnie w poniedziałek zajrzę do książki i nieco przejrzę ją, bo uczyć mi się zupełnie nie chce. Wrrrr


Od razu lepiej ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

aleeeeeeeeeeeeeeeez mi sie nie chce!

musze dzis napisac dwa eseje. jeden musze oddac jutro o 11 :| do tego oczywiscie mam tone nauki (jakby samo pisanie to bylo malo). i wszystko sie zbiera, bo mi sie nie chce. wczoraj zaczelam jeden esej pisac. napisalam jedno zdanie. i tyle. zapomnialam zapisac to nawet. dzis wstalam o 8 i napisalam to samo zdanie. minelo poltorej godziny i nie mam nic wiecej. a taaaaaaaaaaaaaaaaak sie nie chce.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

a ja sie musze matmy ukac.....MASAKRAAAAAAAAAA.ale ja w porownaniu do Lulu nie mam co narzekac...mimo to sobie pomarudze.
kto wymyslil zasrana matme?? grrr...nie nawidze
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Nigdy, przenigdy żaden z mioch szczurów nie ugryzł mnie, a w każdym razie nie bez konkretnego powodu. A tu przychodzi sobie taki Kacper i - cap! Niby chce się przytulić, a kłami dziabie mnie w udo. Mało mi pół nogi nie odgryzł... Uduszę, legalnie uduszę gada...

...dobra nie uduszę. ;] Ale jak sie wnerwię, to nie ręczę.

EDIT:
Tak mi się włąsnie nasunęło... Żeby nie było - Kacper to stuprocentowy homo sapiens, nie szczur. ;] Bo tak zabrzmiało, jakby nim był... ;>
Ostatnio zmieniony pn cze 04, 2007 6:34 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Achu
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 22, 2007 10:48 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Achu »

To ja też pomarudzę.. nie chce mi się uczyć ; ((( jutro mam czwarte podejście do koła z analizy finansowej ._. Uczę się od godziny i zapowiada się kolejna z rzędu noc nieprzespana do godziny 4 lub 5 ; /
Studia są piękne, ale sesję można by sobie darować
Obrazek

[*]Varda - u mnie od 2.10.2004 - 20.06.2006
[*]Zdrapka - u mnie od 2.01.2007 - 30.05.2008
Chmurka - od 2.01.2007 wciąż z nami
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: krwiopij »

Ja się nie uczę. Nie chce mi się, to tego nie robię. Zaległych zaliczeń mam w cholerę, a jakże. I wciąż nie mam połowy wpisów z zeszłej sesji. Ech...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Achu
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 22, 2007 10:48 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Achu »

A ja w końcu chciałabym mieć wolny wrzesień ^^" a że całą sesję mamy przed sesją to też wolałabym z tego skorzystać... ostatnio praktycznie wszystkie egzaminy miałam w kampanii, więc myślę, że dla równowagi teraz mogłabym mieć wszystko w terminie zdane XD
Obrazek

[*]Varda - u mnie od 2.10.2004 - 20.06.2006
[*]Zdrapka - u mnie od 2.01.2007 - 30.05.2008
Chmurka - od 2.01.2007 wciąż z nami
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Kaszlę, smakram, prycham... Chora ja. :| W dodatku te bucydło - lekarka zapisała mi antybiotyk... Nosz wściekli się, czy co?

Remont w domu zaczął się od szykowania łazienki i WC, czyli zrywania poszczególno: kafelków oraz boazerii i tapety. Fuu... Żebym się brzydziła własnej łazienki...

Znowu wychodzi ze mnie potworny leń: to wszytsko przez nadmiar wolnego czasu. Zawsze tak mam. :| Teraz - jak widać - zmywam, a raczej usiłuje zmywac naczynia... Kopnijcie mnie w pupsko.

Po za tym martwię się, ale to juz innym raziem. Ehhh... Marud, marud.
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2007 6:16 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: krwiopij »

Dr Wojtyś nie ma żadnych wolnych terminów na operacje do końca miesiąca. Wszystko pozajmowane, a guz u Lininki rośnie, rośnie, rośnie... Muszę operować Chochliczka u kogoś innego, pewnie w Łodzi. Nie ufam tam nikomu, ale co robić. :(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”