mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

lajla, masz racje - nadia jest silna... :) bardzo sprawna i odwazna z niej szczurka, wiec swietnie odnalazla sie w swiecie mojej nory (czyt. - mojego pokoju ;))... a biedna dot, chociaz taka wielka, wciaz jest ustawiana przez diabla, mef, a teraz jeszcze nadie... :roll:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: lajla »

haha no biedna dotka, biedna pewnie neizbyt jej wygodnie sie "podnies" ;) no ale widze ze w galerii zdjecia Nadi masz ale teraz czekam na opis w "moje ogonki" :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

w galerii na oginiastej jest 15 nowych zdjec... :) pis niedlugo wstawie - jak tylko troche lepiej ja poznam... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: lajla »

no tak, tak widzalam :D ha wiesz ze ja tez uwibiam cheriossy jami, mniami najlepsze sa :D zawsze z bratem jadlam je i nesqiki i nesqiki qsadzalismy w te dziury, i krzyczelsimy ze ludzie tona :roll: eeh dzieci :D

super jest to zdjecie od tylu dotki widac jaka z niej kobitka :lol: ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: ESTI »

Śliczności po trzykroć. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

wlasnie wrocilam z eszwikiem od weterynarza... zrobilismy rtg... eszwa ma raka pluc... nic juz nie da sie zrobic... dostala tylko leki przeciwzapalne i zabralam ja do domu... to takie niesprawiedliwe... ja wiedzialam, ze ona musi kiedys odejsc, ale dlaczego akurat ten cholerny rak? teraz moge tylko byc przy niej i robic wszystko, zeby bylo jej dobrze... nie chce, zeby usypiali ja w lecznicy... jesli eszwa da rade, przeczekamy weekend i dopiero zdecydujemy, co dalej... jesli mam pomoc jej odejsc, to tutaj, gdzie jest jej dom - w moim pokoju...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: GoHa »

o boze....................... tak mi smutno sie zrobilo.... nie wiem az co powiedziec.... trzymajcie sie... daj jej jeszcze wiecej milosci... niech sie nia okryje bidulka... :(
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: lajla »

ej krwiopijko nawet nie wiesz jak toje szczury sa mi bliskie, tyle sie o nich naczytalam, co chwile na twoja stronke zeby czytac ogoniasty dzienik...
tak mi przykro...
rak... potworny rak... moja babcia umarla na raka, moj dziadek tez na raka... pluc...
tak mi przykro
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: sauatka »

:( boze... dlaczego? nieeeee! ja az sie poryczlam... rowniez duzo o niej czytalam... ekhm... :(
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: oliwi@ »

krwiopijko, ja wiem że wiele teraz Ci nie pomoge moimi słowami. ale wiedz że jesteśmy z Tobą... w końcu wszystkie szczurki tu na forum są nam bliskie... zawsze potwornie źle się czuję jak jakiś szczuras choruje a potem odchodzi... nistety śmierć to nieodłączny kompan życia...
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: myszka »

... :( .... nic dodać nic ująć :cry:
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Agata »

Przykro mi Krwoipijko ;( Biedna Eszwa ....
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

eszwa czuje sie zle... oddycha bardzo ciezko... boje sie, ze przez noc w ogole nie spala... dopiero rano, kiedy wypuscilam ja na moje lozko, zwinela sie w klebek i usnela... futerko ma nastroszone, przestala sie myc... ale wciaz je... mysle zatem, ze jeszcze chce zyc...

dzieki, ze jestescie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: sauatka »

ESZWA kochane :( trzymaj sie :( nigdy cie nie widzialam zle jestes dlamnie rownie bliska :( buu
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Sandrex »

Krwiopijka... :( takze jestem z toba i twoja Eszwunia. Ciezko napisac: trzymaj sie dzielnie, ale wiedz, ze mysli o Tobie i twojej szczurci wiele osob. Chcialabym dodac Wam troche otuchy.
Wake Up Little Sparrow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”