mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

jest wielkosci myszy... ma chudy wydluzony pyszczek, wielkie okragle uszy i przesliczna ciemna late na pleckach... plama wpelza tez na jej mordke i rozlewa sie na niej niesymetrycznie... czarne oczka blyszcza jak paciorki... pachnie malym szczurkiem trzymanym w brudnym akwarium... jeszcze troche sie boi... przed chwila jakas wielka ludzka lapa zabrala ja od braci i siostr i zamknela w malym pudelku... teraz siedzi sobie w moim rekawie, na zmiane spiac i wygladajac ciekawsko na swiat... na imie dostala kidahaar - kida...

z jednej strony kida jest dzielem przypadku, z drugiej - jej przybycie bylo przemyslane i zaplanowane... chcialam jeszcze jedna mala szczurke, zeby mef miala sie z kim bawic, poki diabel nie zostanie wykastrowany... a pozniej - zeby dwa szczurki mogly bawic sie razem, kiedy ja bede zajmowac sie trzecim... wracalam po bardzo stresujacym dniu i prawie nieprzespanej nocy z nieudanych zakupow i przypadkiem wstapilam do jakiegos zoologika... w akwarium na brudnych trocinkach spalo 5 czy 6 malutkich szczurkow... takich slicznych... po krotkiej dyskusji z niemila pania sprzedawczynia udalo mi sie wlozyc reke do akwarium i wylowic upatrzonego szczurka... ciesze sie... jest taka mala i taka slodka... dopiero teraz widze, jak urosly moje diabelki - przy niej to istne potwory... mef juz spotkala kide - przystanela na chwile, obwachala ja i przecisnela sie dalej w moim rekawie... bedzie dobrze... :)
Ostatnio zmieniony pn sty 24, 2005 3:05 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: jokada »

super :D
niech rośnie zdrowo

ja dopiero jak przybyła Lorka zauważyłam że Moria nie jest juz takim maleństwem za jakie ją uważałam
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: ESTI »

No pewno, że będzie dobrze. Twoja mała też będzie taka żywa i zdrowiutka, jak moje maluchy. :D
Zobaczysz, tylko trochę ją podtuczysz i zacznie brykać. :wink:
Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: IVA »

:D ale się małej poszczęściło. Powodzenia
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: AniaP »

Gratuluję, znowu rodzinka Ci się powiększyła :) Oj słodziutkie są takie maleństwa... i rzeczywiście nawet się nie zauważa jak duże są nasze szczuraski, dopóki młodsze szczurcio do nich nie dołączy.
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

kida jest wspaniala... dzielnie przeszla dluga podroz pod kurtka, sama wychodzi z rekawa, spokojnie bierze z reki kawaleczki dropsa... przed chwila ulozyla sie wygodnie na boczku i zasnela slodko, kiedy ja glaskalam...

szkoda tylko, ze mef za nia nie przepada, jak narazie... nie chcialam za bardzo malutkiej stresowac, wiec proba zapoznania trwala kolo 10 minut... wsadzilam je na recznik do wanny... mefit najpierw szukala wyjscia, potem pomeczyla kide (mala popiskiwala zalosnie), a pozniej po prostu z wanny wyskoczyla... :/ ech, za zdolnego mam tego szczura... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: lajla »

u mnie tak samo floyd chwle podreczy pinka i odchodzi ale efekt jest tego taki ze jak Floyd przechdzi kolo lysola to on staje i sie nie rusza i tak pewnie by stal dlugo ale w tedy ja go zaczynam glaskac i troche go popycham zeby sie wyrwal z tego transu ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

oki... w koncu zmobilizowalam sie i udalo mi sie wkleic zdjecia moich ogonow... :)

to diabelek w wieku ok. 7 tygodni... niech was nie przestraszy to futurystyczne tlo... reszta klatki jest sporo bardziej przytulna... ;)
Obrazek

tutaj juz starszy diabel...
Obrazek

siedmiotygodniowa mefit...
Obrazek

i mefit troche starsza...
Obrazek

kida jeszcze w pudelku, w ktorym przynioslam ja do domu...
Obrazek

kida w swojej polarowej szmatce...
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz mar 14, 2004 11:09 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: IVA »

Rewelka. cała trójeczka :D :D :D
Jak Mefit troche podkarmisz to będzie przypominała moją ukochaną Łatusię :D
Kida ma umaszczenie podobne do Agentki, to teraz obie będziemy obserwować czy wyblakną czy nie.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Czarna20 »

PRZE-ŚLI-CZNE!!!!!
Mefit podobna całkiem do Gałki!!
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

no wlasnie ja sama nie wiem, jakiej masci jest kida... to nie jest ani srebrzysty husky, ani czarny, ani po porstu szary... wyglada to troche tak, jakby zwykla czarn wyblakla... nawet jakichs brazowawych odcieni sie na niej dopatrzylam... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: IVA »

No moja nie ma takiej gamy kolorków. Ale już wiem, masz nową rasę husky aguti :wink:
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: ESTI »

Wszystkie są przestrasznie fajne, a Mefit ..... WAW taka czadowo, węglowo czarnusia. :lol: Naprawdę zazdroszczę, bo moja poprzednia szczurcia też była taka czarna i bardzo mi się takie umaszczenia podobają. :lol:
Gratulacje - śliczna rodzinka. Niech Ci się dobrze chowają. :wink:
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: GoHa »

Czarnulka Mefit najpiekniejsza .... podobna do mojego Qubusia ... buuuu...
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: lajla »

wszystkie szczurki sa wspaniale ale kida jest anjciekawsza :) ale rownie piekna diabelka masz przeslicznego (ja sie ostatnio kcohamw wszystkich samcolach dzikei mojim samcola :P) ale mefi tez pozazdrioscici w ogoel aj bym chciala miec wsyztskie wasza szczury jakie wy macie i w ogole wysztskie szczury ktore na domki czekaja w ogole moglam bym miec wszystkie szczury na swiecie!! :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”