Jedzenie razem ze szczurkiem?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Aluśka pisze:szczórek
Kiedy piszesz coś z błędem ortograficznym to podkreśla ci się to na CZERWONO. ;)

A moje lubią przycupnąć koło talerza i mi kopią łapkami w puree. :D I kochają kraść z talerza a kiedy ich chce złapać to trzymają zdobycz jeden z jednej strony drugi z drugiej i robią slalom wokół mnie,wskakują na parapet,idą do swojego głośnika i zastawiają tyłkami wejście,ale frajde mają :D
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: zalbi »

Izold pisze:
Aluśka pisze:szczórek
Kiedy piszesz coś z błędem ortograficznym to podkreśla ci się to na CZERWONO. ;)
niekoniecznie Izold. jeżeli Twoja przeglądarka to np mozilla to podkreśla. natomiast zwykły explorer nie.

więc nie wmawiaj czegos komuś, najpierw trzeba zapytać o przeglądarkę. poza tym warto zamienic badziewnego explorera na coś lepszego.


poza tym, Aluśka, szczur to zwierzę stadne.
_______________________________________________________________________________________________

ja nie pozwalam moim chłopakom kraść z talerza jedzenia.. niejednokrotnie jest to dla nich niezdrowe. chociaż czasem ziemniaki czy coś bez tłuszczu sama im daję prosto z talerza..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Sam fakt - słownik nie gryzie. ;)


Moje dostają ziemniaki bez tłuszczu gdyż sama tłuszczu nie używam, a i one coś zgarną, albo ukradną ;D
A ulubiona zabawa to ostatnio zabieranie mi plastra sera z chleba albo zlizywanie twarożku i zostaje samo suche a one jeszcze bezczelnie przyjdą i będą się łasić. :D
xXxAnusia13xXx
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 14, 2009 7:22 am
Lokalizacja: Legnica

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: xXxAnusia13xXx »

Moje dziewczynki też mi czasami jedzą z talerza..Lecz wolą ze swojego...Mam dla nich taki czerwony talerzy i z niego jedzą jogur lub coś podobnego:)
Kochaaaaaaaaam;***
-Klusia,Nusia-Ogonkii:)
-Amorek
-Tusia
-Miś
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Ja kupiłam taką fajną różową w kaczuszki miseczke od lalki na targu staroci za złotówke i ma takie fajne uchwyty po bokach a one zawsze na tym łapki stawiają i jedzą ze środka. :D ale ta miseczka sprawdza się tylko do jedzenia jogurtu,reszte z talerza biorą, a z jogurtem ostatnio taki numer wywinęli że szkoda gadać: przyniosłam jogurt do pokoju a one zebrały się wokół mnie,jeszcze chwila a zaczeły by skandować " daj mi jeśc! daj mi jeść!" więc jogurt otworzyłam i poszłam po łyżeczke bo zapomniałam. Wracam i to co zobaczyłam to był szok: szczury CAŁE umorusane w jogurcie,całe biurko i całe szmatki w głośniku.chciałam je wziąść do kąpania a te zaczęły się drzeć jak nienormalne i kiedy je bralam łapkami zaczepiły się o klawisze klawiatury i nie chciały puścić, więc chyba szkoda im było jogurtu i zlizaly go aż biurko lśniło... :D w łazience kiedy szykowałam im wode,ręczniczki to jeszcze zlizywały jogurt z siebie nawzajem żeby nic się nie zmarnowało. :D
Aluśka
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 16, 2009 8:05 pm

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Aluśka »

zalbi pisze:
Izold pisze:
Aluśka pisze:szczórek
Kiedy piszesz coś z błędem ortograficznym to podkreśla ci się to na CZERWONO. ;)
niekoniecznie Izold. jeżeli Twoja przeglądarka to np mozilla to podkreśla. natomiast zwykły explorer nie.

więc nie wmawiaj czegos komuś, najpierw trzeba zapytać o przeglądarkę. poza tym warto zamienic badziewnego explorera na coś lepszego.


poza tym, Aluśka, szczur to zwierzę stadne.
_______________________________________________________________________________________________

ja nie pozwalam moim chłopakom kraść z talerza jedzenia.. niejednokrotnie jest to dla nich niezdrowe. chociaż czasem ziemniaki czy coś bez tłuszczu sama im daję prosto z talerza..





Wiem że szczur to zwierzę stadne mam dwa ogonki :P
Alusia
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: kulek »

Moja szczurka uwielbia pić herbatę i soki z mojego kubka. Zanurza łapy po łokcie i chlapie na wszystkie strony świata :) Mały złodziej z niej jest, zawsze jak coś jem to muszę się z nią podzielić, inaczej wyrwie mi z rąk ;D Poza tym czasami całuje mnie w usta i niekiedy próbuje wejść mi do gardła ;D
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Wentzowa pisze:Moja szczurka uwielbia pić herbatę i soki z mojego kubka.
Szczur nie może słodzonej herbaty tak samo soków które są 'napakowane' świnstwami. ;)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: kulek »

Szczur nie może słodzonej herbaty tak samo soków które są 'napakowane' świnstwami. ;)
Czyli dobrze, że wolę niesłodzoną :D
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Wentzowa, oni na tym zyskują... ;)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Filipw »

niektórzy mówią ze, dają szczurom ziemniaki z obiadu, tylko należy pamiętać że nie powinno dawać ziemniaków solonych podczas gotowania ( przynajmniej tak słyszałem albo po prostu źle zrozumiałem ).
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

szczurfan pisze:niektórzy mówią ze, dają szczurom ziemniaki z obiadu, tylko należy pamiętać że nie powinno dawać ziemniaków solonych podczas gotowania ( przynajmniej tak słyszałem albo po prostu źle zrozumiałem ).
SzczurFan dobrze słyszałeś,sól jest szkodliwa (ta co wisi na takim czymś co sprzedają w zoologu to nie.) :)
Ja w małym rondelku zawsze im gotuje,2-3 ziemniaczki bez soli.Wyjdzie im na zdrowie i przynajmniej zjedzą coś innego ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: alken »

Izold pisze: Ja w małym rondelku zawsze im gotuje,2-3 ziemniaczki bez soli.Wyjdzie im na zdrowie i przynajmniej zjedzą coś innego ;)
Wow, to one jedzą więcej niż ja tych ziemniaków :D
Ja też raczej gotuję osobno bez soli różne rzeczy. To nie jest jakiś wielki wysiłek i nie zajmuje dużo czasu :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Alken,mój Wirus który jest grubasem,potrafi zjeść prawie całego tego ziemniaka,a kiedy się wmusi to zje całego (żeby się nie zmarnowało albo żeby mu braciszek nie porwał bo wtedy będzie zmuszony walczyć o resztę jak lew :D ) i potem leniuchuje w szafie gdzie niegdyś były ubrania mojej siostry zanim 3/4 nie uległo pogryzieniem gdzie oderwali tylną listwe i mieli do niej wolny dostęp,małe złodzieje wynosiły te ciuchy i znosiły do swojej klatki haha xD

I jeszcze głupia bestia zje swoje i ukradnie coś mojego,tak na czarna godzine.
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Jedzenie razem ze szczurkiem?

Post autor: kulek »

Moja Febs właśnie wsadziła mi ogon do talerza i ukradła kalafiora >.<
Poza tym "kopie" mi w szklance z wodą i się tym myje :D
Czy to jest higieniczne ? ::)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”