Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

http://www.belle.art.pl/sobol/
I zeby nie bylo,ze nie ostrzegalam ;P
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Sandrex »

Ladnie :wink: jednak zrobione z pomyslem, usmiac sie mozna.
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Lulu »

ha :] wytrwalam do konca klikania :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Najgorsze jak sie jest ciekwskim i kliknie powtem w "nie wchodz tu"

-____-"

Ja oczywiscie kliknelam...myslalam,ze sie zabije 0_o
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Lulu »

heh... nie Ty jedna to zrobilas :oops:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Anita »

taaa... ale udało mi się wyłączyć (zakończ program)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Dona »

a ja trzymałam wciśnięty enter :D
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: nezu »

(komus sie chyba nudzilo...;))

> > Słowo "anatomia" powstało, gdy ojciec wchodząc do pokoju, w którym jego dwunastoletni syn badał swoją młodszą kuzynkę, powiedział: "A na tom ja przyszedł".
> >
> > Anatomia jest nauką o człowieku. Człowiek składa się z kościotrupka, kadłubka, głowy i kończyn.
> >
> > O kościotrupku lepiej nie mówić, bo jedna pani tak się przestraszyła, że nie mogła wrócić do siebie i... poszła do jednego pana. Zacznijmy od głowy, od której zaczyna się człowiek. O niektórych ludziach, u których widać, że mają głowę, mówi się, że mają głowę i to jest zrozumiałe. U innych ludzi, pomimo, że widać, że mają głowę, mówi się, że nie mają glowy - i to jest niezrozumiałe. Głowa może być pusta, ale też może zastępować stodołe, gdy jest w niej siano i sieczka, czasami groch z kapustą. U głupich do głowy uderza woda sodowa. W czasie wojny ludzie dzielą się na takich, którzy tracą głowę, i na takich, którzy nie wiedzą, gdzie ją położą. Używa głowy wyłącznie do noszenia kapelusza 99 procent ludzi, a 1 procent do myślenia i wówczas, jeżeli ktoś zrobi coś niewłaściwego, to mówi: "Ja myślałem".
> >
> > Na szczycie głowy rosną włosy, Włosy bywają blond, czarne, ryże, siwe i łyse. Jeden włos siwy jest więcej wart niż dwa łyse. Włosy służą do strzyżenia, wyrywania z rozpaczy i do znajdowania w zupie.
> >
> > Pod czołem umieszczone są oczy, ażeby można było odróżnić, gdzie głowa ma przód. Oczy bywają piwne, szare, niebieskie, zielone i kaprawe. Czasami oczami się mierzy, strzela, a nawet rzuca. U kobiet oczy nazywają się gwiazdami, ale tylko u niektórych. Często się mówi, że oczy są zwierciadłem duszy. Jeżeli jest ciemno, to wtedy się mówi: "Choć oko wykol" i wtedy wszystko w oczy kole.
> >
> > Pod oczami umieszczony jest nos, za który człowiek daje się wodzić. Jeżeli ktoś ma czerwony nos, to wtedy lubi wypić i jest alkoholikiem. Naukowo biorąc jest to wpływ własności fizycznych na skłonności i upodobania.
> >
> > U ludzi wielkich nos służy za schronienie dla much. Niekiedy nos zastępuje inną część ciała. Mówi się wtedy: "Mam cię w nosie" lub: "Pocałuj mnie w nos".
> >
> > Nos może być dobry - ktoś ma dobrego nosa albo wcale go nie ma i mówi się: "Nie ma nosa".
> >
> > Pod nosem rozlega się gęba czy inaczej mówiąc - buzia, która rozdziera się od ucha do ucha.
> >
> > W buzi są zęby. Zęby bywają przednie, tylne, mleczne, słoniowe, czyli kły, i sztuczne. Sztucznych zębów nie należy nosić w tylnej kieszeni, by siadając nie ugryźć samego siebie. Zęby służą do zgrzytania lub do szczerzenia. A jeżeli ktoś oddaje ząb za ząb, to znaczy że zgubił ząb mądrości.
> >
> > W gębie obraca się język, który służy do pokazywania doktorom i wrogom. Językiem człowiek się podlizuje. Jeżeli ktoś ma piękny język, to pisze wiersze. W okolicach gdzie nie ma młynow, mielą językami. Język trzeba trzymac za zębami nawet wtedy, jeżeli się zębow nie ma.
> >
> > Uszy są przytwierdzone na stałe po obu stronach głowy. Są organem pomocniczym wzroku, gdy kupi się za duży kapelusz i nic nie widać. Uszy służą do ciągania w młodszych klasach. Do ucha mówi się rzeczy, których mówić do czego innego jest nieprzyzwoicie.
> >
> > Przechodząc do kadłubka pomijamy szyję, jak zwykle przy myciu. Służy ona głównie do wieszania.
> >
> > Kadłubek od frontu stanowi klatkę, zwaną piersiową, a od tyłu plecy. Wygodnie jest mieć plecy szerokie. W klatce bije serce, a żeby było weselej - kiszki grają marsza i wtedy serce bije w takt.
> >
> > W kadłubku istnieje cały zakład gastronomiczny. Są tam płucka, śledziona (żona śledzia), cymes nad cymesy - wątróbka z cebulką, a także kiszka wchodowa i odchodowa, jest też zrobaczywiała kiszka z niewidomym robaczkiem.
> >
> > Po bokach kadłubka wyrastają ręce. Czasami są to brudne łapy, które biorą łapówki lub łapią. Chociaż człowiek ma dwie dłonie, prosi o rękę. Przyjaciele mówią wtedy, że dotknęła go ręka losu. Toteż biorąc kobietę w ramiona należy uważać, by nie wpaść jej w ręce.
> >
> > Odnóża służą do kopania. Zaczynają się w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Kończą się stopami. Przeważnie człowiek ma dwie stopy. Niektórzy mają szeroką stopę i inaczej nie umieją żyć. Nogi łatwo odróżnić. Jeżeli jest prawe kolano, to jest prawa noga, jeżeli lewe kolano, to jest lewa noga. Jeżeli nie ma kolana, to nie jest noga.
> >
> > Człowiek używa wszystkich części swego człowieczeństwa, by związać koniec z końcem. Gdy z tego nic nie wychodzi, wówczas człowiek wychodzi z siebie i już nie wraca. Jest wtedy trup i jest skostniały. Takiego trzeba czym prędzej zakopać i wysłać na wieczny spoczynek. Raz na rok trzeba zakopanego odwiedzić i wtedy mówi się: "Jedziemy do Zakopanego".
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Meggy »

roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: roenna »

jak mi ktos powie jakim programem to robiono to dodam nowe zdjecia do galerii ;) :lol:
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: jokada »

Opowieść z morałem
Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić.
Z moją dziewczyną spotykałem się ponad rok i w końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak spełnienie moich najśmielszych marzeń.
Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego, pięknego ciała. Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając się, miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie mógł być przypadek, nie zachowywała się tak nigdy kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze.
Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia.
Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że czułem słodki zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie wkrótce będę żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną kochać, tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy. Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jednego słowa. Powiedziała:
- "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie, nie będę czekać długo"
Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych.
Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego przed domem samochodu.
Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami oczach uściskał mówiąc:
- "Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę. Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki. Witaj w rodzinie!"

A morał z tej historii... Zawsze trzymaj prezerwatywy w samochodzie.
8)
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: Euzebio »

Czy wiedziales/as, ze.....
> >
> > > niemozliwe jest polizanie wlasnego lokcia?
> >
> > > Gdy mocno kichasz mozesz zlamac sobie zebra?
> >
> > > Gdy próbujesz powstrzymac kichniecie naczynia krwionosne w mózgu luszyi moga peknac a Ty umarlbys/umarlabys? albo moze peknac bebenek w uchu.....leczenie trwa co najmniej po roku....
> >
> > > Gdy kichasz z otwartymi oczyma galki oczne moga zostac wypchniete?
> >
> > > Budowa ciala swini uniemozliwia jej spojrzenie w niebo?
> >
> > > 50% ludnosci na swiecie nigdy nie otrzymal a ani nie wykonala telefonu?
> >
> > > Szczury i konie nie moga wymiotowac?
> >
> > > Zalozenie sluchawek tylko na jedna godzine powoduje
wzrost ilosci bakterii w Twoim uchu o 700%?
> >
> > > Zapalniczke wynaleziono wczesniej niz zapalki?
> >
> > > Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego?
> >
> > > 23% wszystkich uszkodzen kopiarek powodowanych jest przez ludzi, którzy na nie siadaja aby skopiowac swój tylek?
> >
> > > W swoim zyciu, w czasie snu zjadasz okolo 70 insektów i 10 pajaków?
> >
> > > (Mmmmh!)
> >
> > >Dokladnie jak odciski palców, odcisk jezyka jest niepowtarzalny?
> >
> > > Ponad 75% osób, które to czytaja, beda próbowac polizac swój lokiec?
> >
> > > To jest naprawde niemozliwe!
> >
> > > I jeszcze cos:
> >
> > > Gdybys krzyczal/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbys/wyprodukowalabys energie potrzebna do zaparzenia filizanki kawy? Oplaca sie?
> >
> > > Orgazm swini trwa 30 minut.
> >
> > > (W moim nastepnym zyciu chce byc swinia)
> >
> > > Gdy uderzasz glowa w mur spalasz 150 kalorii.
> >
> > > (Ciagle mysle o swinia)
> >
> > > Karaluch bez glowy zyje przez 9 dni zanim umrze z
> > glodu?
>>
> > > Niektóre lwy parza sie do 50 razy w ciagu dnia.
> >
> > > (Mimo wszystko zostaje przy swini. Jakosc przed iloscia.)
>>
> > > Motyle liza swoje stópki.
> >
> > >(To musialo zostac powiedziane, interesujace)
> >
> > > Sonie sa jedynymi zwierzetami, które nie potrafia skakac...
> >
> > >(I chyba dobrze)
> >
> > > Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci.- plame latwo znalezc przy pomocy lampy ultrafioletowej...
> >
> >> (Kto dostaje kase, zeby cos takiego badac?)
> >
> > > Oko strusia jest wieksze niz jego mózg.
> >
> > > (Znam laski u których jest podobnie)
> >
> > > Rozgwiazdy nie posiadaja mózgu.
> >
> >
> > (Takie laski tez znam)
> >
> > > Niedzwiedzie polarne sa mankutami.
> >
> > >
> > (No i??)
> >
> > > Ludzie i delfiny to jedyne stworzenia, które odczuwaja
> >
> > przyjemnosc z powodu sexu.
> >
> > (Hej! A co ze swinia?)
AddMaster
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 31, 2004 12:56 am

Żarty, żarciki, anegdotki, czarny humor - co kto lubi ;)

Post autor: AddMaster »

[quote="pomarańczowy jelcz"]Najgorsze jak sie jest ciekwskim i kliknie powtem w "nie wchodz tu"

-____-"

Ja oczywiscie kliknelam...myslalam,ze sie zabije 0_o[/quote]


a tak trudno pomyslec i przytrzymac przez 15 sekund ENTER :D ?? ?? ??

a poza tym to stare jak dinozaury :P

HAPpY NEW YEAR!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”